Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-20

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 7 Zoran Arsovski 0730699181 Svart/Vit/Svart/Gul
Boo FF 7 Andreas Blidell 0735091035 Vinröd/Svart/Svarta
Djurgårdens IF FF 10 Pamela Nordqvist Clark 0707993207 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Hammarby IF FF 11 vit Johan Friis 0707541734 0707541734 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 22 vit Julia Karlsson 0728551137 0728551137 Vit/Grön/Vit
Högalids IF 2 Mattias Bergström 0703703831 Vit/Vit/Vit
IF Brommapojkarna 22 Martin Salborn 0708691375 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 15 vit Fredrik Ekman 0708400034 blåvit randig/blå/blå
IFK Lidingö FK 8 blå Caroline Oscarson 0704933464 blåvit randig/blå/blå
Mälarhöjdens IK Fotboll svart Gustaf Fredrik Dahl 0736440078 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK Blå 1A Magnus Svensson Henryson 0709293272 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 10 Samme Friederiksen Grön/Vit/Grön
Storkyrkopojkarna 1 Per Holting 0736613001 Mörk blå / Mörk blå / Mörk blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 19:45 Djurgårdens IF FF 10 - AIK FF 7 Hjorthagens IP 2
2020-04-18 08:00 IF Brommapojkarna 22 - Reymersholms IK 10 Stora Mossens IP 2
2020-04-18 12:15 Storkyrkopojkarna 1 - Norrtulls SK Blå 1A Sofiaskolans BP 1
2020-04-18 12:45 IFK Lidingö FK 15 vit - Hammarby IF FF 11 vit Bodal 1
2020-04-19 13:00 IFK Lidingö FK 8 blå - Högalids IF 2 Killinge BP 1
2020-04-19 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll svart - Boo FF 7 Bredängs BP 12
2020-04-25 11:15 AIK FF 7 - Storkyrkopojkarna 1 Huvudstafältet 12
2020-04-25 12:30 Högalids IF 2 - IFK Lidingö FK 15 vit Långholmens BP 12
2020-04-26 09:00 Reymersholms IK 10 - Mälarhöjdens IK Fotboll svart Tantolundens BP 12
2020-04-26 11:15 Boo FF 7 - Djurgårdens IF FF 10 Boovallen 126
2020-04-26 17:00 Hammarby IF FF 22 vit - IF Brommapojkarna 22 Hammarbyhöjdens BP 12
2020-04-26 19:30 Norrtulls SK Blå 1A - IFK Lidingö FK 8 blå Bellevue BP 1
Maj
2020-05-02 08:00 IF Brommapojkarna 22 - Hammarby IF FF 11 vit Stora Mossens IP 2
2020-05-02 09:00 IFK Lidingö FK 15 vit - Norrtulls SK Blå 1A Bodal 1
2020-05-02 12:15 Storkyrkopojkarna 1 - Boo FF 7 Sofiaskolans BP 1
2020-05-02 15:30 IFK Lidingö FK 8 blå - AIK FF 7 Killinge BP 1
2020-05-03 17:00 Hammarby IF FF 22 vit - Reymersholms IK 10 Hammarbyhöjdens BP 12
2020-05-03 17:45 Djurgårdens IF FF 10 - Mälarhöjdens IK Fotboll svart Hjorthagens IP 2
2020-05-09 09:45 Reymersholms IK 10 - Djurgårdens IF FF 10 Tantolundens BP 12
2020-05-09 10:00 AIK FF 7 - IFK Lidingö FK 15 vit Skytteholms IP 4
2020-05-09 10:15 Hammarby IF FF 11 vit - Hammarby IF FF 22 vit Kärrtorps IP 31
2020-05-09 12:30 Högalids IF 2 - IF Brommapojkarna 22 Långholmens BP 12
2020-05-10 12:30 Boo FF 7 - IFK Lidingö FK 8 blå Boovallen 126
2020-05-10 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll svart - Storkyrkopojkarna 1 Bredängs BP 12
2020-05-16 09:15 IF Brommapojkarna 22 - Norrtulls SK Blå 1A Stora Mossens IP 2
2020-05-16 12:45 IFK Lidingö FK 15 vit - Boo FF 7 Bodal 1
2020-05-16 13:30 Storkyrkopojkarna 1 - Djurgårdens IF FF 10 Sofiaskolans BP 1
2020-05-16 15:30 IFK Lidingö FK 8 blå - Mälarhöjdens IK Fotboll svart Killinge BP 1
2020-05-17 11:30 Hammarby IF FF 11 vit - Reymersholms IK 10 Kärrtorps IP 31
2020-05-17 15:45 Hammarby IF FF 22 vit - Högalids IF 2 Hammarbyhöjdens BP 12
2020-05-29 17:15 Djurgårdens IF FF 10 - IFK Lidingö FK 8 blå Hjorthagens IP 2
2020-05-30 09:00 Norrtulls SK Blå 1A - Hammarby IF FF 22 vit Bellevue BP 1
2020-05-30 11:15 AIK FF 7 - IF Brommapojkarna 22 Huvudstafältet 12
2020-05-30 11:15 Högalids IF 2 - Hammarby IF FF 11 vit Långholmens BP 12
2020-05-31 09:00 Reymersholms IK 10 - Storkyrkopojkarna 1 Tantolundens BP 12
2020-05-31 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll svart - IFK Lidingö FK 15 vit Bredängs BP 12
Juni
2020-06-06 12:30 Högalids IF 2 - Reymersholms IK 10 Långholmens BP 12
2020-06-06 12:45 IFK Lidingö FK 15 vit - Djurgårdens IF FF 10 Bodal 1
2020-06-07 10:15 Hammarby IF FF 11 vit - Norrtulls SK Blå 1A Kärrtorps IP 31
2020-06-07 13:00 IFK Lidingö FK 8 blå - Storkyrkopojkarna 1 Killinge BP 1
2020-06-07 17:45 IF Brommapojkarna 22 - Boo FF 7 Stora Mossens IP 2
2020-06-07 17:45 Hammarby IF FF 22 vit - AIK FF 7 Hammarbyhöjdens BP 12
Augusti
2020-08-22 12:15 Storkyrkopojkarna 1 - IFK Lidingö FK 15 vit Sofiaskolans BP 1
2020-08-23 09:00 Reymersholms IK 10 - IFK Lidingö FK 8 blå Tantolundens BP 12
2020-08-23 10:00 AIK FF 7 - Hammarby IF FF 11 vit Huvudstafältet 12
2020-08-23 12:30 Boo FF 7 - Hammarby IF FF 22 vit Boovallen 126
2020-08-23 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll svart - IF Brommapojkarna 22 Bredängs BP 12
2020-08-23 18:15 Norrtulls SK Blå 1A - Högalids IF 2 Bellevue BP 1
2020-08-29 10:15 IFK Lidingö FK 15 vit - IFK Lidingö FK 8 blå Bodal 1
2020-08-29 12:30 Högalids IF 2 - AIK FF 7 Långholmens BP 12
2020-08-30 09:00 Hammarby IF FF 11 vit - Boo FF 7 Kärrtorps IP 31
2020-08-30 16:30 Hammarby IF FF 22 vit - Mälarhöjdens IK Fotboll svart Hammarbyhöjdens BP 12
2020-08-30 17:45 IF Brommapojkarna 22 - Djurgårdens IF FF 10 Stora Mossens IP 3
2020-08-30 18:15 Norrtulls SK Blå 1A - Reymersholms IK 10 Bellevue BP 1
September
2020-09-04 18:30 Djurgårdens IF FF 10 - Hammarby IF FF 22 vit Hjorthagens IP 2
2020-09-05 12:15 Storkyrkopojkarna 1 - IF Brommapojkarna 22 Sofiaskolans BP 1
2020-09-06 09:00 Reymersholms IK 10 - IFK Lidingö FK 15 vit Tantolundens BP 12
2020-09-06 10:00 AIK FF 7 - Norrtulls SK Blå 1A Huvudstafältet 12
2020-09-06 12:30 Boo FF 7 - Högalids IF 2 Boovallen 126
2020-09-06 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll svart - Hammarby IF FF 11 vit Bredängs BP 12
2020-09-12 08:00 IF Brommapojkarna 22 - IFK Lidingö FK 8 blå Stora Mossens IP 2
2020-09-12 12:30 Högalids IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll svart Långholmens BP 12
2020-09-12 16:00 AIK FF 7 - Reymersholms IK 10 Bergshamra IP 2
2020-09-13 10:15 Hammarby IF FF 11 vit - Djurgårdens IF FF 10 Kärrtorps IP 31
2020-09-13 14:30 Norrtulls SK Blå 1A - Boo FF 7 Bellevue BP 1
2020-09-13 17:45 Hammarby IF FF 22 vit - Storkyrkopojkarna 1 Hammarbyhöjdens BP 12
2020-09-18 19:45 Djurgårdens IF FF 10 - Högalids IF 2 Hjorthagens IP 2
2020-09-19 09:00 IFK Lidingö FK 15 vit - IF Brommapojkarna 22 Bodal 1
2020-09-19 12:15 Storkyrkopojkarna 1 - Hammarby IF FF 11 vit Sofiaskolans BP 1
2020-09-20 11:15 Boo FF 7 - AIK FF 7 Boovallen 126
2020-09-20 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll svart - Norrtulls SK Blå 1A Bredängs BP 12
2020-09-20 13:00 IFK Lidingö FK 8 blå - Hammarby IF FF 22 vit Killinge BP 1
2020-09-25 20:00 Hammarby IF FF 22 vit - IFK Lidingö FK 15 vit Kärrtorps IP 21
2020-09-26 09:00 Norrtulls SK Blå 1A - Djurgårdens IF FF 10 Bellevue BP 1
2020-09-26 11:15 AIK FF 7 - Mälarhöjdens IK Fotboll svart Huvudstafältet 12
2020-09-26 12:30 Högalids IF 2 - Storkyrkopojkarna 1 Långholmens BP 12
2020-09-27 10:15 Hammarby IF FF 11 vit - IFK Lidingö FK 8 blå Kärrtorps IP 31
2020-09-27 12:30 Boo FF 7 - Reymersholms IK 10 Boovallen 126

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info