Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011- 9

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 3 Mikael Augustinson 0734365164 Svart/Vit/Svart/Gul
Danderyds SK FF Svart Christian Uldall Søemod Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 13 Mette Bauer Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 16 Jonas Lundberg Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IF Brommapojkarna 13 Fredrik Hellgren 0704200004 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 15 Jan Haglund 0706002061 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 14 vit Anders Carlén 0707200565 blåvit randig/blå/blå
IFK Lidingö FK 18 blå Jesper Swanson 0736735566 blåvit randig/blå/blå
Karlbergs BK Vit 1 Martin Fagerlund 0709432330 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK Vit 2B George Richard Calvert-Smith 08919790 Gul/Svart/Gul
Ursvik IK 6 Anna Nordström 0709824428 Gult/Svart/Svart
Vasalund Stadshagens IF 2 Henning Landin
Vasalunds IF Solna Rö Thomas Sjödin 0722526062 Röda/Svarta/Röda
Värtans IK blå Mattias Elisson 0705174798 Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 10:00 Ursvik IK 6 - Norrtulls SK Vit 2B Örvallen 26
2020-04-18 10:00 IF Brommapojkarna 15 - Djurgårdens IF FF 16 Olovslunds BP 116
2020-04-18 11:00 Vasalund Stadshagens IF 2 - IF Brommapojkarna 13 Kristinebergs IP 25
2020-04-18 11:00 IFK Lidingö FK 14 vit - Vasalunds IF Solna Rö Gångsätra BP 15
2020-04-18 12:00 Djurgårdens IF FF 13 - Danderyds SK FF Svart Hjorthagens IP 3
2020-04-18 14:00 IFK Lidingö FK 18 blå - Karlbergs BK Vit 1 Bo Gärde
2020-04-18 15:00 AIK FF 3 - Värtans IK blå Läroverket 15
2020-04-25 10:00 Karlbergs BK Vit 1 - IFK Lidingö FK 14 vit Kristinebergs IP 25
2020-04-25 10:00 IF Brommapojkarna 13 - Ursvik IK 6 Olovslunds BP 115
2020-04-25 12:00 Vasalunds IF Solna Rö - IF Brommapojkarna 15 Läroverket 15
2020-04-25 12:00 Djurgårdens IF FF 16 - Djurgårdens IF FF 13 Hjorthagens IP 3
2020-04-25 13:00 Norrtulls SK Vit 2B - IFK Lidingö FK 18 blå Norra Real 15
2020-04-25 15:00 Värtans IK blå - Vasalund Stadshagens IF 2 Hjorthagens IP 3
2020-04-26 12:00 Danderyds SK FF Svart - AIK FF 3 Danderydsvallen 31
Maj
2020-05-02 09:00 Vasalund Stadshagens IF 2 - Danderyds SK FF Svart Kristinebergs IP 25
2020-05-02 10:00 Ursvik IK 6 - Värtans IK blå Örvallen 26
2020-05-02 11:00 IF Brommapojkarna 15 - Karlbergs BK Vit 1 Olovslunds BP 116
2020-05-02 11:00 IFK Lidingö FK 14 vit - IFK Lidingö FK 18 blå Gångsätra BP 15
2020-05-02 11:00 IF Brommapojkarna 13 - Norrtulls SK Vit 2B Olovslunds BP 115
2020-05-02 12:00 Djurgårdens IF FF 13 - Vasalunds IF Solna Rö Hjorthagens IP 3
2020-05-02 16:00 AIK FF 3 - Djurgårdens IF FF 16 Läroverket 15
2020-05-09 09:00 Karlbergs BK Vit 1 - Djurgårdens IF FF 13 Kristinebergs IP 25
2020-05-09 11:00 Norrtulls SK Vit 2B - IFK Lidingö FK 14 vit Norra Real 15
2020-05-09 12:00 Värtans IK blå - IF Brommapojkarna 13 Hjorthagens IP 3
2020-05-09 13:00 Vasalunds IF Solna Rö - AIK FF 3 Läroverket 15
2020-05-09 14:00 IFK Lidingö FK 18 blå - IF Brommapojkarna 15 Bo Gärde
2020-05-09 15:00 Djurgårdens IF FF 16 - Vasalund Stadshagens IF 2 Hjorthagens IP 3
2020-05-10 12:00 Danderyds SK FF Svart - Ursvik IK 6 Danderydsvallen 31
2020-05-16 10:00 Ursvik IK 6 - Djurgårdens IF FF 16 Örvallen 26
2020-05-16 10:00 Vasalund Stadshagens IF 2 - Vasalunds IF Solna Rö Kristinebergs IP 25
2020-05-16 11:00 IF Brommapojkarna 13 - Danderyds SK FF Svart Olovslunds BP 115
2020-05-16 12:00 IF Brommapojkarna 15 - IFK Lidingö FK 14 vit Olovslunds BP 116
2020-05-16 15:00 AIK FF 3 - Karlbergs BK Vit 1 Läroverket 15
2020-05-16 15:00 Värtans IK blå - Norrtulls SK Vit 2B Hjorthagens IP 3
2020-05-16 16:00 Djurgårdens IF FF 13 - IFK Lidingö FK 18 blå Hjorthagens IP 3
2020-05-30 11:00 IFK Lidingö FK 14 vit - Djurgårdens IF FF 13 Gångsätra BP 15
2020-05-30 11:00 Norrtulls SK Vit 2B - IF Brommapojkarna 15 Norra Real 15
2020-05-30 13:00 Vasalunds IF Solna Rö - Ursvik IK 6 Läroverket 15
2020-05-30 14:00 IFK Lidingö FK 18 blå - AIK FF 3 Bo Gärde
2020-05-30 15:00 Karlbergs BK Vit 1 - Vasalund Stadshagens IF 2 Kristinebergs IP 25
2020-05-30 15:00 Djurgårdens IF FF 16 - IF Brommapojkarna 13 Hjorthagens IP 3
2020-05-31 09:00 Danderyds SK FF Svart - Värtans IK blå Danderydsvallen 31
Juni
2020-06-06 09:00 Vasalund Stadshagens IF 2 - IFK Lidingö FK 18 blå Kristinebergs IP 25
2020-06-06 10:00 Ursvik IK 6 - Karlbergs BK Vit 1 Örvallen 26
2020-06-06 10:00 IF Brommapojkarna 13 - Vasalunds IF Solna Rö Olovslunds BP 115
2020-06-06 12:00 AIK FF 3 - IFK Lidingö FK 14 vit Läroverket 15
2020-06-06 13:00 Värtans IK blå - Djurgårdens IF FF 16 Hjorthagens IP 3
2020-06-06 15:00 Djurgårdens IF FF 13 - IF Brommapojkarna 15 Hjorthagens IP 3
2020-06-07 11:00 Danderyds SK FF Svart - Norrtulls SK Vit 2B Danderydsvallen 31
Augusti
2020-08-22 09:00 Karlbergs BK Vit 1 - IF Brommapojkarna 13 Kristinebergs IP 25
2020-08-22 10:00 IF Brommapojkarna 15 - AIK FF 3 Olovslunds BP 116
2020-08-22 11:00 IFK Lidingö FK 14 vit - Vasalund Stadshagens IF 2 Lidingövallen 228
2020-08-22 12:00 Norrtulls SK Vit 2B - Djurgårdens IF FF 13 Norra Real 15
2020-08-22 13:00 Vasalunds IF Solna Rö - Värtans IK blå Läroverket 15
2020-08-22 14:00 IFK Lidingö FK 18 blå - Ursvik IK 6 Bo Gärde
2020-08-23 10:00 Djurgårdens IF FF 16 - Danderyds SK FF Svart Hjorthagens IP 3
2020-08-29 10:00 Ursvik IK 6 - IFK Lidingö FK 14 vit Örvallen 26
2020-08-29 10:00 Vasalund Stadshagens IF 2 - IF Brommapojkarna 15 Kristinebergs IP 25
2020-08-29 11:00 IF Brommapojkarna 13 - IFK Lidingö FK 18 blå Olovslunds BP 115
2020-08-29 14:00 Djurgårdens IF FF 16 - Norrtulls SK Vit 2B Hjorthagens IP 3
2020-08-29 15:00 Värtans IK blå - Karlbergs BK Vit 1 Hjorthagens IP 3
2020-08-30 10:00 AIK FF 3 - Djurgårdens IF FF 13 Läroverket 15
2020-08-30 11:00 Danderyds SK FF Svart - Vasalunds IF Solna Rö Danderydsvallen 31
September
2020-09-05 10:00 IF Brommapojkarna 15 - Ursvik IK 6 Olovslunds BP 116
2020-09-05 11:00 IFK Lidingö FK 14 vit - IF Brommapojkarna 13 Lidingövallen 228
2020-09-05 11:00 Karlbergs BK Vit 1 - Danderyds SK FF Svart Kristinebergs IP 25
2020-09-05 11:00 Norrtulls SK Vit 2B - AIK FF 3 Norra Real 15
2020-09-05 14:00 IFK Lidingö FK 18 blå - Värtans IK blå Bo Gärde
2020-09-05 15:00 Djurgårdens IF FF 13 - Vasalund Stadshagens IF 2 Hjorthagens IP 3
2020-09-05 16:00 Vasalunds IF Solna Rö - Djurgårdens IF FF 16 Läroverket 15
2020-09-12 09:00 Vasalund Stadshagens IF 2 - AIK FF 3 Kristinebergs IP 25
2020-09-12 10:00 Ursvik IK 6 - Djurgårdens IF FF 13 Örvallen 26
2020-09-12 10:00 IF Brommapojkarna 13 - IF Brommapojkarna 15 Olovslunds BP 115
2020-09-12 13:00 Vasalunds IF Solna Rö - Norrtulls SK Vit 2B Läroverket 15
2020-09-12 13:00 Djurgårdens IF FF 16 - Karlbergs BK Vit 1 Hjorthagens IP 3
2020-09-13 09:00 Danderyds SK FF Svart - IFK Lidingö FK 18 blå Danderydsvallen 31
2020-09-13 10:00 Värtans IK blå - IFK Lidingö FK 14 vit Hjorthagens IP 3
2020-09-19 10:00 IF Brommapojkarna 15 - Värtans IK blå Olovslunds BP 116
2020-09-19 11:00 IFK Lidingö FK 14 vit - Danderyds SK FF Svart Lidingövallen 228
2020-09-19 11:00 Karlbergs BK Vit 1 - Vasalunds IF Solna Rö Kristinebergs IP 25
2020-09-19 13:00 Djurgårdens IF FF 13 - IF Brommapojkarna 13 Hjorthagens IP 3
2020-09-19 13:00 Norrtulls SK Vit 2B - Vasalund Stadshagens IF 2 Norra Real 15
2020-09-19 14:00 AIK FF 3 - Ursvik IK 6 Läroverket 15
2020-09-19 14:00 IFK Lidingö FK 18 blå - Djurgårdens IF FF 16 Bo Gärde
2020-09-26 09:00 Karlbergs BK Vit 1 - Norrtulls SK Vit 2B Kristinebergs IP 25
2020-09-26 10:00 Ursvik IK 6 - Vasalund Stadshagens IF 2 Örvallen 26
2020-09-26 11:00 IF Brommapojkarna 13 - AIK FF 3 Olovslunds BP 115
2020-09-26 14:00 Vasalunds IF Solna Rö - IFK Lidingö FK 18 blå Läroverket 15
2020-09-26 14:00 Djurgårdens IF FF 16 - IFK Lidingö FK 14 vit Hjorthagens IP 3
2020-09-26 15:00 Värtans IK blå - Djurgårdens IF FF 13 Hjorthagens IP 3
2020-09-27 11:00 Danderyds SK FF Svart - IF Brommapojkarna 15 Danderydsvallen 31

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info