Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011-42

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-15 19:00 (Inst.) IFK Aspudden-Tellus P9 Röd4 - Rönninge Salem Fotboll 4 Aspuddens IP 115
2020-04-18 09:00 Newroz FC Grön - Huddinge IF 6 Bredängs BP 125
2020-04-18 10:00 Fruängens IF 1 - Vårby Gårds IF Blå Fruängens BP 16
2020-04-18 10:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - Norsborg FC 1 Brunna IP 3
2020-04-18 11:00 Segeltorps IF 5 - Norsborgs IF 1 Segeltorps IP 3
2020-04-19 11:00 Hägersten SK Röd - Fittja IF 1 Hägerstensåsens BP 26
2020-04-19 11:15 Konyaspor Kultur och IF Vit - IFK Stockholm FK Blå Alby BP 125
2020-04-25 10:00 Huddinge IF 6 - Segeltorps IF 5 Källbrinksskolans IP 2
2020-04-25 10:00 Norsborg FC 1 - Hägersten SK Röd Kärsby IP 125
2020-04-25 11:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Newroz FC Grön Berga IP 125
2020-04-25 11:00 Norsborgs IF 1 - Arameisk-Syrianska IF Röd Brunna IP 3
2020-04-25 11:00 Fittja IF 1 - Konyaspor Kultur och IF Vit Fittja BP 115
2020-04-25 11:00 IFK Stockholm FK Blå - Fruängens IF 1 Vårbergs IP 215
2020-04-25 11:00 Vårby Gårds IF Blå - IFK Aspudden-Tellus P9 Röd4 Vårbyparkens BP 126
Maj
2020-05-02 09:00 Newroz FC Grön - IFK Aspudden-Tellus P9 Röd4 Bredängs BP 125
2020-05-02 10:00 Fruängens IF 1 - Fittja IF 1 Fruängens BP 16
2020-05-02 10:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - Huddinge IF 6 Brunna IP 3
2020-05-02 11:00 Segeltorps IF 5 - Rönninge Salem Fotboll 4 Segeltorps IP 3
2020-05-02 11:00 IFK Stockholm FK Blå - Vårby Gårds IF Blå Vårbergs IP 215
2020-05-03 11:00 Hägersten SK Röd - Norsborgs IF 1 Hägerstensåsens BP 26
2020-05-03 11:15 Konyaspor Kultur och IF Vit - Norsborg FC 1 Alby BP 125
2020-05-06 17:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Röd4 - Segeltorps IF 5 Aspuddens IP 115
2020-05-09 10:00 Norsborgs IF 1 - Konyaspor Kultur och IF Vit Brunna IP 3
2020-05-09 10:00 Norsborg FC 1 - Fruängens IF 1 Kärsby IP 125
2020-05-09 11:00 Fittja IF 1 - IFK Stockholm FK Blå Fittja BP 115
2020-05-09 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Newroz FC Grön Vårbyparkens BP 126
2020-05-09 12:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Arameisk-Syrianska IF Röd Berga IP 125
2020-05-10 09:00 Huddinge IF 6 - Hägersten SK Röd Sörskogens BP 125
2020-05-16 10:00 Fruängens IF 1 - Norsborgs IF 1 Fruängens BP 16
2020-05-16 10:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - IFK Aspudden-Tellus P9 Röd4 Brunna IP 3
2020-05-16 11:00 IFK Stockholm FK Blå - Norsborg FC 1 Vårbergs IP 215
2020-05-16 12:00 Segeltorps IF 5 - Newroz FC Grön Segeltorps IP 3
2020-05-17 10:00 Fittja IF 1 - Vårby Gårds IF Blå Fittja BP 115
2020-05-17 11:00 Hägersten SK Röd - Rönninge Salem Fotboll 4 Hägerstensåsens BP 26
2020-05-17 11:15 Konyaspor Kultur och IF Vit - Huddinge IF 6 Alby BP 125
2020-05-27 17:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Röd4 - Hägersten SK Röd Aspuddens IP 115
2020-05-30 09:00 Newroz FC Grön - Arameisk-Syrianska IF Röd Bredängs BP 125
2020-05-30 10:00 Norsborg FC 1 - Fittja IF 1 Kärsby IP 125
2020-05-30 11:00 Norsborgs IF 1 - IFK Stockholm FK Blå Brunna IP 3
2020-05-30 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Segeltorps IF 5 Vårbyparkens BP 126
2020-05-30 12:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Konyaspor Kultur och IF Vit Berga IP 125
2020-05-31 10:00 Huddinge IF 6 - Fruängens IF 1 Sörskogens BP 125
Juni
2020-06-06 10:00 Fruängens IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 4 Fruängens BP 16
2020-06-06 10:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - Segeltorps IF 5 Brunna IP 3
2020-06-06 11:00 IFK Stockholm FK Blå - Huddinge IF 6 Vårbergs IP 215
2020-06-07 10:00 Fittja IF 1 - Norsborgs IF 1 Fittja BP 115
2020-06-07 11:00 Hägersten SK Röd - Newroz FC Grön Hägerstensåsens BP 26
2020-06-07 11:15 Konyaspor Kultur och IF Vit - IFK Aspudden-Tellus P9 Röd4 Alby BP 125
2020-06-07 12:30 Norsborg FC 1 - Vårby Gårds IF Blå Kärsby IP 125
Augusti
2020-08-19 19:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Röd4 - Fruängens IF 1 Aspuddens IP 115
2020-08-22 09:00 Newroz FC Grön - Konyaspor Kultur och IF Vit Bredängs BP 125
2020-08-22 11:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - IFK Stockholm FK Blå Berga IP 125
2020-08-22 11:00 Norsborgs IF 1 - Norsborg FC 1 Brunna IP 3
2020-08-22 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Arameisk-Syrianska IF Röd Vårbyparkens BP 126
2020-08-22 12:00 Segeltorps IF 5 - Hägersten SK Röd Segeltorps IP 3
2020-08-23 10:00 Huddinge IF 6 - Fittja IF 1 Sörskogens BP 125
2020-08-29 10:00 Fruängens IF 1 - Newroz FC Grön Fruängens BP 16
2020-08-29 10:00 Norsborgs IF 1 - Vårby Gårds IF Blå Brunna IP 3
2020-08-29 10:00 Norsborg FC 1 - Huddinge IF 6 Kärsby IP 125
2020-08-29 11:00 Fittja IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 4 Fittja BP 115
2020-08-29 11:00 IFK Stockholm FK Blå - IFK Aspudden-Tellus P9 Röd4 Vårbergs IP 215
2020-08-30 10:00 Hägersten SK Röd - Arameisk-Syrianska IF Röd Hägerstensåsens BP 26
2020-08-30 11:15 Konyaspor Kultur och IF Vit - Segeltorps IF 5 Alby BP 125
September
2020-09-02 17:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Röd4 - Fittja IF 1 Aspuddens IP 115
2020-09-05 09:00 Newroz FC Grön - IFK Stockholm FK Blå Bredängs BP 125
2020-09-05 10:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - Konyaspor Kultur och IF Vit Brunna IP 3
2020-09-05 11:00 Segeltorps IF 5 - Fruängens IF 1 Segeltorps IP 3
2020-09-05 11:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Norsborg FC 1 Berga IP 125
2020-09-05 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Hägersten SK Röd Vårbyparkens BP 126
2020-09-06 09:00 Huddinge IF 6 - Norsborgs IF 1 Sörskogens BP 125
2020-09-12 10:00 Fruängens IF 1 - Arameisk-Syrianska IF Röd Fruängens BP 16
2020-09-12 10:00 Norsborgs IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 4 Brunna IP 3
2020-09-12 10:00 Norsborg FC 1 - IFK Aspudden-Tellus P9 Röd4 Kärsby IP 125
2020-09-12 11:00 Fittja IF 1 - Newroz FC Grön Fittja BP 115
2020-09-12 11:00 IFK Stockholm FK Blå - Segeltorps IF 5 Vårbergs IP 215
2020-09-13 09:00 Huddinge IF 6 - Vårby Gårds IF Blå Sörskogens BP 125
2020-09-13 11:15 Konyaspor Kultur och IF Vit - Hägersten SK Röd Alby BP 125
2020-09-16 17:00 IFK Aspudden-Tellus P9 Röd4 - Norsborgs IF 1 Aspuddens IP 115
2020-09-19 09:00 Newroz FC Grön - Norsborg FC 1 Bredängs BP 125
2020-09-19 10:00 Arameisk-Syrianska IF Röd - IFK Stockholm FK Blå Brunna IP 3
2020-09-19 11:00 Segeltorps IF 5 - Fittja IF 1 Segeltorps IP 3
2020-09-19 11:00 Vårby Gårds IF Blå - Konyaspor Kultur och IF Vit Vårbyparkens BP 126
2020-09-19 12:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Huddinge IF 6 Berga IP 125
2020-09-20 11:00 Hägersten SK Röd - Fruängens IF 1 Hägerstensåsens BP 26
2020-09-26 10:00 Fruängens IF 1 - Konyaspor Kultur och IF Vit Fruängens BP 16
2020-09-26 10:00 Norsborgs IF 1 - Newroz FC Grön Brunna IP 3
2020-09-26 10:00 Norsborg FC 1 - Segeltorps IF 5 Kärsby IP 125
2020-09-26 11:00 Fittja IF 1 - Arameisk-Syrianska IF Röd Fittja BP 115
2020-09-26 11:00 IFK Stockholm FK Blå - Hägersten SK Röd Vårbergs IP 215
2020-09-26 12:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Vårby Gårds IF Blå Berga IP 125
2020-09-27 09:00 Huddinge IF 6 - IFK Aspudden-Tellus P9 Röd4 Sörskogens BP 125

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: kansli@hudiksvallsff...

Se all info