Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-12

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska FF Babylon 1 Farid Malki Jacoub 087959670 0707253489 Vit/vit/vit
Bollstanäs SK Lila Bollstanäs SK(Föreningen) GUL, GRÖN, GRÖN
Hässelby SK FF Grön Peter Robert Lindgren 0723763466 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 16 Niklas Runeskär 0705112635 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 27 Stefan Brolin 0704916130 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö Gul-2 Henrik Bengtsson Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kallhälls FF Vit Per Englund 0735106930 Blå/Blå/Blå
Kungsängens IF 1 David Roos vit/blå/vit
Spånga IS FK 6 Sara Marianne Young 0762158852 Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 8 Eva Månsson 0761153967 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Röd Daniel Johnsson 0739289112 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK 3 Anna Nordström 0709824428 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF Järvaröd Niklas Jan-Olov Sköld 0734417043 Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 10:00 Spånga IS FK 6 - Kungsängens IF 1 Nälsta BP 126
2020-04-18 10:00 Sundbybergs IK Röd - Bollstanäs SK Lila Golfängarna 16
2020-04-18 11:00 IF Brommapojkarna 16 - IF Brommapojkarna 27 Olovslunds BP 115
2020-04-18 12:00 Ursvik IK 3 - Kallhälls FF Vit Örvallen 25
2020-04-18 13:00 Hässelby SK FF Grön - IFK Viksjö Gul-2 Hässelby IP 226
2020-04-18 13:00 Spånga IS FK 8 - Vasalunds IF Järvaröd Nälsta BP 125
2020-04-25 09:00 IF Brommapojkarna 27 - Sundbybergs IK Röd Maltesholmsskolans BP 16
2020-04-25 09:30 Kallhälls FF Vit - Assyriska FF Babylon 1 Bolindervallen 216
2020-04-25 12:00 Kungsängens IF 1 - Hässelby SK FF Grön Kungsängens IP 215
2020-04-25 15:00 Vasalunds IF Järvaröd - Spånga IS FK 6 Läroverket 15
2020-04-26 10:00 Bollstanäs SK Lila - Spånga IS FK 8 Bollstanäs IP 215
2020-04-26 11:00 IFK Viksjö Gul-2 - Ursvik IK 3 Viksjövallen 35
Maj
2020-05-02 10:00 Spånga IS FK 6 - Bollstanäs SK Lila Nälsta BP 126
2020-05-02 10:00 Sundbybergs IK Röd - IF Brommapojkarna 16 Golfängarna 16
2020-05-02 11:00 Assyriska FF Babylon 1 - IFK Viksjö Gul-2 Spånga IP 51
2020-05-02 11:00 Ursvik IK 3 - Kungsängens IF 1 Örvallen 25
2020-05-02 13:00 Hässelby SK FF Grön - Vasalunds IF Järvaröd Hässelby IP 226
2020-05-02 13:00 Spånga IS FK 8 - IF Brommapojkarna 27 Nälsta BP 125
2020-05-09 09:00 IF Brommapojkarna 27 - Spånga IS FK 6 Maltesholmsskolans BP 16
2020-05-09 10:00 IF Brommapojkarna 16 - Spånga IS FK 8 Olovslunds BP 115
2020-05-09 11:00 Vasalunds IF Järvaröd - Ursvik IK 3 Läroverket 15
2020-05-09 12:00 Kungsängens IF 1 - Assyriska FF Babylon 1 Kungsängens IP 215
2020-05-10 10:00 Bollstanäs SK Lila - Hässelby SK FF Grön Bollstanäs IP 215
2020-05-10 12:00 IFK Viksjö Gul-2 - Kallhälls FF Vit Viksjövallen 35
2020-05-16 09:30 Kallhälls FF Vit - Kungsängens IF 1 Bolindervallen 216
2020-05-16 11:00 Assyriska FF Babylon 1 - Vasalunds IF Järvaröd Spånga IP 51
2020-05-16 12:00 Ursvik IK 3 - Bollstanäs SK Lila Örvallen 25
2020-05-16 12:00 Hässelby SK FF Grön - IF Brommapojkarna 27 Hässelby IP 226
2020-05-16 12:00 Spånga IS FK 6 - IF Brommapojkarna 16 Nälsta BP 126
2020-05-16 13:00 Spånga IS FK 8 - Sundbybergs IK Röd Nälsta BP 125
2020-05-30 09:00 IF Brommapojkarna 27 - Ursvik IK 3 Maltesholmsskolans BP 16
2020-05-30 10:00 Sundbybergs IK Röd - Spånga IS FK 6 Golfängarna 16
2020-05-30 10:00 IF Brommapojkarna 16 - Hässelby SK FF Grön Olovslunds BP 115
2020-05-30 10:00 Kungsängens IF 1 - IFK Viksjö Gul-2 Kungsängens IP 215
2020-05-30 14:00 Vasalunds IF Järvaröd - Kallhälls FF Vit Läroverket 15
2020-05-31 11:00 Bollstanäs SK Lila - Assyriska FF Babylon 1 Bollstanäs IP 215
Juni
2020-06-06 09:30 Kallhälls FF Vit - Bollstanäs SK Lila Bolindervallen 216
2020-06-06 11:00 Assyriska FF Babylon 1 - IF Brommapojkarna 27 Knutby BP 115
2020-06-06 12:00 Ursvik IK 3 - IF Brommapojkarna 16 Örvallen 25
2020-06-06 13:00 Hässelby SK FF Grön - Sundbybergs IK Röd Hässelby IP 226
2020-06-06 13:00 Spånga IS FK 6 - Spånga IS FK 8 Nälsta BP 126
2020-06-07 11:00 IFK Viksjö Gul-2 - Vasalunds IF Järvaröd Viksjövallen 35
Augusti
2020-08-22 09:00 IF Brommapojkarna 27 - Kallhälls FF Vit Maltesholmsskolans BP 16
2020-08-22 10:00 Sundbybergs IK Röd - Ursvik IK 3 Golfängarna 16
2020-08-22 11:00 IF Brommapojkarna 16 - Assyriska FF Babylon 1 Olovslunds BP 115
2020-08-22 13:00 Spånga IS FK 8 - Hässelby SK FF Grön Nälsta BP 125
2020-08-22 14:00 Vasalunds IF Järvaröd - Kungsängens IF 1 Läroverket 15
2020-08-23 10:00 Bollstanäs SK Lila - IFK Viksjö Gul-2 Bollstanäs IP 215
2020-08-29 09:30 Kallhälls FF Vit - IF Brommapojkarna 16 Bolindervallen 216
2020-08-29 11:00 Assyriska FF Babylon 1 - Sundbybergs IK Röd Spånga IP 51
2020-08-29 11:00 Ursvik IK 3 - Spånga IS FK 8 Örvallen 25
2020-08-29 12:00 Kungsängens IF 1 - Bollstanäs SK Lila Kungsängens IP 215
2020-08-29 13:00 Hässelby SK FF Grön - Spånga IS FK 6 Hässelby IP 226
2020-08-30 12:00 IFK Viksjö Gul-2 - IF Brommapojkarna 27 Viksjövallen 35
September
2020-09-05 09:00 IF Brommapojkarna 27 - Kungsängens IF 1 Maltesholmsskolans BP 16
2020-09-05 10:00 Spånga IS FK 6 - Ursvik IK 3 Nälsta BP 126
2020-09-05 10:00 Sundbybergs IK Röd - Kallhälls FF Vit Golfängarna 16
2020-09-05 11:00 IF Brommapojkarna 16 - IFK Viksjö Gul-2 Olovslunds BP 115
2020-09-05 12:00 Spånga IS FK 8 - Assyriska FF Babylon 1 Nälsta BP 125
2020-09-06 10:00 Bollstanäs SK Lila - Vasalunds IF Järvaröd Bollstanäs IP 215
2020-09-12 09:30 Kallhälls FF Vit - Spånga IS FK 8 Bolindervallen 216
2020-09-12 11:00 Assyriska FF Babylon 1 - Spånga IS FK 6 Spånga IP 51
2020-09-12 11:00 Ursvik IK 3 - Hässelby SK FF Grön Örvallen 25
2020-09-12 12:00 Kungsängens IF 1 - IF Brommapojkarna 16 Kungsängens IP 215
2020-09-12 14:00 Vasalunds IF Järvaröd - IF Brommapojkarna 27 Läroverket 15
2020-09-13 11:00 IFK Viksjö Gul-2 - Sundbybergs IK Röd Viksjövallen 35
2020-09-19 09:00 IF Brommapojkarna 27 - Bollstanäs SK Lila Maltesholmsskolans BP 16
2020-09-19 10:00 Spånga IS FK 6 - Kallhälls FF Vit Nälsta BP 126
2020-09-19 10:00 Sundbybergs IK Röd - Kungsängens IF 1 Golfängarna 16
2020-09-19 10:00 IF Brommapojkarna 16 - Vasalunds IF Järvaröd Olovslunds BP 115
2020-09-19 11:00 Hässelby SK FF Grön - Assyriska FF Babylon 1 Hässelby IP 226
2020-09-19 12:00 Spånga IS FK 8 - IFK Viksjö Gul-2 Nälsta BP 125
2020-09-26 09:30 Kallhälls FF Vit - Hässelby SK FF Grön Bolindervallen 216
2020-09-26 11:00 Assyriska FF Babylon 1 - Ursvik IK 3 Spånga IP 51
2020-09-26 12:00 Vasalunds IF Järvaröd - Sundbybergs IK Röd Läroverket 15
2020-09-26 12:00 Kungsängens IF 1 - Spånga IS FK 8 Kungsängens IP 215
2020-09-27 10:00 Bollstanäs SK Lila - IF Brommapojkarna 16 Bollstanäs IP 215
2020-09-27 12:00 IFK Viksjö Gul-2 - Spånga IS FK 6 Viksjövallen 35

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info