Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-11

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Athletic FC Järfälla 1 Mathias Åhlén 0737847151 Vit/Vit/Vit
Bele Barkarby FF 3 Carl Henrik Sjökvist 0735052929 Svart/Svart/Svart/Vit
Bro IK Blå Mikael Ota Olsson Conte 0733718905 Vit, blå
Bromstens IK Svart Oscar Wåglund Söderström Svart/svart/svart
FC Järfälla 1 Ante Demirian 0708777308 Vit/Svart/Svarta
Hässelby SK FF Blågul Petra Kron Forsling 0707836322 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 3 Fadi Moussally 0708220299 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 7 Pontus Selander 0707579770 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö Mix Annelie Carlström Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kallhälls FF Gul Per Englund 0735106930 Blå/Blå/Blå
Kungsängens IF 2 Sedin Osmic vit/blå/vit
Spånga IS FK 7 Nicklas Ström 0709479577 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Gul Jonas Nilsson 0708926544 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK 2 Anna Nordström 0709824428 Gult/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 IF Brommapojkarna 3 - Bro IK Blå Maltesholmsskolans BP 16
2020-04-18 10:30 Kallhälls FF Gul - IFK Viksjö Mix Bolindervallen 215
2020-04-18 11:00 Ursvik IK 2 - Sundbybergs IK Gul Örvallen 25
2020-04-18 11:00 IF Brommapojkarna 7 - Kungsängens IF 2 Hässelby Villastads BP 15
2020-04-18 12:00 Spånga IS FK 7 - Hässelby SK FF Blågul Nälsta BP 125
2020-04-19 10:00 FC Järfälla 1 - Bromstens IK Svart Järfällavallen 225
2020-04-19 11:00 Bele Barkarby FF 3 - Athletic FC Järfälla 1 Strömvallen 25
2020-04-25 10:00 Bromstens IK Svart - Spånga IS FK 7 Spånga IP 52
2020-04-25 11:00 Kungsängens IF 2 - Bele Barkarby FF 3 Kungsängens IP 216
2020-04-25 11:00 Athletic FC Järfälla 1 - IF Brommapojkarna 3 Sandviks Bollplan 125
2020-04-25 11:00 Sundbybergs IK Gul - Kallhälls FF Gul Rissne IP 25
2020-04-25 11:15 Bro IK Blå - Ursvik IK 2 Bro IP 21
2020-04-25 13:00 Hässelby SK FF Blågul - IF Brommapojkarna 7 Hässelby IP 226
2020-04-26 12:00 IFK Viksjö Mix - FC Järfälla 1 Viksjövallen 35
Maj
2020-05-02 09:00 IF Brommapojkarna 3 - Kungsängens IF 2 Maltesholmsskolans BP 16
2020-05-02 11:00 IF Brommapojkarna 7 - Bromstens IK Svart Hässelby Villastads BP 15
2020-05-02 12:00 Ursvik IK 2 - Athletic FC Järfälla 1 Örvallen 25
2020-05-02 12:00 Spånga IS FK 7 - IFK Viksjö Mix Nälsta BP 125
2020-05-03 10:00 FC Järfälla 1 - Kallhälls FF Gul Järfällavallen 225
2020-05-03 11:00 Bele Barkarby FF 3 - Hässelby SK FF Blågul Strömvallen 25
2020-05-03 11:00 Bro IK Blå - Sundbybergs IK Gul Bro IP 22
2020-05-09 10:00 Bromstens IK Svart - Bele Barkarby FF 3 Spånga IP 52
2020-05-09 10:30 Kallhälls FF Gul - Spånga IS FK 7 Bolindervallen 215
2020-05-09 11:00 Hässelby SK FF Blågul - IF Brommapojkarna 3 Hässelby IP 226
2020-05-09 11:00 Kungsängens IF 2 - Ursvik IK 2 Kungsängens IP 216
2020-05-09 11:00 Athletic FC Järfälla 1 - Bro IK Blå Sandviks Bollplan 125
2020-05-09 11:00 Sundbybergs IK Gul - FC Järfälla 1 Rissne IP 25
2020-05-10 11:00 IFK Viksjö Mix - IF Brommapojkarna 7 Viksjövallen 35
2020-05-16 09:00 IF Brommapojkarna 3 - Bromstens IK Svart Maltesholmsskolans BP 16
2020-05-16 10:00 IF Brommapojkarna 7 - Kallhälls FF Gul Hässelby Villastads BP 15
2020-05-16 11:00 Ursvik IK 2 - Hässelby SK FF Blågul Örvallen 25
2020-05-16 11:00 Athletic FC Järfälla 1 - Sundbybergs IK Gul Sandviks Bollplan 125
2020-05-16 12:00 Spånga IS FK 7 - FC Järfälla 1 Nälsta BP 125
2020-05-17 11:00 Bele Barkarby FF 3 - IFK Viksjö Mix Strömvallen 25
2020-05-17 11:00 Bro IK Blå - Kungsängens IF 2 Bro IP 22
2020-05-30 10:00 Bromstens IK Svart - Ursvik IK 2 Spånga IP 52
2020-05-30 10:30 Kallhälls FF Gul - Bele Barkarby FF 3 Bolindervallen 215
2020-05-30 11:00 Kungsängens IF 2 - Athletic FC Järfälla 1 Kungsängens IP 216
2020-05-30 11:00 Sundbybergs IK Gul - Spånga IS FK 7 Rissne IP 25
2020-05-30 13:00 Hässelby SK FF Blågul - Bro IK Blå Hässelby IP 226
2020-05-31 10:00 FC Järfälla 1 - IF Brommapojkarna 7 Järfällavallen 225
2020-05-31 11:00 IFK Viksjö Mix - IF Brommapojkarna 3 Viksjövallen 35
Juni
2020-06-06 09:00 IF Brommapojkarna 3 - Kallhälls FF Gul Maltesholmsskolans BP 16
2020-06-06 11:00 Ursvik IK 2 - IFK Viksjö Mix Örvallen 25
2020-06-06 11:00 IF Brommapojkarna 7 - Spånga IS FK 7 Hässelby Villastads BP 15
2020-06-06 11:00 Kungsängens IF 2 - Sundbybergs IK Gul Kungsängens IP 216
2020-06-06 11:00 Athletic FC Järfälla 1 - Hässelby SK FF Blågul Sandviks Bollplan 125
2020-06-07 10:00 Bro IK Blå - Bromstens IK Svart Bro IP 22
2020-06-07 11:00 Bele Barkarby FF 3 - FC Järfälla 1 Strömvallen 25
Augusti
2020-08-22 10:30 Kallhälls FF Gul - Ursvik IK 2 Bolindervallen 215
2020-08-22 11:00 Sundbybergs IK Gul - IF Brommapojkarna 7 Rissne IP 25
2020-08-22 12:00 Spånga IS FK 7 - Bele Barkarby FF 3 Nälsta BP 125
2020-08-22 13:00 Hässelby SK FF Blågul - Kungsängens IF 2 Hässelby IP 226
2020-08-23 10:00 FC Järfälla 1 - IF Brommapojkarna 3 Järfällavallen 225
2020-08-23 11:00 IFK Viksjö Mix - Bro IK Blå Viksjövallen 35
2020-08-23 17:15 Bromstens IK Svart - Athletic FC Järfälla 1 Spånga IP 52
2020-08-29 09:00 IF Brommapojkarna 3 - Spånga IS FK 7 Maltesholmsskolans BP 16
2020-08-29 11:00 Hässelby SK FF Blågul - Sundbybergs IK Gul Hässelby IP 226
2020-08-29 11:00 Kungsängens IF 2 - Bromstens IK Svart Kungsängens IP 216
2020-08-29 11:00 Athletic FC Järfälla 1 - IFK Viksjö Mix Sandviks Bollplan 125
2020-08-29 12:00 Ursvik IK 2 - FC Järfälla 1 Örvallen 25
2020-08-30 11:00 Bele Barkarby FF 3 - IF Brommapojkarna 7 Strömvallen 25
2020-08-30 11:00 Bro IK Blå - Kallhälls FF Gul Bro IP 21
September
2020-09-05 10:00 Bromstens IK Svart - Hässelby SK FF Blågul Spånga IP 52
2020-09-05 10:00 Sundbybergs IK Gul - Bele Barkarby FF 3 Rissne IP 25
2020-09-05 10:30 Kallhälls FF Gul - Athletic FC Järfälla 1 Bolindervallen 215
2020-09-05 11:00 IF Brommapojkarna 7 - IF Brommapojkarna 3 Hässelby Villastads BP 15
2020-09-05 13:00 Spånga IS FK 7 - Ursvik IK 2 Nälsta BP 125
2020-09-06 10:00 FC Järfälla 1 - Bro IK Blå Järfällavallen 225
2020-09-06 11:00 IFK Viksjö Mix - Kungsängens IF 2 Viksjövallen 35
2020-09-12 09:00 IF Brommapojkarna 3 - Bele Barkarby FF 3 Maltesholmsskolans BP 16
2020-09-12 10:00 Bromstens IK Svart - Sundbybergs IK Gul Spånga IP 52
2020-09-12 11:00 Kungsängens IF 2 - Kallhälls FF Gul Kungsängens IP 216
2020-09-12 11:00 Athletic FC Järfälla 1 - FC Järfälla 1 Sandviks Bollplan 125
2020-09-12 12:00 Ursvik IK 2 - IF Brommapojkarna 7 Örvallen 25
2020-09-12 13:00 Hässelby SK FF Blågul - IFK Viksjö Mix Hässelby IP 226
2020-09-13 11:00 Bro IK Blå - Spånga IS FK 7 Bro IP 21
2020-09-19 10:30 Kallhälls FF Gul - Hässelby SK FF Blågul Bolindervallen 215
2020-09-19 11:00 IF Brommapojkarna 7 - Bro IK Blå Hässelby Villastads BP 15
2020-09-19 11:00 Sundbybergs IK Gul - IF Brommapojkarna 3 Rissne IP 25
2020-09-19 13:00 Spånga IS FK 7 - Athletic FC Järfälla 1 Nälsta BP 125
2020-09-20 10:00 FC Järfälla 1 - Kungsängens IF 2 Järfällavallen 225
2020-09-20 11:00 IFK Viksjö Mix - Bromstens IK Svart Viksjövallen 35
2020-09-20 12:00 Bele Barkarby FF 3 - Ursvik IK 2 Strömvallen 25
2020-09-26 10:00 Bromstens IK Svart - Kallhälls FF Gul Spånga IP 52
2020-09-26 11:00 Kungsängens IF 2 - Spånga IS FK 7 Kungsängens IP 216
2020-09-26 11:00 Athletic FC Järfälla 1 - IF Brommapojkarna 7 Sandviks Bollplan 125
2020-09-26 12:00 Ursvik IK 2 - IF Brommapojkarna 3 Örvallen 25
2020-09-26 13:00 Hässelby SK FF Blågul - FC Järfälla 1 Hässelby IP 226
2020-09-27 11:00 IFK Viksjö Mix - Sundbybergs IK Gul Viksjövallen 35
2020-09-27 11:00 Bro IK Blå - Bele Barkarby FF 3 Bro IP 21

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info