Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-25

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Blå Mats-Åke Öberg 0704700785 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 16 Fredrik Backert 0738208090 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 5 Conny Wickström 0704912181 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Blå 2 Fredrik Ylve +46735583793 Svarta/svarta/röda
Gustavsbergs IF FK ROSA Andreas Jungbeck 0732572133 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 24 grön Amir Mohseni 0720787612 0720787612 Vit/Grön/Vit
Ingarö IF 4 Malin Embring 0707395855 Svart/Svart/Svart
Reymersholms IK 2 Johan Hörnfeldt Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 2 Anne Björkestrand Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Vit 2 Jörgen Westin 0706794420 Röd/Blå/Blå
Värmdö IF Blå 2 Johan Elmström 0733585661 Blå/Blå/Blå
Årsta FF 3 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älta IF 3 Lotta Lundbäck Gul/svart/gul
Älvsjö AIK FF Vit 1 Petra Ericson vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 18:30 Ingarö IF 4 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Ingarö IP 217
2020-04-18 11:00 Boo FF 16 - Värmdö IF Blå 2 Boovallen 217
2020-04-18 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Blå - Årsta FF 3 Kärrtorps IP 216
2020-04-18 12:00 Saltsjöbadens IF 2 - Reymersholms IK 2 Saltsjöbadens IP 21
2020-04-19 09:00 Hammarby IF FF 24 grön - Älta IF 3 Hammarbyhöjdens BP 125
2020-04-19 10:00 Boo FF 5 - Sickla IF Vit 2 Orminge BP 16
2020-04-19 13:00 Gustavsbergs IF FK ROSA - Enskede IK Blå 2 Farstaborg 2
2020-04-25 10:00 Sickla IF Vit 2 - Gustavsbergs IF FK ROSA Sicklavallen 16
2020-04-25 10:00 Värmdö IF Blå 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Blå Värmdövallen 216
2020-04-25 11:00 Enskede IK Blå 2 - Saltsjöbadens IF 2 Enskede IP 56
2020-04-25 11:00 Reymersholms IK 2 - Hammarby IF FF 24 grön Tantolundens BP 2
2020-04-25 12:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Boo FF 5 Älvsjö IP 52
2020-04-26 12:00 Älta IF 3 - Boo FF 16 Älta IP 26
2020-04-26 17:00 Årsta FF 3 - Ingarö IF 4 Årstagårdens BP 126
Maj
2020-05-02 10:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Blå - Älta IF 3 Kärrtorps IP 216
2020-05-02 10:00 Värmdö IF Blå 2 - Årsta FF 3 Värmdövallen 216
2020-05-02 11:00 Boo FF 16 - Reymersholms IK 2 Boovallen 217
2020-05-02 11:00 Saltsjöbadens IF 2 - Sickla IF Vit 2 Saltsjöbadens IP 21
2020-05-03 09:00 Hammarby IF FF 24 grön - Enskede IK Blå 2 Bagarmossens BP 12
2020-05-03 09:00 Boo FF 5 - Ingarö IF 4 Orminge BP 16
2020-05-03 13:00 Gustavsbergs IF FK ROSA - Älvsjö AIK FF Vit 1 Farstaborg 2
2020-05-08 18:30 Ingarö IF 4 - Gustavsbergs IF FK ROSA Ingarö IP 217
2020-05-09 10:00 Älta IF 3 - Värmdö IF Blå 2 Älta IP 125
2020-05-09 11:00 Sickla IF Vit 2 - Hammarby IF FF 24 grön Sicklavallen 16
2020-05-09 11:00 Enskede IK Blå 2 - Boo FF 16 Enskede IP 56
2020-05-09 12:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Saltsjöbadens IF 2 Älvsjö IP 52
2020-05-09 12:00 Reymersholms IK 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Blå Tantolundens BP 2
2020-05-10 15:00 Årsta FF 3 - Boo FF 5 Årstagårdens BP 126
2020-05-16 09:00 Saltsjöbadens IF 2 - Ingarö IF 4 Saltsjöbadens IP 21
2020-05-16 09:00 Älta IF 3 - Årsta FF 3 Älta IP 125
2020-05-16 10:00 Värmdö IF Blå 2 - Reymersholms IK 2 Värmdövallen 216
2020-05-16 11:00 Boo FF 16 - Sickla IF Vit 2 Boovallen 217
2020-05-16 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Blå - Enskede IK Blå 2 Kärrtorps IP 216
2020-05-17 11:00 Hammarby IF FF 24 grön - Älvsjö AIK FF Vit 1 Bagarmossens BP 12
2020-05-17 11:00 Gustavsbergs IF FK ROSA - Boo FF 5 Farstaborg 2
2020-05-29 18:30 Ingarö IF 4 - Hammarby IF FF 24 grön Ingarö IP SF 325
2020-05-30 11:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Boo FF 16 Älvsjö IP 52
2020-05-30 11:00 Sickla IF Vit 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Blå Sicklavallen 16
2020-05-30 11:00 Enskede IK Blå 2 - Värmdö IF Blå 2 Enskede IP 56
2020-05-30 12:00 Reymersholms IK 2 - Älta IF 3 Tantolundens BP 2
2020-05-31 10:00 Boo FF 5 - Saltsjöbadens IF 2 Orminge BP 16
2020-05-31 16:00 Årsta FF 3 - Gustavsbergs IF FK ROSA Årstagårdens BP 126
Juni
2020-06-06 09:00 Älta IF 3 - Enskede IK Blå 2 Älta IP 125
2020-06-06 10:00 Värmdö IF Blå 2 - Sickla IF Vit 2 Värmdövallen 216
2020-06-06 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Blå - Älvsjö AIK FF Vit 1 Kärrtorps IP 216
2020-06-06 11:00 Boo FF 16 - Ingarö IF 4 Boovallen 217
2020-06-06 11:00 Reymersholms IK 2 - Årsta FF 3 Tantolundens BP 2
2020-06-06 12:00 Saltsjöbadens IF 2 - Gustavsbergs IF FK ROSA Saltsjöbadens IP 21
2020-06-07 12:00 Hammarby IF FF 24 grön - Boo FF 5 Bagarmossens BP 12
Augusti
2020-08-21 18:30 Ingarö IF 4 - Bagarmossen Kärrtorp BK Blå Ingarö IP 217
2020-08-22 11:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Värmdö IF Blå 2 Älvsjö IP 52
2020-08-22 11:00 Sickla IF Vit 2 - Älta IF 3 Sicklavallen 16
2020-08-22 11:00 Enskede IK Blå 2 - Reymersholms IK 2 Enskede IP 56
2020-08-23 10:00 Boo FF 5 - Boo FF 16 Orminge BP 16
2020-08-23 12:00 Gustavsbergs IF FK ROSA - Hammarby IF FF 24 grön Farstaborg 2
2020-08-23 15:00 Årsta FF 3 - Saltsjöbadens IF 2 Årstagårdens BP 126
2020-08-29 09:00 Älta IF 3 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Älta IP 125
2020-08-29 10:00 Värmdö IF Blå 2 - Ingarö IF 4 Värmdövallen 216
2020-08-29 11:00 Boo FF 16 - Gustavsbergs IF FK ROSA Boovallen 217
2020-08-29 11:00 Enskede IK Blå 2 - Årsta FF 3 Enskede IP 56
2020-08-29 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Blå - Boo FF 5 Kärrtorps IP 216
2020-08-29 12:00 Reymersholms IK 2 - Sickla IF Vit 2 Tantolundens BP 2
2020-08-30 11:00 Hammarby IF FF 24 grön - Saltsjöbadens IF 2 Hammarbyhöjdens BP 125
September
2020-09-04 18:30 Ingarö IF 4 - Älta IF 3 Ingarö IP 217
2020-09-05 11:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Reymersholms IK 2 Älvsjö IP 52
2020-09-05 11:00 Sickla IF Vit 2 - Enskede IK Blå 2 Sicklavallen 16
2020-09-05 12:00 Saltsjöbadens IF 2 - Boo FF 16 Saltsjöbadens IP 21
2020-09-06 10:00 Boo FF 5 - Värmdö IF Blå 2 Orminge BP 16
2020-09-06 12:00 Gustavsbergs IF FK ROSA - Bagarmossen Kärrtorp BK Blå Farstaborg 2
2020-09-06 14:00 Årsta FF 3 - Hammarby IF FF 24 grön Årstagårdens BP 126
2020-09-12 09:00 Älta IF 3 - Boo FF 5 Älta IP 125
2020-09-12 10:00 Sickla IF Vit 2 - Årsta FF 3 Sicklavallen 16
2020-09-12 10:00 Värmdö IF Blå 2 - Gustavsbergs IF FK ROSA Värmdövallen 216
2020-09-12 11:00 Enskede IK Blå 2 - Älvsjö AIK FF Vit 1 Enskede IP 56
2020-09-12 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Blå - Saltsjöbadens IF 2 Kärrtorps IP 216
2020-09-12 12:00 Boo FF 16 - Hammarby IF FF 24 grön Boovallen 217
2020-09-12 12:00 Reymersholms IK 2 - Ingarö IF 4 Tantolundens BP 2
2020-09-18 18:30 Ingarö IF 4 - Enskede IK Blå 2 Ingarö IP 217
2020-09-19 11:00 Saltsjöbadens IF 2 - Värmdö IF Blå 2 Saltsjöbadens IP 21
2020-09-19 11:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Sickla IF Vit 2 Älvsjö IP 52
2020-09-20 10:00 Boo FF 5 - Reymersholms IK 2 Orminge BP 16
2020-09-20 11:00 Gustavsbergs IF FK ROSA - Älta IF 3 Farstaborg 2
2020-09-20 12:00 Hammarby IF FF 24 grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Blå Hammarbyhöjdens BP 125
2020-09-20 14:00 Årsta FF 3 - Boo FF 16 Årstagårdens BP 126
2020-09-26 09:00 Älta IF 3 - Saltsjöbadens IF 2 Älta IP 125
2020-09-26 10:00 Sickla IF Vit 2 - Ingarö IF 4 Sicklavallen 16
2020-09-26 10:00 Värmdö IF Blå 2 - Hammarby IF FF 24 grön Värmdövallen 216
2020-09-26 11:00 Enskede IK Blå 2 - Boo FF 5 Enskede IP 56
2020-09-26 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Blå - Boo FF 16 Kärrtorps IP 216
2020-09-26 12:00 Älvsjö AIK FF Vit 1 - Årsta FF 3 Älvsjö IP 52
2020-09-26 12:00 Reymersholms IK 2 - Gustavsbergs IF FK ROSA Tantolundens BP 2

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info