Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-23

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 Jimmy Havlund 0702173000 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 6 Anthony Ford 0703012654 Vinröd/Svart/Svarta
Gustavsbergs IF FK Röd Patrick Bejerskog 0704322467 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 19 grön Mikael Hjälle 0733641630 0733641630 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 27 grön Maja Wikman Ulrich Vit/Grön/Vit
IFK Lidingö FK 12 blå Carl-Fredrik Högstedt 0702009508 blåvit randig/blå/blå
Järla IF FK Gul Hanna Elving 0704317803 Vit svart, 11-manna Vit - övriga svart Svart, Vit
Järla IF FK Svart Ninetta Edelsgren Vit svart/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Reymersholms IK 1 Jonas Norebring Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 4 Ida Hiorth Lonning +460703023787 Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Röd 2 Bengt Mikael Toss 0706583476 Röd/Blå/Blå
Värmdö IF Röd Peter Lidell 0706717121 Blå/Blå/Blå
Älta IF gul Neslihan Ohlsson Gul/svart/gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 IFK Lidingö FK 12 blå - Värmdö IF Röd Bodal 1
2020-04-18 10:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Boo FF 6 Ösby BP 11
2020-04-19 09:00 Hammarby IF FF 19 grön - Järla IF FK Svart Kärrtorps IP 31
2020-04-19 09:00 Sickla IF Röd 2 - Järla IF FK Gul Sicklavallen 1
2020-04-19 10:45 Saltsjöbadens IF 4 - Älta IF gul Saltsjöbadens IP 2
2020-04-19 15:45 Hammarby IF FF 27 grön - Reymersholms IK 1 Hammarbyhöjdens BP 12
2020-04-25 09:45 Reymersholms IK 1 - Sickla IF Röd 2 Tantolundens BP 11
2020-04-25 11:30 Järla IF FK Gul - Hammarby IF FF 19 grön Velamsunds BP
2020-04-25 12:45 Järla IF FK Svart - Gustavsbergs IF FK Röd Velamsunds BP
2020-04-25 12:45 Värmdö IF Röd - Saltsjöbadens IF 4 Värmdövallen 225
2020-04-26 10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 - IFK Lidingö FK 12 blå Kärrtorps IP 11
2020-04-26 18:00 Älta IF gul - Hammarby IF FF 27 grön Älta IP 2
Maj
2020-05-02 09:00 Älta IF gul - Reymersholms IK 1 Älta IP 2
2020-05-02 11:30 IFK Lidingö FK 12 blå - Boo FF 6 Bodal 1
2020-05-02 12:30 Gustavsbergs IF FK Röd - Järla IF FK Gul Ösby BP 11
2020-05-03 10:15 Hammarby IF FF 19 grön - Sickla IF Röd 2 Kärrtorps IP 31
2020-05-03 14:30 Saltsjöbadens IF 4 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 Saltsjöbadens IP 2
2020-05-03 15:45 Hammarby IF FF 27 grön - Värmdö IF Röd Hammarbyhöjdens BP 12
2020-05-09 09:00 Boo FF 6 - Saltsjöbadens IF 4 Orminge BP 1
2020-05-09 11:00 Järla IF FK Svart - IFK Lidingö FK 12 blå Nacka IP 216
2020-05-09 11:30 Värmdö IF Röd - Älta IF gul Värmdövallen 225
2020-05-10 09:00 Sickla IF Röd 2 - Gustavsbergs IF FK Röd Sicklavallen 1
2020-05-10 09:00 Reymersholms IK 1 - Hammarby IF FF 19 grön Tantolundens BP 11
2020-05-10 10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 - Hammarby IF FF 27 grön Kärrtorps IP 11
2020-05-15 18:45 Älta IF gul - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 Älta IP 2
2020-05-16 11:30 IFK Lidingö FK 12 blå - Järla IF FK Gul Bodal 1
2020-05-16 12:30 Gustavsbergs IF FK Röd - Hammarby IF FF 19 grön Ösby BP 11
2020-05-16 12:45 Värmdö IF Röd - Reymersholms IK 1 Värmdövallen 225
2020-05-17 10:45 Saltsjöbadens IF 4 - Järla IF FK Svart Saltsjöbadens IP 2
2020-05-17 17:00 Hammarby IF FF 27 grön - Boo FF 6 Hammarbyhöjdens BP 12
2020-05-30 12:45 Järla IF FK Gul - Saltsjöbadens IF 4 Velamsunds BP
2020-05-30 14:00 Järla IF FK Svart - Hammarby IF FF 27 grön Velamsunds BP
2020-05-30 17:00 Sickla IF Röd 2 - IFK Lidingö FK 12 blå Sicklavallen 1
2020-05-31 09:00 Reymersholms IK 1 - Gustavsbergs IF FK Röd Tantolundens BP 11
2020-05-31 12:45 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 - Värmdö IF Röd Kärrtorps IP 11
2020-05-31 17:15 Boo FF 6 - Älta IF gul Orminge BP 1
Juni
2020-06-05 18:45 Älta IF gul - Järla IF FK Svart Älta IP 2
2020-06-06 11:30 IFK Lidingö FK 12 blå - Hammarby IF FF 19 grön Bodal 1
2020-06-06 11:30 Värmdö IF Röd - Boo FF 6 Värmdövallen 225
2020-06-07 11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 - Reymersholms IK 1 Kärrtorps IP 11
2020-06-07 13:15 Saltsjöbadens IF 4 - Sickla IF Röd 2 Saltsjöbadens IP 2
2020-06-07 16:30 Hammarby IF FF 27 grön - Järla IF FK Gul Hammarbyhöjdens BP 12
Augusti
2020-08-22 10:15 Hammarby IF FF 19 grön - Saltsjöbadens IF 4 Kärrtorps IP 31
2020-08-22 11:30 Järla IF FK Gul - Älta IF gul Nacka IP 226
2020-08-22 11:30 Järla IF FK Svart - Värmdö IF Röd Nacka IP 216
2020-08-23 09:00 Sickla IF Röd 2 - Hammarby IF FF 27 grön Sicklavallen 1
2020-08-23 15:00 Gustavsbergs IF FK Röd - IFK Lidingö FK 12 blå Farstaborg 11
2020-08-23 16:00 Boo FF 6 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 Orminge BP 1
2020-08-29 10:15 Älta IF gul - Sickla IF Röd 2 Älta IP 2
2020-08-29 12:45 Värmdö IF Röd - Järla IF FK Gul Värmdövallen 225
2020-08-30 11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 - Järla IF FK Svart Kärrtorps IP 11
2020-08-30 14:30 Saltsjöbadens IF 4 - Gustavsbergs IF FK Röd Saltsjöbadens IP 2
2020-08-30 17:15 Boo FF 6 - Reymersholms IK 1 Orminge BP 1
2020-08-30 17:45 Hammarby IF FF 27 grön - Hammarby IF FF 19 grön Hammarbyhöjdens BP 12
September
2020-09-05 08:30 Reymersholms IK 1 - IFK Lidingö FK 12 blå Tantolundens BP 11
2020-09-05 10:15 Hammarby IF FF 19 grön - Älta IF gul Gubbängens BP 11
2020-09-05 10:15 Järla IF FK Gul - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 Nacka IP 226
2020-09-05 11:30 Järla IF FK Svart - Boo FF 6 Nacka IP 216
2020-09-05 12:30 Gustavsbergs IF FK Röd - Hammarby IF FF 27 grön Ösby BP 11
2020-09-06 09:00 Sickla IF Röd 2 - Värmdö IF Röd Sicklavallen 1
2020-09-11 18:45 Älta IF gul - Gustavsbergs IF FK Röd Älta IP 2
2020-09-12 11:30 Järla IF FK Svart - Reymersholms IK 1 Nacka IP 216
2020-09-12 12:45 Värmdö IF Röd - Hammarby IF FF 19 grön Värmdövallen 225
2020-09-13 12:00 Saltsjöbadens IF 4 - IFK Lidingö FK 12 blå Saltsjöbadens IP 2
2020-09-13 12:45 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 - Sickla IF Röd 2 Kärrtorps IP 11
2020-09-13 16:00 Boo FF 6 - Järla IF FK Gul Orminge BP 1
2020-09-19 10:15 Hammarby IF FF 19 grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 Kärrtorps IP 31
2020-09-19 10:15 Järla IF FK Gul - Järla IF FK Svart Nacka IP 226
2020-09-19 11:30 IFK Lidingö FK 12 blå - Hammarby IF FF 27 grön Bodal 1
2020-09-20 09:00 Sickla IF Röd 2 - Boo FF 6 Sicklavallen 1
2020-09-20 10:15 Reymersholms IK 1 - Saltsjöbadens IF 4 Tantolundens BP 11
2020-09-23 18:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Värmdö IF Röd Ösby BP 11
2020-09-25 18:45 Älta IF gul - IFK Lidingö FK 12 blå Älta IP 2
2020-09-25 20:00 Hammarby IF FF 27 grön - Saltsjöbadens IF 4 Kärrtorps IP 22
2020-09-26 09:45 Järla IF FK Svart - Sickla IF Röd 2 Nacka IP 216
2020-09-26 11:00 Järla IF FK Gul - Reymersholms IK 1 Nacka IP 226
2020-09-27 12:45 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 - Gustavsbergs IF FK Röd Kärrtorps IP 11
2020-09-27 17:15 Boo FF 6 - Hammarby IF FF 19 grön Orminge BP 1

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info