Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-18

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 2 Alfred Cöster 0723665544 Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 15 Pamela Nordqvist Clark 0707993207 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 3 Carl-Johan Thorsell 0702409146 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 1:Blå Carl-Mikael Ludvig Enholm Blå/Blå/Blå
Hammarby IF FF 26 grön Jon Erik Andreas Johnsson 0704224202 0704224202 Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 10 Pål Westholm 0736482681 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 10 blå Caroline Lönnquist 0702007487 blåvit randig/blå/blå
IFK Lidingö FK 14 vit Mattias Gerner 0727351563 blåvit randig/blå/blå
IK Frej Täby FF 5 Jens Zetterström 0700032116 Gul/Svart/Gul
Karlbergs BK Grön 2 Christer Ericsson 0702438521 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK Blå 2A Anna Helena Legnell 0709732606 Gul/Svart/Gul
Sollentuna FK 14 Jannicke Söderberg 0729922038 Svart/vit/Svart/Svart
Ursvik IK Blå 2 Jim Holmlund 0725464622 Gult/Svart/Svart
Värtans IK blå Magnus Kepinski Saari 0708526092 Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 17:30 Ursvik IK Blå 2 - IK Frej Täby FF 5 Ursviks IP 12
2020-04-17 18:30 Värtans IK blå - Sollentuna FK 14 Hjorthagens IP 2
2020-04-18 12:45 Ekerö IK 1:Blå - Djurgårdens IF FF 3 Träkvistavallen 226
2020-04-19 08:45 Djurgårdens IF FF 15 - IF Brommapojkarna 10 Hjorthagens IP 2
2020-04-19 10:00 AIK FF 2 - IFK Lidingö FK 14 vit Huvudstafältet 11
2020-04-19 15:45 Norrtulls SK Blå 2A - IFK Lidingö FK 10 blå Bellevue BP 1
2020-04-19 17:00 Hammarby IF FF 26 grön - Karlbergs BK Grön 2 Hammarbyhöjdens BP 11
2020-04-24 19:45 Djurgårdens IF FF 3 - Djurgårdens IF FF 15 Hjorthagens IP 2
2020-04-25 11:30 IFK Lidingö FK 14 vit - Ekerö IK 1:Blå Bodal 1
2020-04-25 12:45 IK Frej Täby FF 5 - Hammarby IF FF 26 grön Vikingavallen/Täby IP 22
2020-04-25 15:15 Sollentuna FK 14 - Ursvik IK Blå 2 Helenelunds IP 126
2020-04-26 16:30 IF Brommapojkarna 10 - Norrtulls SK Blå 2A Stora Mossens IP 3
2020-04-26 16:45 IFK Lidingö FK 10 blå - Värtans IK blå Killinge BP 1
2020-04-26 19:00 Karlbergs BK Grön 2 - AIK FF 2 Kristinebergs IP 2
Maj
2020-05-02 12:45 Ekerö IK 1:Blå - Karlbergs BK Grön 2 Träkvistavallen 226
2020-05-03 08:45 Djurgårdens IF FF 15 - IFK Lidingö FK 14 vit Hjorthagens IP 2
2020-05-03 10:00 AIK FF 2 - Hammarby IF FF 26 grön Huvudstafältet 11
2020-05-03 10:15 Sollentuna FK 14 - IK Frej Täby FF 5 Helenelunds IP 126
2020-05-03 13:45 Ursvik IK Blå 2 - IFK Lidingö FK 10 blå Örvallen 2
2020-05-03 14:00 Värtans IK blå - IF Brommapojkarna 10 Ekhagens BP 1
2020-05-03 18:15 Norrtulls SK Blå 2A - Djurgårdens IF FF 3 Bellevue BP 1
2020-05-09 11:30 IFK Lidingö FK 14 vit - Norrtulls SK Blå 2A Bodal 1
2020-05-09 11:30 IK Frej Täby FF 5 - AIK FF 2 Vikingavallen/Täby IP 22
2020-05-10 08:45 Djurgårdens IF FF 3 - Värtans IK blå Hjorthagens IP 2
2020-05-10 09:00 IF Brommapojkarna 10 - Ursvik IK Blå 2 Stora Mossens IP 3
2020-05-10 13:00 IFK Lidingö FK 10 blå - Sollentuna FK 14 Killinge BP 1
2020-05-10 17:00 Hammarby IF FF 26 grön - Ekerö IK 1:Blå Hammarbyhöjdens BP 11
2020-05-10 19:00 Karlbergs BK Grön 2 - Djurgårdens IF FF 15 Kristinebergs IP 2
2020-05-15 17:30 Ursvik IK Blå 2 - Djurgårdens IF FF 3 Ursviks IP 12
2020-05-16 12:45 Ekerö IK 1:Blå - AIK FF 2 Träkvistavallen 226
2020-05-16 16:30 Sollentuna FK 14 - IF Brommapojkarna 10 Helenelunds IP 126
2020-05-16 16:45 IFK Lidingö FK 10 blå - IK Frej Täby FF 5 Killinge BP 1
2020-05-17 17:00 Norrtulls SK Blå 2A - Karlbergs BK Grön 2 Bellevue BP 1
2020-05-17 17:45 Djurgårdens IF FF 15 - Hammarby IF FF 26 grön Hjorthagens IP 2
2020-05-17 19:00 Värtans IK blå - IFK Lidingö FK 14 vit Hjorthagens IP 2
2020-05-29 18:30 Djurgårdens IF FF 3 - Sollentuna FK 14 Hjorthagens IP 2
2020-05-30 10:00 AIK FF 2 - Djurgårdens IF FF 15 Huvudstafältet 11
2020-05-30 11:30 IFK Lidingö FK 14 vit - Ursvik IK Blå 2 Bodal 1
2020-05-30 12:45 IK Frej Täby FF 5 - Ekerö IK 1:Blå Vikingavallen/Täby IP 21
2020-05-31 15:45 Hammarby IF FF 26 grön - Norrtulls SK Blå 2A Hammarbyhöjdens BP 11
2020-05-31 17:45 IF Brommapojkarna 10 - IFK Lidingö FK 10 blå Stora Mossens IP 3
2020-05-31 19:00 Karlbergs BK Grön 2 - Värtans IK blå Kristinebergs IP 2
Juni
2020-06-05 17:30 Ursvik IK Blå 2 - Karlbergs BK Grön 2 Ursviks IP 12
2020-06-06 10:30 IF Brommapojkarna 10 - IK Frej Täby FF 5 Stora Mossens IP 3
2020-06-06 15:30 IFK Lidingö FK 10 blå - Djurgårdens IF FF 3 Killinge BP 1
2020-06-06 16:30 Sollentuna FK 14 - IFK Lidingö FK 14 vit Helenelunds IP 126
2020-06-07 08:45 Värtans IK blå - Hammarby IF FF 26 grön Hjorthagens IP 2
2020-06-07 17:00 Norrtulls SK Blå 2A - AIK FF 2 Bellevue BP 1
2020-06-07 19:00 Djurgårdens IF FF 15 - Ekerö IK 1:Blå Hjorthagens IP 2
Augusti
2020-08-21 18:45 Karlbergs BK Grön 2 - Sollentuna FK 14 Kristinebergs IP 2
2020-08-21 19:45 Djurgårdens IF FF 3 - IF Brommapojkarna 10 Hjorthagens IP 2
2020-08-22 10:00 AIK FF 2 - Värtans IK blå Huvudstafältet 11
2020-08-22 11:30 IFK Lidingö FK 14 vit - IFK Lidingö FK 10 blå Bodal 1
2020-08-22 14:00 IK Frej Täby FF 5 - Djurgårdens IF FF 15 Vikingavallen/Täby IP 22
2020-08-23 09:00 Ekerö IK 1:Blå - Norrtulls SK Blå 2A Träkvistavallen 226
2020-08-23 15:45 Hammarby IF FF 26 grön - Ursvik IK Blå 2 Hammarbyhöjdens BP 11
2020-08-28 17:30 Ursvik IK Blå 2 - AIK FF 2 Ursviks IP 12
2020-08-29 09:15 IF Brommapojkarna 10 - IFK Lidingö FK 14 vit Stora Mossens IP 3
2020-08-29 13:00 Djurgårdens IF FF 3 - IK Frej Täby FF 5 Hjorthagens IP 2
2020-08-29 15:15 Sollentuna FK 14 - Hammarby IF FF 26 grön Helenelunds IP 126
2020-08-29 15:30 IFK Lidingö FK 10 blå - Karlbergs BK Grön 2 Killinge BP 1
2020-08-30 17:00 Norrtulls SK Blå 2A - Djurgårdens IF FF 15 Bellevue BP 1
2020-08-30 19:00 Värtans IK blå - Ekerö IK 1:Blå Hjorthagens IP 2
September
2020-09-04 18:45 Karlbergs BK Grön 2 - IF Brommapojkarna 10 Kristinebergs IP 2
2020-09-05 12:45 IFK Lidingö FK 14 vit - Djurgårdens IF FF 3 Bodal 1
2020-09-05 12:45 IK Frej Täby FF 5 - Norrtulls SK Blå 2A Vikingavallen/Täby IP 22
2020-09-06 09:00 Ekerö IK 1:Blå - Ursvik IK Blå 2 Träkvistavallen 226
2020-09-06 10:00 AIK FF 2 - Sollentuna FK 14 Huvudstafältet 11
2020-09-06 17:00 Hammarby IF FF 26 grön - IFK Lidingö FK 10 blå Hammarbyhöjdens BP 11
2020-09-06 19:00 Djurgårdens IF FF 15 - Värtans IK blå Hjorthagens IP 2
2020-09-11 17:30 Ursvik IK Blå 2 - Djurgårdens IF FF 15 Ursviks IP 12
2020-09-11 18:30 Djurgårdens IF FF 3 - Karlbergs BK Grön 2 Hjorthagens IP 2
2020-09-12 09:00 Sollentuna FK 14 - Ekerö IK 1:Blå Helenelunds IP 126
2020-09-13 08:45 Värtans IK blå - Norrtulls SK Blå 2A Hjorthagens IP 2
2020-09-13 09:00 IF Brommapojkarna 10 - Hammarby IF FF 26 grön Stora Mossens IP 3
2020-09-13 11:30 IFK Lidingö FK 14 vit - IK Frej Täby FF 5 Bodal 1
2020-09-13 13:00 IFK Lidingö FK 10 blå - AIK FF 2 Killinge BP 1
2020-09-18 18:30 Djurgårdens IF FF 15 - Sollentuna FK 14 Hjorthagens IP 2
2020-09-18 18:45 Karlbergs BK Grön 2 - IFK Lidingö FK 14 vit Kristinebergs IP 2
2020-09-19 11:30 Ekerö IK 1:Blå - IFK Lidingö FK 10 blå Träkvistavallen 226
2020-09-19 12:45 IK Frej Täby FF 5 - Värtans IK blå Vikingavallen/Täby IP 22
2020-09-20 10:00 AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 10 Huvudstafältet 11
2020-09-20 15:45 Hammarby IF FF 26 grön - Djurgårdens IF FF 3 Hammarbyhöjdens BP 11
2020-09-20 18:15 Norrtulls SK Blå 2A - Ursvik IK Blå 2 Bellevue BP 1
2020-09-23 18:00 Ursvik IK Blå 2 - Värtans IK blå Rissne IP 2
2020-09-26 09:15 IF Brommapojkarna 10 - Ekerö IK 1:Blå Stora Mossens IP 3
2020-09-26 12:45 IFK Lidingö FK 14 vit - Hammarby IF FF 26 grön Bodal 1
2020-09-26 15:15 Sollentuna FK 14 - Norrtulls SK Blå 2A Helenelunds IP 126
2020-09-26 17:30 Karlbergs BK Grön 2 - IK Frej Täby FF 5 Kristinebergs IP 2
2020-09-27 13:00 IFK Lidingö FK 10 blå - Djurgårdens IF FF 15 Killinge BP 1
2020-09-27 17:45 Djurgårdens IF FF 3 - AIK FF 2 Hjorthagens IP 2

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info