Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-23

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 2 Jimi Sundberg 0733993222 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 8 Patrik Bengtsson 0734118500 Vinröd/Svart/Svarta
Gustavsbergs IF FK GRÖN Andreas Jungbeck 0732572133 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 27 grön Alexander Mork 0707382045 0707382045 Vit/Grön/Vit
Ingarö IF 1 Malin Embring 0707395855 Svart/Svart/Svart
Jarlabergs IF Gul Benny Axelsson 0736824663 Gul/Svart/Gul
Järla IF FK Svart Therese Marve Becker Vit svart/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Lännersta FF Svart Jörgen Alevad 0733984122 0733984122 Röd/Röd/Röd
Mörtnäs IF Grön Mattias Lundgren 0709517263 Grön/vit/Svart/Grön
Reymersholms IK 3 Maria Grinde Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 1 Anne Björkestrand Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Röd 2 Jiyan Rödblom 0707108294 Röd/Blå/Blå
Värmdö IF Vit Johan Elmström 0733585661 Blå/Blå/Blå
Älta IF 1 Lotta Lundbäck Gul/svart/gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 18:30 Ingarö IF 1 - Gustavsbergs IF FK GRÖN Ingarö IP 216
2020-04-18 09:00 Älta IF 1 - Reymersholms IK 3 Älta IP 115
2020-04-18 10:00 Boo FF 2 - Hammarby IF FF 27 grön Boovallen 225
2020-04-18 10:00 Jarlabergs IF Gul - Järla IF FK Svart Jarlabergs Skolplan 1
2020-04-18 10:00 Sickla IF Röd 2 - Saltsjöbadens IF 1 Sicklavallen 16
2020-04-18 11:00 Boo FF 8 - Lännersta FF Svart Boovallen 215
2020-04-19 15:00 Värmdö IF Vit - Mörtnäs IF Grön Värmdövallen 217
2020-04-25 09:00 Järla IF FK Svart - Boo FF 8 Nacka IP 115
2020-04-25 11:00 Mörtnäs IF Grön - Sickla IF Röd 2 Mörtnäs BP 15
2020-04-25 12:00 Saltsjöbadens IF 1 - Ingarö IF 1 Saltsjöbadens IP 21
2020-04-25 12:00 Reymersholms IK 3 - Värmdö IF Vit Tantolundens BP 2
2020-04-26 10:00 Lännersta FF Svart - Boo FF 2 Orminge BP 15
2020-04-26 10:00 Hammarby IF FF 27 grön - Älta IF 1 Bagarmossens BP 12
2020-04-26 12:00 Gustavsbergs IF FK GRÖN - Jarlabergs IF Gul Farstaborg 2
Maj
2020-05-01 17:00 Ingarö IF 1 - Sickla IF Röd 2 Ingarö IP 216
2020-05-02 09:00 Älta IF 1 - Lännersta FF Svart Älta IP 115
2020-05-02 10:00 Jarlabergs IF Gul - Saltsjöbadens IF 1 Jarlabergs Skolplan 1
2020-05-02 11:00 Boo FF 2 - Järla IF FK Svart Boovallen 225
2020-05-02 11:00 Boo FF 8 - Gustavsbergs IF FK GRÖN Boovallen 215
2020-05-02 12:00 Reymersholms IK 3 - Mörtnäs IF Grön Tantolundens BP 2
2020-05-03 15:00 Värmdö IF Vit - Hammarby IF FF 27 grön Värmdövallen 217
2020-05-09 09:00 Saltsjöbadens IF 1 - Boo FF 8 Saltsjöbadens IP 21
2020-05-09 09:00 Järla IF FK Svart - Älta IF 1 Nacka IP 115
2020-05-09 10:00 Sickla IF Röd 2 - Jarlabergs IF Gul Sicklavallen 16
2020-05-09 11:00 Mörtnäs IF Grön - Ingarö IF 1 Mörtnäs BP 15
2020-05-10 10:00 Gustavsbergs IF FK GRÖN - Boo FF 2 Farstaborg 2
2020-05-10 10:00 Lännersta FF Svart - Värmdö IF Vit Orminge BP 15
2020-05-10 10:00 Hammarby IF FF 27 grön - Reymersholms IK 3 Bagarmossens BP 12
2020-05-16 10:00 Värmdö IF Vit - Järla IF FK Svart Värmdövallen 217
2020-05-16 10:00 Jarlabergs IF Gul - Ingarö IF 1 Jarlabergs Skolplan 1
2020-05-16 11:00 Älta IF 1 - Gustavsbergs IF FK GRÖN Älta IP 115
2020-05-16 11:00 Boo FF 2 - Saltsjöbadens IF 1 Boovallen 225
2020-05-16 11:00 Boo FF 8 - Sickla IF Röd 2 Boovallen 215
2020-05-16 12:00 Reymersholms IK 3 - Lännersta FF Svart Tantolundens BP 2
2020-05-17 09:00 Hammarby IF FF 27 grön - Mörtnäs IF Grön Bagarmossens BP 12
2020-05-29 18:30 Ingarö IF 1 - Boo FF 8 Ingarö IP SF 316
2020-05-30 09:00 Järla IF FK Svart - Reymersholms IK 3 Nacka IP 115
2020-05-30 10:00 Sickla IF Röd 2 - Boo FF 2 Sicklavallen 16
2020-05-30 11:00 Saltsjöbadens IF 1 - Älta IF 1 Saltsjöbadens IP 21
2020-05-30 11:00 Mörtnäs IF Grön - Jarlabergs IF Gul Mörtnäs BP 15
2020-05-31 11:00 Gustavsbergs IF FK GRÖN - Värmdö IF Vit Farstaborg 2
2020-05-31 12:00 Lännersta FF Svart - Hammarby IF FF 27 grön Orminge BP 15
Juni
2020-06-06 09:00 Älta IF 1 - Sickla IF Röd 2 Älta IP 115
2020-06-06 10:00 Värmdö IF Vit - Saltsjöbadens IF 1 Värmdövallen 217
2020-06-06 11:00 Boo FF 2 - Ingarö IF 1 Boovallen 225
2020-06-06 11:00 Boo FF 8 - Jarlabergs IF Gul Boovallen 215
2020-06-06 12:00 Reymersholms IK 3 - Gustavsbergs IF FK GRÖN Tantolundens BP 2
2020-06-07 10:00 Lännersta FF Svart - Mörtnäs IF Grön Orminge BP 15
2020-06-07 11:00 Hammarby IF FF 27 grön - Järla IF FK Svart Bagarmossens BP 11
Augusti
2020-08-21 18:30 Ingarö IF 1 - Älta IF 1 Ingarö IP 216
2020-08-22 10:00 Jarlabergs IF Gul - Boo FF 2 Jarlabergs Skolplan 1
2020-08-22 10:00 Sickla IF Röd 2 - Värmdö IF Vit Sicklavallen 16
2020-08-22 10:00 Järla IF FK Svart - Lännersta FF Svart Nacka IP 115
2020-08-22 11:00 Mörtnäs IF Grön - Boo FF 8 Mörtnäs BP 15
2020-08-22 12:00 Saltsjöbadens IF 1 - Reymersholms IK 3 Saltsjöbadens IP 21
2020-08-23 11:00 Gustavsbergs IF FK GRÖN - Hammarby IF FF 27 grön Farstaborg 2
2020-08-29 09:00 Järla IF FK Svart - Mörtnäs IF Grön Nacka IP 115
2020-08-29 10:00 Värmdö IF Vit - Ingarö IF 1 Värmdövallen 217
2020-08-29 11:00 Älta IF 1 - Jarlabergs IF Gul Älta IP 115
2020-08-29 11:00 Boo FF 2 - Boo FF 8 Boovallen 225
2020-08-29 11:00 Reymersholms IK 3 - Sickla IF Röd 2 Tantolundens BP 2
2020-08-30 10:00 Lännersta FF Svart - Gustavsbergs IF FK GRÖN Orminge BP 15
2020-08-30 12:00 Hammarby IF FF 27 grön - Saltsjöbadens IF 1 Hammarbyhöjdens BP 125
September
2020-09-04 18:30 Ingarö IF 1 - Reymersholms IK 3 Ingarö IP 216
2020-09-05 10:00 Jarlabergs IF Gul - Värmdö IF Vit Jarlabergs Skolplan 1
2020-09-05 10:00 Sickla IF Röd 2 - Hammarby IF FF 27 grön Sicklavallen 16
2020-09-05 11:00 Boo FF 8 - Älta IF 1 Boovallen 215
2020-09-05 11:00 Saltsjöbadens IF 1 - Lännersta FF Svart Saltsjöbadens IP 21
2020-09-05 11:00 Mörtnäs IF Grön - Boo FF 2 Mörtnäs BP 15
2020-09-06 13:00 Gustavsbergs IF FK GRÖN - Järla IF FK Svart Farstaborg 2
2020-09-12 09:00 Järla IF FK Svart - Saltsjöbadens IF 1 Nacka IP 115
2020-09-12 10:00 Värmdö IF Vit - Boo FF 8 Värmdövallen 217
2020-09-12 11:00 Älta IF 1 - Boo FF 2 Älta IP 115
2020-09-12 11:00 Reymersholms IK 3 - Jarlabergs IF Gul Tantolundens BP 2
2020-09-13 10:00 Hammarby IF FF 27 grön - Ingarö IF 1 Hammarbyhöjdens BP 125
2020-09-13 11:00 Lännersta FF Svart - Sickla IF Röd 2 Orminge BP 15
2020-09-13 12:00 Gustavsbergs IF FK GRÖN - Mörtnäs IF Grön Farstaborg 2
2020-09-18 18:30 Ingarö IF 1 - Lännersta FF Svart Ingarö IP 216
2020-09-19 10:00 Boo FF 2 - Värmdö IF Vit Boovallen 225
2020-09-19 10:00 Jarlabergs IF Gul - Hammarby IF FF 27 grön Jarlabergs Skolplan 1
2020-09-19 11:00 Boo FF 8 - Reymersholms IK 3 Boovallen 215
2020-09-19 11:00 Sickla IF Röd 2 - Järla IF FK Svart Sicklavallen 16
2020-09-19 11:00 Mörtnäs IF Grön - Älta IF 1 Mörtnäs BP 15
2020-09-19 12:00 Saltsjöbadens IF 1 - Gustavsbergs IF FK GRÖN Saltsjöbadens IP 21
2020-09-26 09:00 Järla IF FK Svart - Ingarö IF 1 Nacka IP 115
2020-09-26 11:00 Reymersholms IK 3 - Boo FF 2 Tantolundens BP 2
2020-09-26 12:00 Saltsjöbadens IF 1 - Mörtnäs IF Grön Saltsjöbadens IP 21
2020-09-27 10:00 Lännersta FF Svart - Jarlabergs IF Gul Orminge BP 15
2020-09-27 10:00 Hammarby IF FF 27 grön - Boo FF 8 Hammarbyhöjdens BP 125
2020-09-27 11:00 Gustavsbergs IF FK GRÖN - Sickla IF Röd 2 Farstaborg 2
2020-09-27 13:00 Värmdö IF Vit - Älta IF 1 Värmdövallen 217

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info