Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-36

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Fyren Jesper Häggman 0704859001 Blå/Gul/Blå/Blå
Boo FF 3 Per Olof Johnsson 0703566442 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Ljusblå Henrik Grunell 0706760901 Svarta/svarta/röda
Gröndals IK Svart Susanne Almberg Vit/Blå/Svart
Hammarby IF FF 13 grön Catrin Dahlin 0734163364 Vit/Grön/Vit
Huddinge IF 3 Neramseen Khamou 0706329774 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
Hägersten SK Gul Babek Toloe Shagar 0736503656 Gul/Svart/Gul
Mälarhöjdens IK Fotboll 5 svart Mats Jutterström 0706625237 Röd/Vit/Röd
Reymersholms IK 8 Linus Elghorn 086052274 0735992000 Grön/Vit/Grön
Rågsveds IF Röd 1 Paulina Stolpe Gul/Grön/Gul
Stureby SK 1 Kent Henrik Palo Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 6 Oskar Olai Grön/svart randig/Svart/Svart
Årsta FF 5 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Lila 3 Henrik Jonsson vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Gröndals IK Svart - Stureby SK 1 Gröndals BP 15
2020-04-18 10:00 Huddinge IF 3 - Reymersholms IK 8 Källbrinksskolans IP 2
2020-04-18 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 svart - Boo FF 3 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-04-18 11:00 Stuvsta IF 6 - Hammarby IF FF 13 grön Stuvsta IP 2
2020-04-18 15:00 Älvsjö AIK FF Lila 3 - BK Fyren Älvsjö IP 52
2020-04-19 12:00 Enskede IK Ljusblå - Hägersten SK Gul Enskede IP 56
2020-04-19 15:00 Årsta FF 5 - Rågsveds IF Röd 1 Årstagårdens BP 127
2020-04-25 09:15 Stureby SK 1 - Huddinge IF 3 Stureby Skola BP 126
2020-04-25 11:00 Rågsveds IF Röd 1 - Stuvsta IF 6 Rågsveds BP 15
2020-04-25 12:00 Boo FF 3 - Gröndals IK Svart Boovallen 225
2020-04-25 13:00 BK Fyren - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 svart Källbrinksskolans IP 2
2020-04-25 15:00 Reymersholms IK 8 - Enskede IK Ljusblå Tantolundens BP 2
2020-04-26 11:00 Hägersten SK Gul - Årsta FF 5 Hägerstensåsens BP 25
2020-04-26 12:00 Hammarby IF FF 13 grön - Älvsjö AIK FF Lila 3 Bagarmossens BP 11
Maj
2020-05-02 10:00 Gröndals IK Svart - BK Fyren Gröndals BP 15
2020-05-02 12:00 Enskede IK Ljusblå - Stureby SK 1 Enskede IP 56
2020-05-02 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 svart - Hammarby IF FF 13 grön Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-05-02 13:00 Älvsjö AIK FF Lila 3 - Stuvsta IF 6 Älvsjö IP 52
2020-05-03 09:00 Huddinge IF 3 - Boo FF 3 Sörskogens BP 126
2020-05-03 10:00 Hägersten SK Gul - Rågsveds IF Röd 1 Hägerstensåsens BP 25
2020-05-03 15:00 Årsta FF 5 - Reymersholms IK 8 Årstagårdens BP 127
2020-05-09 11:00 Stuvsta IF 6 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 svart Stuvsta IP 2
2020-05-09 11:00 Boo FF 3 - Enskede IK Ljusblå Boovallen 225
2020-05-09 12:00 Rågsveds IF Röd 1 - Älvsjö AIK FF Lila 3 Rågsveds BP 15
2020-05-09 14:00 Stureby SK 1 - Årsta FF 5 Stureby Skola BP 126
2020-05-09 14:00 Reymersholms IK 8 - Hägersten SK Gul Tantolundens BP 2
2020-05-10 10:00 BK Fyren - Huddinge IF 3 Sörskogens BP 125
2020-05-10 12:00 Hammarby IF FF 13 grön - Gröndals IK Svart Bagarmossens BP 11
2020-05-16 09:00 Gröndals IK Svart - Stuvsta IF 6 Gröndals BP 15
2020-05-16 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 svart - Älvsjö AIK FF Lila 3 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-05-16 14:00 Reymersholms IK 8 - Rågsveds IF Röd 1 Tantolundens BP 2
2020-05-17 09:00 Huddinge IF 3 - Hammarby IF FF 13 grön Sörskogens BP 126
2020-05-17 10:00 Enskede IK Ljusblå - BK Fyren Enskede IP 56
2020-05-17 10:00 Hägersten SK Gul - Stureby SK 1 Hägerstensåsens BP 25
2020-05-17 15:00 Årsta FF 5 - Boo FF 3 Årstagårdens BP 127
2020-05-30 11:00 Stuvsta IF 6 - Huddinge IF 3 Stuvsta IP 2
2020-05-30 11:00 Boo FF 3 - Hägersten SK Gul Boovallen 225
2020-05-30 12:00 Älvsjö AIK FF Lila 3 - Gröndals IK Svart Älvsjö IP 52
2020-05-30 12:00 Stureby SK 1 - Reymersholms IK 8 Stureby Skola BP 126
2020-05-30 13:00 Rågsveds IF Röd 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 svart Rågsveds BP 15
2020-05-31 09:00 BK Fyren - Årsta FF 5 Sörskogens BP 125
2020-05-31 11:00 Hammarby IF FF 13 grön - Enskede IK Ljusblå Bagarmossens BP 11
Juni
2020-06-06 09:00 Gröndals IK Svart - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 svart Gröndals BP 15
2020-06-06 13:00 Enskede IK Ljusblå - Stuvsta IF 6 Enskede IP 56
2020-06-06 13:00 Stureby SK 1 - Rågsveds IF Röd 1 Stureby Skola BP 126
2020-06-06 15:00 Reymersholms IK 8 - Boo FF 3 Tantolundens BP 2
2020-06-07 09:00 Huddinge IF 3 - Älvsjö AIK FF Lila 3 Sörskogens BP 125
2020-06-07 10:00 Hägersten SK Gul - BK Fyren Hägerstensåsens BP 25
2020-06-07 15:00 Årsta FF 5 - Hammarby IF FF 13 grön Årstagårdens BP 127
Augusti
2020-08-22 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 svart - Huddinge IF 3 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-08-22 11:00 Stuvsta IF 6 - Årsta FF 5 Stuvsta IP 2
2020-08-22 11:00 Boo FF 3 - Stureby SK 1 Boovallen 225
2020-08-22 11:00 Rågsveds IF Röd 1 - Gröndals IK Svart Rågsveds BP 15
2020-08-22 11:15 BK Fyren - Reymersholms IK 8 Glömstaskolans BP 15
2020-08-22 13:00 Älvsjö AIK FF Lila 3 - Enskede IK Ljusblå Älvsjö IP 52
2020-08-23 11:00 Hammarby IF FF 13 grön - Hägersten SK Gul Hammarbyhöjdens BP 115
2020-08-29 10:15 Stureby SK 1 - BK Fyren Stureby Skola BP 126
2020-08-29 12:00 Boo FF 3 - Rågsveds IF Röd 1 Boovallen 225
2020-08-29 14:00 Reymersholms IK 8 - Hammarby IF FF 13 grön Tantolundens BP 2
2020-08-30 10:00 Huddinge IF 3 - Gröndals IK Svart Sörskogens BP 125
2020-08-30 10:00 Hägersten SK Gul - Stuvsta IF 6 Hägerstensåsens BP 25
2020-08-30 11:00 Enskede IK Ljusblå - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 svart Enskede IP 56
2020-08-30 15:00 Årsta FF 5 - Älvsjö AIK FF Lila 3 Årstagårdens BP 127
September
2020-09-05 10:00 Gröndals IK Svart - Enskede IK Ljusblå Gröndals BP 15
2020-09-05 10:00 Rågsveds IF Röd 1 - Huddinge IF 3 Rågsveds BP 15
2020-09-05 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 svart - Årsta FF 5 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-09-05 12:00 Stuvsta IF 6 - Reymersholms IK 8 Stuvsta IP 2
2020-09-05 14:00 Älvsjö AIK FF Lila 3 - Hägersten SK Gul Älvsjö IP 52
2020-09-06 10:00 BK Fyren - Boo FF 3 Sörskogens BP 125
2020-09-06 12:00 Hammarby IF FF 13 grön - Stureby SK 1 Hammarbyhöjdens BP 115
2020-09-12 12:00 Boo FF 3 - Hammarby IF FF 13 grön Boovallen 225
2020-09-12 12:00 Stureby SK 1 - Stuvsta IF 6 Stureby Skola BP 126
2020-09-12 15:00 BK Fyren - Rågsveds IF Röd 1 Stuvsta IP 2
2020-09-12 15:00 Reymersholms IK 8 - Älvsjö AIK FF Lila 3 Tantolundens BP 2
2020-09-13 10:00 Enskede IK Ljusblå - Huddinge IF 3 Enskede IP 56
2020-09-13 11:00 Hägersten SK Gul - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 svart Hägerstensåsens BP 25
2020-09-13 15:00 Årsta FF 5 - Gröndals IK Svart Årstagårdens BP 127
2020-09-19 10:00 Gröndals IK Svart - Hägersten SK Gul Gröndals BP 15
2020-09-19 10:00 Stuvsta IF 6 - Boo FF 3 Stuvsta IP 2
2020-09-19 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 5 svart - Reymersholms IK 8 Mälarhöjdens Skola BP 15
2020-09-19 12:00 Rågsveds IF Röd 1 - Enskede IK Ljusblå Rågsveds BP 15
2020-09-19 14:00 Älvsjö AIK FF Lila 3 - Stureby SK 1 Älvsjö IP 52
2020-09-20 09:00 Huddinge IF 3 - Årsta FF 5 Sörskogens BP 125
2020-09-20 11:00 Hammarby IF FF 13 grön - BK Fyren Hammarbyhöjdens BP 115
2020-09-26 12:00 Boo FF 3 - Älvsjö AIK FF Lila 3 Boovallen 225
2020-09-26 12:00 Stureby SK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 5 svart Stureby Skola BP 126
2020-09-26 13:00 Reymersholms IK 8 - Gröndals IK Svart Tantolundens BP 2
2020-09-27 09:00 BK Fyren - Stuvsta IF 6 Sörskogens BP 126
2020-09-27 10:00 Hammarby IF FF 13 grön - Rågsveds IF Röd 1 Hammarbyhöjdens BP 115
2020-09-27 11:00 Hägersten SK Gul - Huddinge IF 3 Hägerstensåsens BP 25
2020-09-27 16:00 Årsta FF 5 - Enskede IK Ljusblå Årstagårdens BP 127

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info