Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-17

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 8 Erika Haage 0708309995 Svart/Vit/Svart/Gul
Apollon Solna FK Röd David Karvellas 0762555229 svart-röd/svart/svart
Djurgårdens IF FF 5 Louisa Aiello 0736167578 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 2:Gul Jimmy Agnekil 0739209417 Blå/Blå/Blå
Hässelby SK FF Röd Ingrid Bonaccorso Remback 0730338112 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 19 Erik Danckwardt 0735230135 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Råsunda IS Vit Farhan Ghafoor 0703149559 Blå/Vit/Blå
Skå IK & Bygdegård Gul Tjoa Qvarnström vit/vit/vit
Sollentuna FK 1 Linda Strindlund 0730372781 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 10 Oskar Bejbom 0705119993 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Vit Sara Svennungsson Söderberg 0736576366 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Svart 2 Claes Johan Emanuel Kolm 0706946881 Gult/Svart/Svart
Ängby IF Grön 1 Johan Stemme Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 17:15 Djurgårdens IF FF 5 - IF Brommapojkarna 19 Hjorthagens IP 2
2020-04-18 09:00 Spånga IS FK 10 - Ekerö IK 2:Gul Nälsta BP 11
2020-04-18 09:00 Sundbybergs IK Vit - Råsunda IS Vit Sundbybergs IP 22
2020-04-18 10:00 Apollon Solna FK Röd - Skå IK & Bygdegård Gul Huvudstafältet 12
2020-04-19 09:00 Hässelby SK FF Röd - AIK FF 8 Hässelby IP 22
2020-04-19 16:15 Ursvik IK Svart 2 - Sollentuna FK 1 Ursviks IP 12
2020-04-25 09:00 Sollentuna FK 1 - Sundbybergs IK Vit Helenelunds IP 126
2020-04-25 09:00 Ängby IF Grön 1 - Hässelby SK FF Röd Ängby IP 2
2020-04-25 09:15 IF Brommapojkarna 19 - Spånga IS FK 10 Stora Mossens IP 3
2020-04-25 10:00 AIK FF 8 - Ursvik IK Svart 2 Huvudstafältet 11
2020-04-25 10:00 Råsunda IS Vit - Apollon Solna FK Röd Huvudstafältet 12
2020-04-26 15:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Djurgårdens IF FF 5 Svanängens IP 22
Maj
2020-05-02 09:00 Spånga IS FK 10 - Skå IK & Bygdegård Gul Nälsta BP 11
2020-05-02 09:00 Apollon Solna FK Röd - Sollentuna FK 1 Skytteholms IP 4
2020-05-02 09:00 Sundbybergs IK Vit - AIK FF 8 Sundbybergs IP 22
2020-05-02 18:00 Djurgårdens IF FF 5 - Råsunda IS Vit Hjorthagens IP 2
2020-05-03 12:30 Ursvik IK Svart 2 - Hässelby SK FF Röd Örvallen 2
2020-05-03 15:30 Ekerö IK 2:Gul - Ängby IF Grön 1 Träkvistavallen 226
2020-05-09 09:00 Ängby IF Grön 1 - Ursvik IK Svart 2 Ängby IP 2
2020-05-09 09:15 IF Brommapojkarna 19 - Ekerö IK 2:Gul Stora Mossens IP 3
2020-05-09 11:15 AIK FF 8 - Apollon Solna FK Röd Huvudstafältet 11
2020-05-09 12:30 Råsunda IS Vit - Spånga IS FK 10 Huvudstafältet 12
2020-05-09 15:15 Sollentuna FK 1 - Djurgårdens IF FF 5 Helenelunds IP 126
2020-05-09 16:45 Hässelby SK FF Röd - Sundbybergs IK Vit Hässelby IP 22
2020-05-16 08:00 IF Brommapojkarna 19 - Ängby IF Grön 1 Stora Mossens IP 3
2020-05-16 09:00 Sundbybergs IK Vit - Ursvik IK Svart 2 Sundbybergs IP 22
2020-05-16 10:30 Djurgårdens IF FF 5 - AIK FF 8 Ekhagens BP 1
2020-05-17 13:45 Ekerö IK 2:Gul - Skå IK & Bygdegård Gul Träkvistavallen 226
2020-05-17 14:00 Apollon Solna FK Röd - Hässelby SK FF Röd Råstasjön 11
2020-05-17 16:30 Spånga IS FK 10 - Sollentuna FK 1 Nälsta BP 11
2020-05-29 18:00 Ängby IF Grön 1 - Sundbybergs IK Vit Ängby IP 2
2020-05-30 09:00 Råsunda IS Vit - Ekerö IK 2:Gul Skytteholms IP 4
2020-05-31 09:45 Hässelby SK FF Röd - Djurgårdens IF FF 5 Hässelby IP 22
2020-05-31 10:00 AIK FF 8 - Spånga IS FK 10 Skytteholms IP 4
2020-05-31 15:00 Skå IK & Bygdegård Gul - IF Brommapojkarna 19 Svanängens IP 22
2020-05-31 16:15 Ursvik IK Svart 2 - Apollon Solna FK Röd Ursviks IP 12
Juni
2020-06-06 10:00 Djurgårdens IF FF 5 - Ursvik IK Svart 2 Ekhagens BP 1
2020-06-06 11:30 Ekerö IK 2:Gul - Sollentuna FK 1 Träkvistavallen 226
2020-06-07 09:00 IF Brommapojkarna 19 - Råsunda IS Vit Stora Mossens IP 3
2020-06-07 13:45 Skå IK & Bygdegård Gul - Ängby IF Grön 1 Svanängens IP 22
2020-06-07 15:15 Spånga IS FK 10 - Hässelby SK FF Röd Nälsta BP 11
2020-06-13 15:30 Apollon Solna FK Röd - Sundbybergs IK Vit Skytteholms IP 4
Augusti
2020-08-21 17:45 Sundbybergs IK Vit - Djurgårdens IF FF 5 Sundbybergs IP 22
2020-08-21 18:00 Ängby IF Grön 1 - Apollon Solna FK Röd Ängby IP 2
2020-08-22 10:00 Råsunda IS Vit - Skå IK & Bygdegård Gul Huvudstafältet 12
2020-08-22 11:15 AIK FF 8 - Ekerö IK 2:Gul Huvudstafältet 11
2020-08-22 16:30 Sollentuna FK 1 - IF Brommapojkarna 19 Helenelunds IP 126
2020-08-23 16:15 Ursvik IK Svart 2 - Spånga IS FK 10 Ursviks IP 12
2020-08-29 10:45 Djurgårdens IF FF 5 - Apollon Solna FK Röd Bellevue BP 1
2020-08-29 12:30 Råsunda IS Vit - Ängby IF Grön 1 Huvudstafältet 12
2020-08-29 12:45 Ekerö IK 2:Gul - Hässelby SK FF Röd Träkvistavallen 226
2020-08-29 14:00 Spånga IS FK 10 - Sundbybergs IK Vit Sundbybergs IP 22
2020-08-30 13:45 Skå IK & Bygdegård Gul - Sollentuna FK 1 Svanängens IP 22
2020-08-30 16:30 IF Brommapojkarna 19 - AIK FF 8 Stora Mossens IP 3
September
2020-09-04 17:30 Ursvik IK Svart 2 - Ekerö IK 2:Gul Ursviks IP 12
2020-09-05 09:00 Sollentuna FK 1 - Råsunda IS Vit Helenelunds IP 126
2020-09-05 10:00 Apollon Solna FK Röd - Spånga IS FK 10 Huvudstafältet 12
2020-09-05 10:00 AIK FF 8 - Skå IK & Bygdegård Gul Huvudstafältet 11
2020-09-05 16:45 Hässelby SK FF Röd - IF Brommapojkarna 19 Hässelby IP 22
2020-09-06 14:00 Ängby IF Grön 1 - Djurgårdens IF FF 5 Östra Real BP 1
2020-09-12 09:15 IF Brommapojkarna 19 - Ursvik IK Svart 2 Stora Mossens IP 3
2020-09-12 12:30 Råsunda IS Vit - AIK FF 8 Huvudstafältet 12
2020-09-12 14:00 Sollentuna FK 1 - Ängby IF Grön 1 Helenelunds IP 126
2020-09-12 16:00 Spånga IS FK 10 - Djurgårdens IF FF 5 Hässelby Villastads BP 1
2020-09-13 13:15 Ekerö IK 2:Gul - Sundbybergs IK Vit Träkvistavallen 226
2020-09-13 15:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Hässelby SK FF Röd Svanängens IP 22
2020-09-19 10:00 Apollon Solna FK Röd - Ekerö IK 2:Gul Huvudstafältet 12
2020-09-19 16:45 Hässelby SK FF Röd - Råsunda IS Vit Hässelby IP 22
2020-09-20 10:30 Sundbybergs IK Vit - IF Brommapojkarna 19 Sundbybergs IP 22
2020-09-20 16:15 Ursvik IK Svart 2 - Skå IK & Bygdegård Gul Ursviks IP 12
2020-09-20 18:45 Ängby IF Grön 1 - Spånga IS FK 10 Ängby IP 2
2020-09-26 09:00 Sollentuna FK 1 - Hässelby SK FF Röd Helenelunds IP 126
2020-09-26 10:00 AIK FF 8 - Ängby IF Grön 1 Huvudstafältet 11
2020-09-26 10:00 Råsunda IS Vit - Ursvik IK Svart 2 Huvudstafältet 12
2020-09-27 09:00 AIK FF 8 - Sollentuna FK 1 Helenelunds IP 125
2020-09-27 09:00 IF Brommapojkarna 19 - Apollon Solna FK Röd Stora Mossens IP 3
2020-09-27 15:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Sundbybergs IK Vit Svanängens IP 22
2020-09-27 15:00 Ekerö IK 2:Gul - Djurgårdens IF FF 5 Träkvistavallen 125

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info