Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011- 8

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 2 Steven Wamala Svart/Vit/Svart/Gul
Bollstanäs SK brun Anna-Karin Margareta Rosén GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF Gul Christian Uldall Søemod Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 26 Jonas Lundberg Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 9 Henrik Ohlstenius 0701900135 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
FC Djursholm Vit Peter Fallenius 0760533440 Röd/Röd/Röd
IF Brommapojkarna 10 Andreas Wigholm 0707527521 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 14 blå Anders Carlén 0707200565 blåvit randig/blå/blå
IFK Lidingö FK 17 vit Ieva Bekere 0729327111 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund 1 Per Niklasson Vit/Blå/Vit
Karlbergs BK Gul 1 Lars Patrik Nises 0702696854 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK Gul 1 Kim Persson 0732505021 Gul/Svart/Gul
Täby FK 32 Fredrik Cederberg Blå-Svart/Svart/Blå
Värtans IK vit Mattias Elisson 0705174798 Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Bollstanäs SK brun - Djurgårdens IF FF 9 Bollstanäs IP 216
2020-04-18 10:00 Täby FK 32 - FC Djursholm Vit Näsbydal 126
2020-04-18 11:00 IF Brommapojkarna 10 - IFK Lidingö FK 17 vit Olovslunds BP 116
2020-04-18 12:00 Norrtulls SK Gul 1 - IFK Stocksund 1 Norra Real 15
2020-04-18 12:00 AIK FF 2 - IFK Lidingö FK 14 blå Läroverket 15
2020-04-18 16:00 Djurgårdens IF FF 26 - Karlbergs BK Gul 1 Hjorthagens IP 3
2020-04-19 10:00 Danderyds SK FF Gul - Värtans IK vit Danderydsvallen 31
2020-04-25 09:00 Karlbergs BK Gul 1 - IF Brommapojkarna 10 Kristinebergs IP 25
2020-04-25 10:00 IFK Lidingö FK 17 vit - Danderyds SK FF Gul Lidingövallen 225
2020-04-25 10:00 IFK Lidingö FK 14 blå - Bollstanäs SK brun Lidingövallen 227
2020-04-25 13:00 Djurgårdens IF FF 9 - Norrtulls SK Gul 1 Hjorthagens IP 3
2020-04-25 13:30 IFK Stocksund 1 - Djurgårdens IF FF 26 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-04-25 16:00 Värtans IK vit - Täby FK 32 Hjorthagens IP 3
2020-04-26 14:00 FC Djursholm Vit - AIK FF 2 Djursholms IP 4
Maj
2020-05-02 09:00 Bollstanäs SK brun - FC Djursholm Vit Bollstanäs IP 216
2020-05-02 10:00 Täby FK 32 - IFK Lidingö FK 17 vit Näsbydal 126
2020-05-02 12:00 Norrtulls SK Gul 1 - IFK Lidingö FK 14 blå Norra Real 15
2020-05-02 12:00 IF Brommapojkarna 10 - Djurgårdens IF FF 26 Olovslunds BP 116
2020-05-02 13:00 Djurgårdens IF FF 9 - IFK Stocksund 1 Hjorthagens IP 3
2020-05-02 15:00 AIK FF 2 - Värtans IK vit Läroverket 15
2020-05-03 09:00 Danderyds SK FF Gul - Karlbergs BK Gul 1 Danderydsvallen 31
2020-05-09 10:00 Karlbergs BK Gul 1 - Täby FK 32 Kristinebergs IP 25
2020-05-09 10:00 IFK Lidingö FK 17 vit - AIK FF 2 Lidingövallen 225
2020-05-09 10:00 IFK Lidingö FK 14 blå - Djurgårdens IF FF 9 Lidingövallen 227
2020-05-09 13:30 IFK Stocksund 1 - IF Brommapojkarna 10 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-05-09 14:00 Djurgårdens IF FF 26 - Danderyds SK FF Gul Hjorthagens IP 3
2020-05-10 10:00 Värtans IK vit - Bollstanäs SK brun Hjorthagens IP 3
2020-05-10 14:00 FC Djursholm Vit - Norrtulls SK Gul 1 Djursholms IP 4
2020-05-16 09:00 Bollstanäs SK brun - IFK Lidingö FK 17 vit Bollstanäs IP 216
2020-05-16 10:00 Täby FK 32 - Djurgårdens IF FF 26 Näsbydal 126
2020-05-16 10:00 IFK Lidingö FK 14 blå - IFK Stocksund 1 Lidingövallen 227
2020-05-16 11:00 Norrtulls SK Gul 1 - Värtans IK vit Norra Real 15
2020-05-16 12:00 AIK FF 2 - Karlbergs BK Gul 1 Läroverket 15
2020-05-17 11:00 Djurgårdens IF FF 9 - FC Djursholm Vit Hjorthagens IP 3
2020-05-17 12:00 Danderyds SK FF Gul - IF Brommapojkarna 10 Danderydsvallen 31
2020-05-30 10:00 IF Brommapojkarna 10 - Täby FK 32 Olovslunds BP 116
2020-05-30 10:00 Karlbergs BK Gul 1 - Bollstanäs SK brun Kristinebergs IP 25
2020-05-30 10:00 IFK Lidingö FK 17 vit - Norrtulls SK Gul 1 Lidingövallen 225
2020-05-30 13:00 Värtans IK vit - Djurgårdens IF FF 9 Hjorthagens IP 3
2020-05-30 14:30 IFK Stocksund 1 - Danderyds SK FF Gul Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-05-31 10:00 Djurgårdens IF FF 26 - AIK FF 2 Hjorthagens IP 3
2020-05-31 15:15 FC Djursholm Vit - IFK Lidingö FK 14 blå Djursholms IP 4
Juni
2020-06-06 09:00 Bollstanäs SK brun - Djurgårdens IF FF 26 Bollstanäs IP 216
2020-06-06 10:00 IFK Lidingö FK 14 blå - Värtans IK vit Lidingövallen 227
2020-06-06 12:00 Norrtulls SK Gul 1 - Karlbergs BK Gul 1 Norra Real 15
2020-06-06 12:00 Djurgårdens IF FF 9 - IFK Lidingö FK 17 vit Hjorthagens IP 3
2020-06-06 15:00 AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 10 Läroverket 15
2020-06-07 10:00 Täby FK 32 - Danderyds SK FF Gul Näsbydal 126
2020-06-07 14:00 FC Djursholm Vit - IFK Stocksund 1 Djursholms IP 4
Augusti
2020-08-22 10:00 Karlbergs BK Gul 1 - Djurgårdens IF FF 9 Kristinebergs IP 25
2020-08-22 10:00 IFK Lidingö FK 17 vit - IFK Lidingö FK 14 blå Lidingövallen 225
2020-08-22 11:00 IF Brommapojkarna 10 - Bollstanäs SK brun Olovslunds BP 116
2020-08-22 14:00 Värtans IK vit - FC Djursholm Vit Hjorthagens IP 3
2020-08-22 14:30 IFK Stocksund 1 - Täby FK 32 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-08-22 15:00 Djurgårdens IF FF 26 - Norrtulls SK Gul 1 Hjorthagens IP 3
2020-08-23 12:00 Danderyds SK FF Gul - AIK FF 2 Danderydsvallen 31
2020-08-29 09:00 Bollstanäs SK brun - Danderyds SK FF Gul Bollstanäs IP 216
2020-08-29 10:00 IFK Lidingö FK 14 blå - Karlbergs BK Gul 1 Lidingövallen 227
2020-08-29 11:00 Norrtulls SK Gul 1 - IF Brommapojkarna 10 Norra Real 15
2020-08-29 12:00 Värtans IK vit - IFK Stocksund 1 Hjorthagens IP 3
2020-08-29 16:00 Djurgårdens IF FF 9 - Djurgårdens IF FF 26 Hjorthagens IP 3
2020-08-30 11:00 AIK FF 2 - Täby FK 32 Läroverket 15
2020-08-30 15:15 FC Djursholm Vit - IFK Lidingö FK 17 vit Djursholms IP 4
September
2020-09-05 09:00 Täby FK 32 - Bollstanäs SK brun Näsbydal 126
2020-09-05 10:00 Karlbergs BK Gul 1 - FC Djursholm Vit Kristinebergs IP 25
2020-09-05 10:00 IFK Lidingö FK 17 vit - Värtans IK vit Lidingövallen 225
2020-09-05 11:00 IF Brommapojkarna 10 - Djurgårdens IF FF 9 Olovslunds BP 116
2020-09-05 14:30 IFK Stocksund 1 - AIK FF 2 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-09-05 16:00 Djurgårdens IF FF 26 - IFK Lidingö FK 14 blå Hjorthagens IP 3
2020-09-06 10:00 Danderyds SK FF Gul - Norrtulls SK Gul 1 Danderydsvallen 31
2020-09-12 10:00 IFK Lidingö FK 17 vit - IFK Stocksund 1 Lidingövallen 225
2020-09-12 10:00 IFK Lidingö FK 14 blå - IF Brommapojkarna 10 Lidingövallen 227
2020-09-12 12:00 Norrtulls SK Gul 1 - Täby FK 32 Norra Real 15
2020-09-12 15:00 Värtans IK vit - Karlbergs BK Gul 1 Hjorthagens IP 3
2020-09-12 16:00 Djurgårdens IF FF 9 - Danderyds SK FF Gul Hjorthagens IP 3
2020-09-13 09:00 Bollstanäs SK brun - AIK FF 2 Bollstanäs IP 216
2020-09-13 14:00 FC Djursholm Vit - Djurgårdens IF FF 26 Djursholms IP 4
2020-09-19 09:00 Täby FK 32 - Djurgårdens IF FF 9 Näsbydal 126
2020-09-19 09:00 Karlbergs BK Gul 1 - IFK Lidingö FK 17 vit Kristinebergs IP 25
2020-09-19 11:00 IF Brommapojkarna 10 - FC Djursholm Vit Olovslunds BP 116
2020-09-19 12:00 AIK FF 2 - Norrtulls SK Gul 1 Läroverket 15
2020-09-19 15:30 IFK Stocksund 1 - Bollstanäs SK brun Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2020-09-20 10:00 Djurgårdens IF FF 26 - Värtans IK vit Hjorthagens IP 3
2020-09-20 11:00 Danderyds SK FF Gul - IFK Lidingö FK 14 blå Danderydsvallen 31
2020-09-26 10:00 Karlbergs BK Gul 1 - IFK Stocksund 1 Kristinebergs IP 25
2020-09-26 11:00 Norrtulls SK Gul 1 - Bollstanäs SK brun Norra Real 15
2020-09-26 16:00 Värtans IK vit - IF Brommapojkarna 10 Hjorthagens IP 3
2020-09-26 17:00 IFK Lidingö FK 17 vit - Djurgårdens IF FF 26 Gångsätra BP 16
2020-09-27 10:00 Djurgårdens IF FF 9 - AIK FF 2 Hjorthagens IP 3
2020-09-27 15:15 FC Djursholm Vit - Danderyds SK FF Gul Djursholms IP 4
2020-09-27 17:00 IFK Lidingö FK 14 blå - Täby FK 32 Gångsätra BP 15

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info