Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-27

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Grå Josefin Gunnarsson Nilsson 0736878087 Svarta/svarta/röda
FC Vantör P2010 Raul Garcia Villalobos 0720492583 Svart/Svart/Svart
Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Tobias Hildeland 0859082537 0704076010
Huddinge IF 1 Peter Storm 0708651583 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
IFK Haninge 22 Vesna Velicanin Popovic Vit/Blå/Vit
Mälarhöjdens IK Fotboll vit Gustaf Fredrik Dahl 0736440078 Röd/Vit/Röd
Rågsveds IF Grön Anna Nerman Sylla Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 1 Christian Lindström Gul/Svart/Gul
Skogås-Trångsunds FF Blå Peter Granberg Röd/Blå/Blå
Stuvsta IF 2 Paloma Fuentes Leiva Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 2 Lena Stålö 0709640080 Röd/Röd/Svart
Tullinge BK Vit Gunnar Olsson Blå/Blå/Blå
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Stefan Jigell Grön/Grön/Grön
Vendelsö IK Svart Fredrik Carl Jonasson 0702356913 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Stuvsta IF 2 - Rågsveds IF Grön Stuvsta IP 11
2020-04-18 13:30 IFK Haninge 22 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Torvalla IP 32
2020-04-18 13:45 Rönninge Salem Fotboll 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Salemsvallen 2
2020-04-19 09:00 Enskede IK Grå - Sörskogens IF 2 Enskede IP 4
2020-04-19 11:15 FC Vantör P2010 - Vendelsö IK Svart Rågsveds BP 1
2020-04-19 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Huddinge IF 1 Brantbrinks IP 22
2020-04-19 15:30 Tullinge BK Vit - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2020-04-25 12:00 Sörskogens IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Sörskogens BP 11
2020-04-25 12:15 Huddinge IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Glömstaskolans BP
2020-04-25 12:45 Rågsveds IF Grön - IFK Haninge 22 Hagsätra IP 12
2020-04-25 14:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Stuvsta IF 2 Nytorps Mosse IP 12
2020-04-25 15:00 Vendelsö IK Svart - Enskede IK Grå Vendelsömalmsskolan 12
2020-04-26 11:15 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - FC Vantör P2010 Rågsveds BP 1
2020-04-26 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Tullinge BK Vit Bredängs BP 12
Maj
2020-05-01 10:00 Enskede IK Grå - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Enskede IP 4
2020-05-02 12:15 Huddinge IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Glömstaskolans BP
2020-05-02 13:30 IFK Haninge 22 - Stuvsta IF 2 Torvalla IP 32
2020-05-03 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Sörskogens IF 2 Salemsvallen 2
2020-05-03 10:00 FC Vantör P2010 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Rågsveds BP 1
2020-05-03 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Vendelsö IK Svart Brantbrinks IP 22
2020-05-03 15:30 Tullinge BK Vit - Rågsveds IF Grön Trädgårdsstadsskolans BP 1
2020-05-09 11:30 Stuvsta IF 2 - Tullinge BK Vit Stuvsta IP 11
2020-05-09 12:00 Sörskogens IF 2 - Huddinge IF 1 Sörskogens BP 11
2020-05-09 13:45 Vendelsö IK Svart - Rönninge Salem Fotboll 1 Vendelsömalmsskolan 12
2020-05-09 14:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - IFK Haninge 22 Nytorps Mosse IP 12
2020-05-10 11:15 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Rågsveds BP 1
2020-05-10 12:30 Rågsveds IF Grön - FC Vantör P2010 Rågsveds BP 1
2020-05-10 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Enskede IK Grå Bredängs BP 12
2020-05-16 12:15 Huddinge IF 1 - Vendelsö IK Svart Glömstaskolans BP
2020-05-16 13:15 Sörskogens IF 2 - Skogås-Trångsunds FF Blå Sörskogens BP 11
2020-05-16 13:45 Rönninge Salem Fotboll 1 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Salemsvallen 2
2020-05-17 09:00 Enskede IK Grå - Rågsveds IF Grön Enskede IP 4
2020-05-17 10:00 FC Vantör P2010 - Stuvsta IF 2 Rågsveds BP 1
2020-05-17 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Brantbrinks IP 22
2020-05-17 15:30 Tullinge BK Vit - IFK Haninge 22 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2020-05-30 11:00 Stuvsta IF 2 - Enskede IK Grå Stuvsta IP 11
2020-05-30 15:00 Vendelsö IK Svart - Sörskogens IF 2 Vendelsömalmsskolan 12
2020-05-31 10:15 Skogås-Trångsunds FF Blå - Tullinge BK Vit Nytorps Mosse IP 11
2020-05-31 11:00 Rågsveds IF Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Hagsätra IP 12
2020-05-31 11:15 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - Huddinge IF 1 Rågsveds BP 1
2020-05-31 13:00 FC Vantör P2010 - IFK Haninge 22 Rågsveds BP 1
2020-05-31 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Rönninge Salem Fotboll 1 Bredängs BP 12
Juni
2020-06-06 09:00 Enskede IK Grå - IFK Haninge 22 Enskede IP 4
2020-06-06 12:00 Sörskogens IF 2 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Sörskogens BP 11
2020-06-06 12:15 Huddinge IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Glömstaskolans BP
2020-06-06 16:15 Vendelsö IK Svart - Skogås-Trångsunds FF Blå Vendelsömalmsskolan 12
2020-06-07 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Rågsveds IF Grön Salemsvallen 2
2020-06-07 13:00 FC Vantör P2010 - Tullinge BK Vit Rågsveds BP 1
2020-06-07 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Stuvsta IF 2 Brantbrinks IP 22
Augusti
2020-08-22 11:00 Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Stuvsta IP 11
2020-08-22 12:45 Rågsveds IF Grön - Huddinge IF 1 Hagsätra IP 12
2020-08-22 12:45 Skogås-Trångsunds FF Blå - FC Vantör P2010 Nytorps Mosse IP 12
2020-08-22 13:30 IFK Haninge 22 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Torvalla IP 32
2020-08-23 11:15 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - Vendelsö IK Svart Rågsveds BP 1
2020-08-23 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Sörskogens IF 2 Bredängs BP 12
2020-08-23 14:15 Tullinge BK Vit - Enskede IK Grå Trädgårdsstadsskolans BP 1
2020-08-29 09:00 Enskede IK Grå - FC Vantör P2010 Enskede IP 4
2020-08-29 12:00 Sörskogens IF 2 - Rågsveds IF Grön Sörskogens BP 11
2020-08-29 12:15 Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 2 Glömstaskolans BP
2020-08-29 15:00 Vendelsö IK Svart - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Vendelsömalmsskolan 12
2020-08-30 10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - IFK Haninge 22 Salemsvallen 2
2020-08-30 10:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - Skogås-Trångsunds FF Blå Rågsveds BP 1
2020-08-30 14:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Tullinge BK Vit Brantbrinks IP 22
September
2020-09-05 09:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Enskede IK Grå Nytorps Mosse IP 12
2020-09-05 12:15 IFK Haninge 22 - Huddinge IF 1 Torvalla IP 32
2020-09-05 12:45 Rågsveds IF Grön - Vendelsö IK Svart Hagsätra IP 12
2020-09-05 15:00 Stuvsta IF 2 - Sörskogens IF 2 Stuvsta IP 11
2020-09-06 11:15 FC Vantör P2010 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Rågsveds BP 1
2020-09-06 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Bredängs BP 12
2020-09-06 14:15 Tullinge BK Vit - Rönninge Salem Fotboll 1 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2020-09-12 12:00 Sörskogens IF 2 - IFK Haninge 22 Sörskogens BP 11
2020-09-12 12:15 Huddinge IF 1 - Tullinge BK Vit Glömstaskolans BP
2020-09-12 13:45 Rönninge Salem Fotboll 1 - FC Vantör P2010 Salemsvallen 2
2020-09-12 15:00 Vendelsö IK Svart - Stuvsta IF 2 Vendelsömalmsskolan 12
2020-09-13 10:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - Rågsveds IF Grön Rågsveds BP 1
2020-09-13 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Skogås-Trångsunds FF Blå Bredängs BP 12
2020-09-13 15:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Enskede IK Grå Brantbrinks IP 22
2020-09-19 11:00 Stuvsta IF 2 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 Stuvsta IP 11
2020-09-19 12:45 Skogås-Trångsunds FF Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Nytorps Mosse IP 12
2020-09-19 13:30 IFK Haninge 22 - Vendelsö IK Svart Torvalla IP 32
2020-09-19 16:00 Enskede IK Grå - Rönninge Salem Fotboll 1 Enskede IP 4
2020-09-20 11:00 Rågsveds IF Grön - Mälarhöjdens IK Fotboll vit Hagsätra IP 12
2020-09-20 11:15 FC Vantör P2010 - Huddinge IF 1 Rågsveds BP 1
2020-09-20 14:15 Tullinge BK Vit - Sörskogens IF 2 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2020-09-26 12:00 Sörskogens IF 2 - FC Vantör P2010 Sörskogens BP 11
2020-09-26 12:15 Huddinge IF 1 - Enskede IK Grå Glömstaskolans BP
2020-09-26 12:30 Rönninge Salem Fotboll 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Salemsvallen 2
2020-09-26 12:45 Rågsveds IF Grön - Skogås-Trångsunds FF Blå Hagsätra IP 12
2020-09-26 13:45 Vendelsö IK Svart - Tullinge BK Vit Vendelsömalmsskolan 12
2020-09-27 10:00 Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - IFK Haninge 22 Rågsveds BP 1
2020-09-27 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll vit - Stuvsta IF 2 Bredängs BP 12

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info