Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-14

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 10 Fredrik Tångstedt 0707545564 Svart/Vit/Svart/Gul
Bromstens IK Vit Oscar Wåglund Söderström Svart/svart/svart
Djurgårdens IF FF 10 Christopher de Laval 0703810237 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
FK Bromma Grön Anett Grusser Pettersson Grön/Svart/Gröna
Hässelby SK FF Blå Petra Kron Forsling 0707836322 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 23 Christer Jonasson 0709152790 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 6 Stefan Brolin 0704916130 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö Blå-2 Mikael Hjelmström 0858010573 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kista SC KFUM blå Moayed Motallebi 0761851039 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Kungsängens IF 4 Cecilia Grobecker vit/blå/vit
Spånga IS FK 4 Hanna Veronika Forsling 0708956636 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Lila Jonas Nilsson 0708926544 Grön/Vit/Grön
Vasalunds IF Solna Bl Thomas Sjödin 0722526062 Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 10:00 IF Brommapojkarna 23 - AIK FF 10 Hässelby Villastads BP 15
2020-04-18 11:00 Hässelby SK FF Blå - Spånga IS FK 4 Hässelby IP 226
2020-04-18 11:00 Kungsängens IF 4 - IF Brommapojkarna 6 Kungsängens IP 216
2020-04-18 13:00 Vasalunds IF Solna Bl - IFK Viksjö Blå-2 Läroverket 15
2020-04-18 15:00 Djurgårdens IF FF 10 - Kista SC KFUM blå Hjorthagens IP 3
2020-04-19 11:00 Sundbybergs IK Lila - Bromstens IK Vit Rissne IP 25
2020-04-25 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Hässelby SK FF Blå Maltesholmsskolans BP 15
2020-04-25 11:00 Kista SC KFUM blå - Kungsängens IF 4 Kvarnbacka BP 125
2020-04-25 11:00 Bromstens IK Vit - Vasalunds IF Solna Bl Spånga IP 52
2020-04-25 14:00 AIK FF 10 - Sundbybergs IK Lila Läroverket 15
2020-04-26 10:00 FK Bromma Grön - IF Brommapojkarna 23 Ängby Södra BP 115
2020-04-26 11:00 IFK Viksjö Blå-2 - Djurgårdens IF FF 10 Viksjövallen 36
Maj
2020-05-02 10:00 IF Brommapojkarna 23 - Spånga IS FK 4 Hässelby Villastads BP 15
2020-05-02 11:00 Sundbybergs IK Lila - FK Bromma Grön Rissne IP 25
2020-05-02 11:00 Kungsängens IF 4 - IFK Viksjö Blå-2 Kungsängens IP 216
2020-05-02 12:00 Hässelby SK FF Blå - Kista SC KFUM blå Hässelby IP 226
2020-05-02 15:00 Djurgårdens IF FF 10 - Vasalunds IF Solna Bl Hjorthagens IP 3
2020-05-03 10:00 AIK FF 10 - Bromstens IK Vit Läroverket 15
2020-05-09 09:00 IF Brommapojkarna 6 - IF Brommapojkarna 23 Maltesholmsskolans BP 15
2020-05-09 11:00 Bromstens IK Vit - Djurgårdens IF FF 10 Spånga IP 52
2020-05-09 12:00 Vasalunds IF Solna Bl - Kungsängens IF 4 Läroverket 15
2020-05-09 13:00 Spånga IS FK 4 - Sundbybergs IK Lila Nälsta BP 126
2020-05-10 10:00 FK Bromma Grön - AIK FF 10 Ängby Södra BP 115
2020-05-10 11:00 IFK Viksjö Blå-2 - Hässelby SK FF Blå Viksjövallen 36
2020-05-16 11:00 Sundbybergs IK Lila - IF Brommapojkarna 6 Rissne IP 25
2020-05-16 11:00 IF Brommapojkarna 23 - Kista SC KFUM blå Hässelby Villastads BP 15
2020-05-16 11:00 Kungsängens IF 4 - Djurgårdens IF FF 10 Kungsängens IP 216
2020-05-16 13:00 Hässelby SK FF Blå - Vasalunds IF Solna Bl Hässelby IP 226
2020-05-16 16:00 AIK FF 10 - Spånga IS FK 4 Läroverket 15
2020-05-17 11:00 FK Bromma Grön - Bromstens IK Vit Ängby Södra BP 115
2020-05-30 09:00 IF Brommapojkarna 6 - AIK FF 10 Maltesholmsskolans BP 15
2020-05-30 10:00 Kista SC KFUM blå - Sundbybergs IK Lila Kvarnbacka BP 125
2020-05-30 11:00 Spånga IS FK 4 - FK Bromma Grön Nälsta BP 126
2020-05-30 11:00 Bromstens IK Vit - Kungsängens IF 4 Spånga IP 52
2020-05-30 14:00 Djurgårdens IF FF 10 - Hässelby SK FF Blå Hjorthagens IP 3
2020-05-31 12:00 IFK Viksjö Blå-2 - IF Brommapojkarna 23 Viksjövallen 36
Juni
2020-06-06 10:00 IF Brommapojkarna 23 - Vasalunds IF Solna Bl Hässelby Villastads BP 15
2020-06-06 11:00 Sundbybergs IK Lila - IFK Viksjö Blå-2 Rissne IP 25
2020-06-06 12:00 Hässelby SK FF Blå - Kungsängens IF 4 Hässelby IP 226
2020-06-06 12:00 Spånga IS FK 4 - Bromstens IK Vit Nälsta BP 126
2020-06-06 14:00 AIK FF 10 - Kista SC KFUM blå Läroverket 15
2020-06-07 11:00 FK Bromma Grön - IF Brommapojkarna 6 Ängby Södra BP 115
Augusti
2020-08-22 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Spånga IS FK 4 Maltesholmsskolans BP 15
2020-08-22 11:00 Kista SC KFUM blå - FK Bromma Grön Kvarnbacka BP 125
2020-08-22 12:00 Vasalunds IF Solna Bl - Sundbybergs IK Lila Läroverket 15
2020-08-23 12:00 IFK Viksjö Blå-2 - AIK FF 10 Viksjövallen 36
2020-08-23 13:00 Djurgårdens IF FF 10 - IF Brommapojkarna 23 Hjorthagens IP 3
2020-08-23 17:15 Bromstens IK Vit - Hässelby SK FF Blå Spånga IP 51
2020-08-29 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Bromstens IK Vit Maltesholmsskolans BP 15
2020-08-29 11:00 Sundbybergs IK Lila - Djurgårdens IF FF 10 Rissne IP 25
2020-08-29 11:00 IF Brommapojkarna 23 - Kungsängens IF 4 Hässelby Villastads BP 15
2020-08-29 12:00 Spånga IS FK 4 - Kista SC KFUM blå Nälsta BP 126
2020-08-29 16:00 AIK FF 10 - Vasalunds IF Solna Bl Läroverket 15
2020-08-30 12:00 FK Bromma Grön - IFK Viksjö Blå-2 Ängby Södra BP 115
September
2020-09-05 11:00 Kungsängens IF 4 - Sundbybergs IK Lila Kungsängens IP 216
2020-09-05 11:00 Kista SC KFUM blå - IF Brommapojkarna 6 Kvarnbacka BP 125
2020-09-05 13:00 Hässelby SK FF Blå - IF Brommapojkarna 23 Hässelby IP 226
2020-09-05 15:00 Vasalunds IF Solna Bl - FK Bromma Grön Läroverket 15
2020-09-06 10:00 Djurgårdens IF FF 10 - AIK FF 10 Hjorthagens IP 3
2020-09-06 11:00 IFK Viksjö Blå-2 - Spånga IS FK 4 Viksjövallen 36
2020-09-12 09:00 IF Brommapojkarna 6 - IFK Viksjö Blå-2 Maltesholmsskolans BP 15
2020-09-12 10:00 Kista SC KFUM blå - Bromstens IK Vit Kvarnbacka BP 125
2020-09-12 11:00 Sundbybergs IK Lila - Hässelby SK FF Blå Rissne IP 25
2020-09-12 13:00 Spånga IS FK 4 - Vasalunds IF Solna Bl Nälsta BP 126
2020-09-13 10:00 AIK FF 10 - Kungsängens IF 4 Läroverket 15
2020-09-13 11:00 FK Bromma Grön - Djurgårdens IF FF 10 Ängby Södra BP 115
2020-09-19 11:00 Kungsängens IF 4 - FK Bromma Grön Kungsängens IP 216
2020-09-19 11:00 Bromstens IK Vit - IF Brommapojkarna 23 Spånga IP 52
2020-09-19 12:00 Hässelby SK FF Blå - AIK FF 10 Hässelby IP 226
2020-09-20 11:00 Djurgårdens IF FF 10 - Spånga IS FK 4 Hjorthagens IP 3
2020-09-20 11:00 IFK Viksjö Blå-2 - Kista SC KFUM blå Viksjövallen 36
2020-09-20 15:00 Vasalunds IF Solna Bl - IF Brommapojkarna 6 Läroverket 15
2020-09-26 09:00 IF Brommapojkarna 6 - Djurgårdens IF FF 10 Maltesholmsskolans BP 15
2020-09-26 10:00 Kista SC KFUM blå - Vasalunds IF Solna Bl Kvarnbacka BP 125
2020-09-26 11:00 Sundbybergs IK Lila - IF Brommapojkarna 23 Rissne IP 25
2020-09-26 13:00 Spånga IS FK 4 - Kungsängens IF 4 Nälsta BP 126
2020-09-27 11:00 IFK Viksjö Blå-2 - Bromstens IK Vit Viksjövallen 36
2020-09-27 12:00 FK Bromma Grön - Hässelby SK FF Blå Ängby Södra BP 115

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info