Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-39

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Svart 2 Anna Mansson Svarta/svarta/röda
Grödinge SK Grön Helena Löfgren 0735361265 Grön//Svart//Svart/
Huddinge IF 5 Daniel Rönnholm 0708988650 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
IFK Tumba FK Vit Krzysztof Szczepanski Sjöbeck 0736153669 Vit/Blå/Blå
Nackdala AIS 1 Joakim Andersson 0722414037 Blå/Blå/Blå
Rågsveds IF Gul 1 Carl Johan Owe Svensson Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 2 Natalie Rindevall Gul/Svart/Gul
Rönninge Salem Fotboll 5 Thomas Åke Ahl 0704404493 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 3 Per Robert Södergren 0734214841 Blåvitt/blå/blå
Stuvsta IF 2 Mikael Carlsson 0736402687 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 1 Henrik Sundesten Röd/Röd/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Yones Strand 0739898867 Grön/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Orange 2 Stig Lennart Hedlund vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - Rönninge Salem Fotboll 2 Berga IP 126
2020-04-18 10:00 IFK Tumba FK Vit - Enskede IK Svart 2 Storvretens BP 225
2020-04-18 10:00 Rågsveds IF Gul 1 - Huddinge IF 5 Rågsveds BP 16
2020-04-18 12:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Stuvsta IF 2 Älvsjö IP 52
2020-04-19 11:00 Nackdala AIS 1 - Sörskogens IF 1 Tuna BP 15
2020-04-19 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Grödinge SK Grön Brantbrinks IP 225
2020-04-24 19:00 Sörskogens IF 1 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Sörskogens BP 125
2020-04-25 11:00 Stuvsta IF 2 - Rågsveds IF Gul 1 Stuvsta IP 2
2020-04-25 12:00 Huddinge IF 5 - IFK Tumba FK Vit Källbrinksskolans IP 2
2020-04-25 12:00 Segeltorps IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Segeltorps IP 3
2020-04-25 12:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Nackdala AIS 1 Berga IP 125
2020-04-26 12:00 Grödinge SK Grön - Rönninge Salem Fotboll 5 Broängsplan 115
Maj
2020-05-02 09:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - Segeltorps IF 3 Berga IP 126
2020-05-02 10:00 IFK Tumba FK Vit - Stuvsta IF 2 Storvretens BP 225
2020-05-02 11:00 Rågsveds IF Gul 1 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Rågsveds BP 16
2020-05-02 11:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Sörskogens IF 1 Berga IP 125
2020-05-03 11:00 Nackdala AIS 1 - Grödinge SK Grön Tuna BP 15
2020-05-03 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Enskede IK Svart 2 Brantbrinks IP 225
2020-05-08 18:00 Sörskogens IF 1 - Rågsveds IF Gul 1 Sörskogens BP 125
2020-05-09 11:00 Segeltorps IF 3 - Nackdala AIS 1 Segeltorps IP 3
2020-05-09 14:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - IFK Tumba FK Vit Älvsjö IP 52
2020-05-10 10:00 Enskede IK Svart 2 - Rönninge Salem Fotboll 5 Enskede IP 56
2020-05-10 11:00 Huddinge IF 5 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sörskogens BP 126
2020-05-10 12:00 Grödinge SK Grön - Rönninge Salem Fotboll 2 Broängsplan 115
2020-05-16 09:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - Huddinge IF 5 Berga IP 126
2020-05-16 10:00 IFK Tumba FK Vit - Rågsveds IF Gul 1 Storvretens BP 225
2020-05-16 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Segeltorps IF 3 Berga IP 125
2020-05-17 11:00 Nackdala AIS 1 - Enskede IK Svart 2 Tuna BP 15
2020-05-17 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Stuvsta IF 2 Brantbrinks IP 225
2020-05-17 13:00 Grödinge SK Grön - Sörskogens IF 1 Broängsplan 115
2020-05-29 18:00 Sörskogens IF 1 - IFK Tumba FK Vit Sörskogens BP 125
2020-05-30 10:00 Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 5 Stuvsta IP 2
2020-05-30 11:00 Segeltorps IF 3 - Grödinge SK Grön Segeltorps IP 3
2020-05-30 13:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Älvsjö IP 52
2020-05-31 10:00 Huddinge IF 5 - Nackdala AIS 1 Sörskogens BP 126
2020-05-31 12:00 Enskede IK Svart 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Enskede IP 56
Juni
2020-06-06 09:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Berga IP 126
2020-06-06 11:00 Segeltorps IF 3 - Sörskogens IF 1 Segeltorps IP 3
2020-06-06 11:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Huddinge IF 5 Berga IP 125
2020-06-07 11:00 Nackdala AIS 1 - Stuvsta IF 2 Tuna BP 15
2020-06-07 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Rågsveds IF Gul 1 Brantbrinks IP 225
2020-06-07 13:00 Grödinge SK Grön - Enskede IK Svart 2 Broängsplan 115
Augusti
2020-08-22 10:00 IFK Tumba FK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Storvretens BP 225
2020-08-22 10:00 Rågsveds IF Gul 1 - Rönninge Salem Fotboll 5 Rågsveds BP 16
2020-08-22 12:00 Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Stuvsta IP 2
2020-08-22 15:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Nackdala AIS 1 Älvsjö IP 52
2020-08-23 09:00 Huddinge IF 5 - Grödinge SK Grön Sörskogens BP 125
2020-08-23 11:00 Enskede IK Svart 2 - Segeltorps IF 3 Enskede IP 56
2020-08-29 09:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - IFK Tumba FK Vit Berga IP 126
2020-08-29 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Berga IP 125
2020-08-29 12:00 Segeltorps IF 3 - Huddinge IF 5 Segeltorps IP 3
2020-08-30 10:00 Enskede IK Svart 2 - Sörskogens IF 1 Enskede IP 56
2020-08-30 11:00 Nackdala AIS 1 - Rågsveds IF Gul 1 Tuna BP 15
2020-08-30 13:00 Grödinge SK Grön - Stuvsta IF 2 Broängsplan 115
September
2020-09-04 18:00 Sörskogens IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sörskogens BP 125
2020-09-05 10:00 IFK Tumba FK Vit - Nackdala AIS 1 Storvretens BP 225
2020-09-05 10:00 Rågsveds IF Gul 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Rågsveds BP 16
2020-09-05 11:00 Stuvsta IF 2 - Segeltorps IF 3 Stuvsta IP 2
2020-09-05 12:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Grödinge SK Grön Älvsjö IP 52
2020-09-06 10:00 Huddinge IF 5 - Enskede IK Svart 2 Sörskogens BP 126
2020-09-12 09:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Berga IP 126
2020-09-12 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - IFK Tumba FK Vit Berga IP 125
2020-09-12 12:00 Segeltorps IF 3 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Segeltorps IP 3
2020-09-13 10:00 Huddinge IF 5 - Sörskogens IF 1 Sörskogens BP 125
2020-09-13 11:00 Enskede IK Svart 2 - Stuvsta IF 2 Enskede IP 56
2020-09-13 12:00 Grödinge SK Grön - Rågsveds IF Gul 1 Broängsplan 115
2020-09-18 19:00 Sörskogens IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 5 Sörskogens BP 125
2020-09-19 10:00 IFK Tumba FK Vit - Grödinge SK Grön Storvretens BP 225
2020-09-19 10:00 Rågsveds IF Gul 1 - Segeltorps IF 3 Rågsveds BP 16
2020-09-19 12:00 Stuvsta IF 2 - Huddinge IF 5 Stuvsta IP 2
2020-09-19 15:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Enskede IK Svart 2 Älvsjö IP 52
2020-09-20 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Nackdala AIS 1 Brantbrinks IP 225
2020-09-26 11:00 Stuvsta IF 2 - Sörskogens IF 1 Stuvsta IP 2
2020-09-26 11:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Berga IP 125
2020-09-26 12:00 Segeltorps IF 3 - IFK Tumba FK Vit Segeltorps IP 3
2020-09-27 08:00 Huddinge IF 5 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Sörskogens BP 125
2020-09-27 11:00 Nackdala AIS 1 - Rönninge Salem Fotboll 5 Tuna BP 15
2020-09-27 12:00 Enskede IK Svart 2 - Rågsveds IF Gul 1 Enskede IP 56

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info