Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-19

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 11 Sofia Amalia Ursino 0702194195 Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 14 Nicolai Nystrand 0736400433 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 1:Gul Carl-Mikael Ludvig Enholm Blå/Blå/Blå
Essinge IK 1 Petter Dixelius Svart/Svart/Svart
Hammarby IF FF 20 vit Catharina Fridén 0733342244 0733342244 Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 18 Erik Danckwardt 0735230135 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 16 Jonas Ödman 0725104008 blåvit randig/blå/blå
IFK Lidingö FK 6 Karin Jarnehammar 0702387689 blåvit randig/blå/blå
Karlbergs BK Gul 2 Denis Kesac 0760451277 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK Gul 1A Erik Daniel Andér 0705874330 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 7 Jonas Norebring Grön/Vit/Grön
Sollentuna FK 16 Johan Meyer Svart/vit/Svart/Svart
Ursvik IK Vit 1 Magnus Minnema Lindhé 0709538499 Gult/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 11:30 IFK Lidingö FK 16 - AIK FF 11 Bodal 1
2020-04-18 16:30 Sollentuna FK 16 - Djurgårdens IF FF 14 Helenelunds IP 126
2020-04-18 18:00 IF Brommapojkarna 18 - IFK Lidingö FK 6 Stora Mossens IP 2
2020-04-19 10:15 Essinge IK 1 - Hammarby IF FF 20 vit Essinge IP 12
2020-04-19 17:30 Ursvik IK Vit 1 - Ekerö IK 1:Gul Ursviks IP 12
2020-04-19 19:00 Karlbergs BK Gul 2 - Norrtulls SK Gul 1A Kristinebergs IP 2
2020-04-25 10:45 AIK FF 11 - Essinge IK 1 Bergshamra IP 2
2020-04-25 15:30 IFK Lidingö FK 6 - Ursvik IK Vit 1 Killinge BP 1
2020-04-25 17:45 Norrtulls SK Gul 1A - IF Brommapojkarna 18 Bellevue BP 1
2020-04-26 08:45 Djurgårdens IF FF 14 - Karlbergs BK Gul 2 Hjorthagens IP 2
2020-04-26 09:00 Ekerö IK 1:Gul - IFK Lidingö FK 16 Träkvistavallen 226
2020-04-26 17:00 Hammarby IF FF 20 vit - Reymersholms IK 7 Hammarbyhöjdens BP 11
Maj
2020-05-02 09:45 Reymersholms IK 7 - AIK FF 11 Tantolundens BP 12
2020-05-02 12:45 IFK Lidingö FK 16 - IFK Lidingö FK 6 Bodal 1
2020-05-02 17:30 Karlbergs BK Gul 2 - Sollentuna FK 16 Kristinebergs IP 2
2020-05-02 18:00 IF Brommapojkarna 18 - Djurgårdens IF FF 14 Stora Mossens IP 2
2020-05-03 10:15 Essinge IK 1 - Ekerö IK 1:Gul Essinge IP 12
2020-05-03 17:30 Ursvik IK Vit 1 - Norrtulls SK Gul 1A Ursviks IP 12
2020-05-08 18:30 Djurgårdens IF FF 14 - Ursvik IK Vit 1 Hjorthagens IP 2
2020-05-09 09:00 Norrtulls SK Gul 1A - IFK Lidingö FK 16 Bellevue BP 1
2020-05-09 10:00 AIK FF 11 - Hammarby IF FF 20 vit Huvudstafältet 11
2020-05-09 12:45 Ekerö IK 1:Gul - Reymersholms IK 7 Träkvistavallen 226
2020-05-09 15:30 IFK Lidingö FK 6 - Essinge IK 1 Killinge BP 1
2020-05-09 16:30 Sollentuna FK 16 - IF Brommapojkarna 18 Helenelunds IP 11
2020-05-16 09:00 IFK Lidingö FK 16 - Djurgårdens IF FF 14 Bodal 1
2020-05-16 09:45 Reymersholms IK 7 - IFK Lidingö FK 6 Tantolundens BP 12
2020-05-17 10:15 Essinge IK 1 - Norrtulls SK Gul 1A Essinge IP 12
2020-05-17 12:45 IF Brommapojkarna 18 - Karlbergs BK Gul 2 Stora Mossens IP 2
2020-05-17 13:45 Ursvik IK Vit 1 - Sollentuna FK 16 Örvallen 2
2020-05-17 15:45 Hammarby IF FF 20 vit - Ekerö IK 1:Gul Hammarbyhöjdens BP 11
2020-05-29 18:45 Karlbergs BK Gul 2 - Ursvik IK Vit 1 Kristinebergs IP 2
2020-05-29 19:45 Djurgårdens IF FF 14 - Essinge IK 1 Hjorthagens IP 2
2020-05-30 09:00 Sollentuna FK 16 - IFK Lidingö FK 16 Helenelunds IP 126
2020-05-30 12:45 Ekerö IK 1:Gul - AIK FF 11 Träkvistavallen 226
2020-05-31 13:00 IFK Lidingö FK 6 - Hammarby IF FF 20 vit Killinge BP 1
2020-05-31 18:15 Norrtulls SK Gul 1A - Reymersholms IK 7 Bellevue BP 1
Juni
2020-06-06 10:00 AIK FF 11 - IFK Lidingö FK 6 Skytteholms IP 4
2020-06-06 13:30 Reymersholms IK 7 - Djurgårdens IF FF 14 Tantolundens BP 12
2020-06-07 09:00 Essinge IK 1 - Sollentuna FK 16 Essinge IP 12
2020-06-07 11:45 IFK Lidingö FK 16 - Karlbergs BK Gul 2 Killinge BP 1
2020-06-07 13:45 Ursvik IK Vit 1 - IF Brommapojkarna 18 Ursviks IP 12
2020-06-07 16:30 Hammarby IF FF 20 vit - Norrtulls SK Gul 1A Hammarbyhöjdens BP 11
Augusti
2020-08-22 09:00 Norrtulls SK Gul 1A - AIK FF 11 Bellevue BP 1
2020-08-23 09:00 Sollentuna FK 16 - Reymersholms IK 7 Helenelunds IP 126
2020-08-23 13:00 IFK Lidingö FK 6 - Ekerö IK 1:Gul Killinge BP 1
2020-08-23 17:45 IF Brommapojkarna 18 - IFK Lidingö FK 16 Stora Mossens IP 2
2020-08-23 19:00 Karlbergs BK Gul 2 - Essinge IK 1 Kristinebergs IP 2
2020-08-23 19:00 Djurgårdens IF FF 14 - Hammarby IF FF 20 vit Hjorthagens IP 2
2020-08-29 14:45 Reymersholms IK 7 - Karlbergs BK Gul 2 Tantolundens BP 12
2020-08-30 09:00 Essinge IK 1 - IF Brommapojkarna 18 Essinge IP 12
2020-08-30 10:00 AIK FF 11 - Djurgårdens IF FF 14 Huvudstafältet 11
2020-08-30 12:00 Ekerö IK 1:Gul - Norrtulls SK Gul 1A Träkvistavallen 226
2020-08-30 12:45 IFK Lidingö FK 16 - Ursvik IK Vit 1 Bodal 1
2020-08-30 15:15 Hammarby IF FF 20 vit - Sollentuna FK 16 Hammarbyhöjdens BP 11
September
2020-09-04 19:45 Djurgårdens IF FF 14 - Ekerö IK 1:Gul Hjorthagens IP 2
2020-09-05 08:00 IF Brommapojkarna 18 - Reymersholms IK 7 Stora Mossens IP 2
2020-09-05 09:00 Norrtulls SK Gul 1A - IFK Lidingö FK 6 Bellevue BP 1
2020-09-06 09:00 Sollentuna FK 16 - AIK FF 11 Helenelunds IP 126
2020-09-06 17:30 Ursvik IK Vit 1 - Essinge IK 1 Ursviks IP 12
2020-09-06 19:00 Karlbergs BK Gul 2 - Hammarby IF FF 20 vit Kristinebergs IP 2
2020-09-12 09:45 Reymersholms IK 7 - Ursvik IK Vit 1 Tantolundens BP 12
2020-09-12 15:30 IFK Lidingö FK 6 - Djurgårdens IF FF 14 Killinge BP 1
2020-09-13 09:00 Essinge IK 1 - IFK Lidingö FK 16 Essinge IP 12
2020-09-13 10:00 AIK FF 11 - Karlbergs BK Gul 2 Huvudstafältet 11
2020-09-13 12:00 Ekerö IK 1:Gul - Sollentuna FK 16 Träkvistavallen 226
2020-09-13 15:15 Hammarby IF FF 20 vit - IF Brommapojkarna 18 Hammarbyhöjdens BP 11
2020-09-19 08:00 IF Brommapojkarna 18 - AIK FF 11 Stora Mossens IP 2
2020-09-19 12:45 IFK Lidingö FK 16 - Reymersholms IK 7 Bodal 1
2020-09-19 16:30 Sollentuna FK 16 - IFK Lidingö FK 6 Helenelunds IP 126
2020-09-20 08:45 Djurgårdens IF FF 14 - Norrtulls SK Gul 1A Hjorthagens IP 2
2020-09-20 10:30 Karlbergs BK Gul 2 - Ekerö IK 1:Gul Stadshagens IP 11
2020-09-20 13:45 Ursvik IK Vit 1 - Hammarby IF FF 20 vit Ursviks IP 12
2020-09-25 18:30 Hammarby IF FF 20 vit - IFK Lidingö FK 16 Hammarbyhöjdens BP 11
2020-09-26 09:45 Reymersholms IK 7 - Essinge IK 1 Tantolundens BP 12
2020-09-26 11:15 AIK FF 11 - Ursvik IK Vit 1 Huvudstafältet 11
2020-09-26 15:30 IFK Lidingö FK 6 - Karlbergs BK Gul 2 Killinge BP 1
2020-09-27 13:15 Ekerö IK 1:Gul - IF Brommapojkarna 18 Träkvistavallen 226
2020-09-27 18:15 Norrtulls SK Gul 1A - Sollentuna FK 16 Bellevue BP 1

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info