Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-20

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 9 Fredrik Tångstedt 0707545564 Svart/Vit/Svart/Gul
Apollon Solna FK Svart Eyup Cakici 0705650643 svart-röd/svart/svart
Athletic FC Järfälla 3 Mikael Hjelmström 0858010573 Vit/Vit/Vit
Djurgårdens IF FF 23 Mette Bauer Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 1:Blå Carl Elmberger 0725723881 Blå/Blå/Blå
IF Brommapojkarna 21 Emil Boström 0709777112 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 4 Susanne Grönroos 0707403636 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Bergshamra Blå Henrik Skarin Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 10 blå Frida Landskog Serra 0703194268 blåvit randig/blå/blå
IFK Lidingö FK 13 Erik Knave 0703000067 blåvit randig/blå/blå
Karlbergs BK Vit 3 Martin Fagerlund 0709432330 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK Gul 2 Kim Persson 0732505021 Gul/Svart/Gul
Råsunda IS Blå John Joakim Bäckström Blå/Vit/Blå
Skå IK & Bygdegård Grön Björn Schmidt Berg 0700100800 vit/vit/vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 IFK Lidingö FK 13 - IF Brommapojkarna 4 Käppala 15
2020-04-18 12:00 Athletic FC Järfälla 3 - Skå IK & Bygdegård Grön Sandviks Bollplan 125
2020-04-18 13:00 IF Brommapojkarna 21 - IFK Lidingö FK 10 blå Olovslunds BP 116
2020-04-18 14:00 Karlbergs BK Vit 3 - Djurgårdens IF FF 23 Kristinebergs IP 25
2020-04-18 16:30 Ekerö IK 1:Blå - Råsunda IS Blå Träkvistavallen 225
2020-04-19 12:00 IFK Bergshamra Blå - Apollon Solna FK Svart Bergshamra IP 26
2020-04-19 15:00 AIK FF 9 - Norrtulls SK Gul 2 Läroverket 15
2020-04-25 11:00 IFK Lidingö FK 10 blå - IFK Bergshamra Blå Gångsätra BP 15
2020-04-25 15:00 Norrtulls SK Gul 2 - IFK Lidingö FK 13 Norra Real 15
2020-04-25 15:00 IF Brommapojkarna 4 - Ekerö IK 1:Blå Hässelby Villastads BP 15
2020-04-26 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Karlbergs BK Vit 3 Svanängens IP 215
2020-04-26 13:00 Djurgårdens IF FF 23 - IF Brommapojkarna 21 Hjorthagens IP 3
2020-04-26 13:00 Apollon Solna FK Svart - AIK FF 9 Läroverket 15
2020-04-26 16:00 Råsunda IS Blå - Athletic FC Järfälla 3 Läroverket 16
Maj
2020-05-02 09:00 IFK Lidingö FK 13 - Apollon Solna FK Svart Stockby 15
2020-05-02 10:00 Råsunda IS Blå - Skå IK & Bygdegård Grön Läroverket 16
2020-05-02 11:00 Ekerö IK 1:Blå - Norrtulls SK Gul 2 Träkvistavallen 215
2020-05-02 12:00 Athletic FC Järfälla 3 - IF Brommapojkarna 4 Sandviks Bollplan 125
2020-05-02 13:00 IF Brommapojkarna 21 - Karlbergs BK Vit 3 Olovslunds BP 116
2020-05-03 12:00 IFK Bergshamra Blå - Djurgårdens IF FF 23 Bergshamra IP 26
2020-05-03 13:00 AIK FF 9 - IFK Lidingö FK 10 blå Läroverket 15
2020-05-09 11:00 IFK Lidingö FK 10 blå - IFK Lidingö FK 13 Stockby 15
2020-05-09 15:00 Karlbergs BK Vit 3 - IFK Bergshamra Blå Kristinebergs IP 25
2020-05-09 15:00 Norrtulls SK Gul 2 - Athletic FC Järfälla 3 Norra Real 15
2020-05-10 10:00 IF Brommapojkarna 4 - Råsunda IS Blå Maltesholmsskolans BP 15
2020-05-10 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - IF Brommapojkarna 21 Svanängens IP 215
2020-05-10 13:00 Apollon Solna FK Svart - Ekerö IK 1:Blå Läroverket 15
2020-05-10 14:00 Djurgårdens IF FF 23 - AIK FF 9 Hjorthagens IP 3
2020-05-16 10:00 Råsunda IS Blå - Norrtulls SK Gul 2 Läroverket 16
2020-05-16 11:00 IFK Lidingö FK 13 - Djurgårdens IF FF 23 Gångsätra BP 15
2020-05-16 12:00 Athletic FC Järfälla 3 - Apollon Solna FK Svart Sandviks Bollplan 125
2020-05-16 12:00 Ekerö IK 1:Blå - IFK Lidingö FK 10 blå Träkvistavallen 215
2020-05-16 13:00 IF Brommapojkarna 4 - Skå IK & Bygdegård Grön Olovslunds BP 116
2020-05-17 12:00 AIK FF 9 - Karlbergs BK Vit 3 Läroverket 15
2020-05-17 12:00 IFK Bergshamra Blå - IF Brommapojkarna 21 Bergshamra IP 26
2020-05-30 09:00 IFK Lidingö FK 10 blå - Athletic FC Järfälla 3 Stockby 15
2020-05-30 11:00 IF Brommapojkarna 21 - AIK FF 9 Olovslunds BP 116
2020-05-30 14:00 Karlbergs BK Vit 3 - IFK Lidingö FK 13 Kristinebergs IP 25
2020-05-30 14:00 Norrtulls SK Gul 2 - IF Brommapojkarna 4 Norra Real 15
2020-05-31 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - IFK Bergshamra Blå Svanängens IP 215
2020-05-31 13:00 Djurgårdens IF FF 23 - Ekerö IK 1:Blå Hjorthagens IP 3
2020-05-31 14:00 Apollon Solna FK Svart - Råsunda IS Blå Läroverket 15
Juni
2020-06-06 10:00 Råsunda IS Blå - IFK Lidingö FK 10 blå Läroverket 16
2020-06-06 11:00 IFK Lidingö FK 13 - IF Brommapojkarna 21 Gångsätra BP 15
2020-06-06 12:00 Athletic FC Järfälla 3 - Djurgårdens IF FF 23 Sandviks Bollplan 125
2020-06-06 12:00 Ekerö IK 1:Blå - Karlbergs BK Vit 3 Träkvistavallen 215
2020-06-06 12:00 IF Brommapojkarna 4 - Apollon Solna FK Svart Olovslunds BP 116
2020-06-06 13:00 Norrtulls SK Gul 2 - Skå IK & Bygdegård Grön Norra Real 15
2020-06-07 10:00 AIK FF 9 - IFK Bergshamra Blå Läroverket 15
Augusti
2020-08-22 08:00 Karlbergs BK Vit 3 - Athletic FC Järfälla 3 Kristinebergs IP 25
2020-08-22 09:00 IFK Lidingö FK 10 blå - IF Brommapojkarna 4 Käppala 15
2020-08-22 13:00 IF Brommapojkarna 21 - Ekerö IK 1:Blå Olovslunds BP 116
2020-08-23 10:00 Apollon Solna FK Svart - Norrtulls SK Gul 2 Läroverket 15
2020-08-23 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - AIK FF 9 Svanängens IP 215
2020-08-23 12:00 IFK Bergshamra Blå - IFK Lidingö FK 13 Bergshamra IP 26
2020-08-23 14:00 Djurgårdens IF FF 23 - Råsunda IS Blå Hjorthagens IP 3
2020-08-29 10:00 Råsunda IS Blå - Karlbergs BK Vit 3 Läroverket 16
2020-08-29 11:00 Ekerö IK 1:Blå - IFK Bergshamra Blå Träkvistavallen 115
2020-08-29 11:00 IFK Lidingö FK 13 - AIK FF 9 Käppala 15
2020-08-29 12:00 Athletic FC Järfälla 3 - IF Brommapojkarna 21 Sandviks Bollplan 125
2020-08-29 12:00 IF Brommapojkarna 4 - Djurgårdens IF FF 23 Olovslunds BP 116
2020-08-29 15:00 Norrtulls SK Gul 2 - IFK Lidingö FK 10 blå Norra Real 15
2020-08-30 15:00 Apollon Solna FK Svart - Skå IK & Bygdegård Grön Läroverket 15
September
2020-09-05 09:00 IFK Lidingö FK 10 blå - Apollon Solna FK Svart Käppala 15
2020-09-05 12:00 Karlbergs BK Vit 3 - IF Brommapojkarna 4 Kristinebergs IP 25
2020-09-05 13:00 IF Brommapojkarna 21 - Råsunda IS Blå Olovslunds BP 116
2020-09-06 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - IFK Lidingö FK 13 Svanängens IP 215
2020-09-06 12:00 IFK Bergshamra Blå - Athletic FC Järfälla 3 Bergshamra IP 26
2020-09-06 13:00 AIK FF 9 - Ekerö IK 1:Blå Läroverket 15
2020-09-06 14:00 Djurgårdens IF FF 23 - Norrtulls SK Gul 2 Hjorthagens IP 3
2020-09-12 10:00 Råsunda IS Blå - IFK Bergshamra Blå Läroverket 16
2020-09-12 11:00 Ekerö IK 1:Blå - IFK Lidingö FK 13 Träkvistavallen 115
2020-09-12 11:00 IFK Lidingö FK 10 blå - Skå IK & Bygdegård Grön Käppala 15
2020-09-12 12:00 Athletic FC Järfälla 3 - AIK FF 9 Sandviks Bollplan 125
2020-09-12 12:00 IF Brommapojkarna 4 - IF Brommapojkarna 21 Olovslunds BP 116
2020-09-12 13:00 Norrtulls SK Gul 2 - Karlbergs BK Vit 3 Norra Real 15
2020-09-12 16:00 Apollon Solna FK Svart - Djurgårdens IF FF 23 Läroverket 15
2020-09-19 09:00 IFK Lidingö FK 13 - Athletic FC Järfälla 3 Käppala 15
2020-09-19 11:00 AIK FF 9 - Råsunda IS Blå Läroverket 15
2020-09-19 12:00 IF Brommapojkarna 21 - Norrtulls SK Gul 2 Olovslunds BP 116
2020-09-19 13:00 Karlbergs BK Vit 3 - Apollon Solna FK Svart Kristinebergs IP 25
2020-09-20 11:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Ekerö IK 1:Blå Svanängens IP 215
2020-09-20 12:00 IFK Bergshamra Blå - IF Brommapojkarna 4 Bergshamra IP 26
2020-09-20 15:00 Djurgårdens IF FF 23 - IFK Lidingö FK 10 blå Hjorthagens IP 3
2020-09-26 10:00 Råsunda IS Blå - IFK Lidingö FK 13 Läroverket 16
2020-09-26 12:00 Athletic FC Järfälla 3 - Ekerö IK 1:Blå Sandviks Bollplan 125
2020-09-26 12:00 IFK Lidingö FK 10 blå - Karlbergs BK Vit 3 Gångsätra BP 15
2020-09-26 12:00 IF Brommapojkarna 4 - AIK FF 9 Olovslunds BP 116
2020-09-26 14:00 Norrtulls SK Gul 2 - IFK Bergshamra Blå Norra Real 15
2020-09-27 11:00 Djurgårdens IF FF 23 - Skå IK & Bygdegård Grön Hjorthagens IP 3
2020-09-27 14:00 Apollon Solna FK Svart - IF Brommapojkarna 21 Läroverket 15

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info