Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-33

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska FF Babylon 1 Farid Malki Jacoub 087959670 0707253489 Vit/vit/vit
Bele Barkarby FF 3 Magnus Lennart Nord 0707620535 Svart/Svart/Svart/Vit
Bollstanäs SK gul Pierre Khederchah 0736261836 GUL/GRÖN/GRÖN
Bro IK Vit Mikael Danell 0708782843 Vit/Blå/Vit
Bromstens IK 1 Homer Thenoon Svart/svart/svart
FC Järfälla 5 Alaa Oudish 0700914249 Vit/Svart/Svarta
Hässelby SK FF Rödblå Ingrid Bonaccorso Remback 0730338112 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 31 Sara Röhr 0760063137 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 1 Peter Gustafsson Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Järfälla FF 2 Jim Tore Bakerød röda/svarta/röda
Kallhälls FF Blå Martin Ekstrand Blå/Blå/Blå
Kungsängens IF 3 Ferhat Korkmaz 087611952 0704036756 vit/blå/vit
Spånga IS FK 9 Joacim Andskär 0736494142 Blå-vit/Blå/Blå
Vallentuna BK 4 Jon Esaias Björk Röd/Vit, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 IFK Viksjö 1 - Hässelby SK FF Rödblå Viksjövallen 3
2020-04-18 10:00 Bro IK Vit - Spånga IS FK 9 Bro IP 22
2020-04-18 13:30 Assyriska FF Babylon 1 - Kallhälls FF Blå Spånga IP 5 Hall
2020-04-18 16:30 Bollstanäs SK gul - Bromstens IK 1 Bollstanäs IP 22
2020-04-18 16:30 Bele Barkarby FF 3 - Kungsängens IF 3 Strömvallen 2
2020-04-19 12:45 FC Järfälla 5 - Järfälla FF 2 Järfällavallen 21
2020-04-19 16:15 Vallentuna BK 4 - IF Brommapojkarna 31 Hagaplan 2
2020-04-25 10:15 Kungsängens IF 3 - IFK Viksjö 1 Kungsängens IP 32
2020-04-25 10:15 Bromstens IK 1 - Vallentuna BK 4 Bromstens IP 22
2020-04-25 13:15 Kallhälls FF Blå - Bele Barkarby FF 3 Bolindervallen 22
2020-04-25 14:00 IF Brommapojkarna 31 - Bro IK Vit Vällingby BP 11
2020-04-25 16:45 Hässelby SK FF Rödblå - Bollstanäs SK gul Hässelby IP 22
2020-04-26 10:00 Järfälla FF 2 - Assyriska FF Babylon 1 Tallbohovs IP 11
2020-04-26 17:45 Spånga IS FK 9 - FC Järfälla 5 Nälsta BP 11
Maj
2020-05-01 12:30 Bollstanäs SK gul - Kungsängens IF 3 Bollstanäs IP 21
2020-05-02 09:00 IFK Viksjö 1 - Bele Barkarby FF 3 Viksjövallen 3
2020-05-02 10:00 Järfälla FF 2 - Kallhälls FF Blå Tallbohovs IP 11
2020-05-02 12:30 Bro IK Vit - Bromstens IK 1 Bro IP 22
2020-05-02 13:30 Assyriska FF Babylon 1 - Spånga IS FK 9 Spånga IP 5 Hall
2020-05-03 14:00 FC Järfälla 5 - IF Brommapojkarna 31 Järfällavallen 21
2020-05-03 16:15 Vallentuna BK 4 - Hässelby SK FF Rödblå Hagaplan 2
2020-05-09 10:00 Kungsängens IF 3 - Vallentuna BK 4 Kungsängens IP 32
2020-05-09 10:15 Bromstens IK 1 - FC Järfälla 5 Bromstens IP 22
2020-05-09 13:15 Kallhälls FF Blå - IFK Viksjö 1 Bolindervallen 22
2020-05-09 14:00 IF Brommapojkarna 31 - Assyriska FF Babylon 1 Vällingby BP 11
2020-05-10 09:45 Hässelby SK FF Rödblå - Bro IK Vit Hässelby IP 22
2020-05-10 17:45 Spånga IS FK 9 - Järfälla FF 2 Nälsta BP 11
2020-05-10 19:15 Bele Barkarby FF 3 - Bollstanäs SK gul Strömvallen 2
2020-05-16 09:00 Spånga IS FK 9 - Kallhälls FF Blå Nälsta BP 11
2020-05-16 10:00 Järfälla FF 2 - IF Brommapojkarna 31 Tallbohovs IP 11
2020-05-16 12:30 Bro IK Vit - Kungsängens IF 3 Bro IP 22
2020-05-16 13:30 Assyriska FF Babylon 1 - Bromstens IK 1 Spånga IP 5 Hall
2020-05-16 15:15 Bollstanäs SK gul - IFK Viksjö 1 Bollstanäs IP 22
2020-05-17 14:00 FC Järfälla 5 - Hässelby SK FF Rödblå Järfällavallen 21
2020-05-17 16:15 Vallentuna BK 4 - Bele Barkarby FF 3 Hagaplan 2
2020-05-30 09:00 Kungsängens IF 3 - FC Järfälla 5 Kungsängens IP 32
2020-05-30 11:30 IFK Viksjö 1 - Vallentuna BK 4 Viksjövallen 3
2020-05-30 11:30 Bromstens IK 1 - Järfälla FF 2 Bromstens IP 22
2020-05-30 13:15 Kallhälls FF Blå - Bollstanäs SK gul Bolindervallen 22
2020-05-30 14:00 IF Brommapojkarna 31 - Spånga IS FK 9 Vällingby BP 11
2020-05-31 09:45 Hässelby SK FF Rödblå - Assyriska FF Babylon 1 Hässelby IP 21
2020-05-31 19:15 Bele Barkarby FF 3 - Bro IK Vit Strömvallen 2
Juni
2020-06-06 09:00 IF Brommapojkarna 31 - Kallhälls FF Blå Vällingby BP 11
2020-06-06 09:00 Spånga IS FK 9 - Bromstens IK 1 Nälsta BP 11
2020-06-06 10:00 Bro IK Vit - IFK Viksjö 1 Bro IP 22
2020-06-06 10:00 Järfälla FF 2 - Hässelby SK FF Rödblå Tallbohovs IP 11
2020-06-06 13:45 Assyriska FF Babylon 1 - Kungsängens IF 3 Knutby BP 12
2020-06-07 14:00 FC Järfälla 5 - Bele Barkarby FF 3 Järfällavallen 21
2020-06-07 15:00 Vallentuna BK 4 - Bollstanäs SK gul Hagaplan 2
Augusti
2020-08-22 10:15 Kungsängens IF 3 - Järfälla FF 2 Kungsängens IP 32
2020-08-22 10:15 Bromstens IK 1 - IF Brommapojkarna 31 Bromstens IP 22
2020-08-22 13:15 Kallhälls FF Blå - Vallentuna BK 4 Bolindervallen 22
2020-08-22 15:15 Bollstanäs SK gul - Bro IK Vit Bollstanäs IP 22
2020-08-22 16:30 IFK Viksjö 1 - FC Järfälla 5 Viksjövallen 3
2020-08-22 16:30 Bele Barkarby FF 3 - Assyriska FF Babylon 1 Strömvallen 2
2020-08-23 09:45 Hässelby SK FF Rödblå - Spånga IS FK 9 Hässelby IP 22
2020-08-29 10:00 Järfälla FF 2 - Bele Barkarby FF 3 Tallbohovs IP 11
2020-08-29 11:15 Bro IK Vit - Vallentuna BK 4 Bro IP 22
2020-08-29 11:30 Bromstens IK 1 - Kallhälls FF Blå Bromstens IP 22
2020-08-29 11:30 IF Brommapojkarna 31 - Hässelby SK FF Rödblå Vällingby BP 11
2020-08-29 13:30 Assyriska FF Babylon 1 - IFK Viksjö 1 Spånga IP 5 Hall
2020-08-30 09:00 Spånga IS FK 9 - Kungsängens IF 3 Nälsta BP 11
2020-08-30 14:00 FC Järfälla 5 - Bollstanäs SK gul Järfällavallen 21
September
2020-09-05 09:00 Kungsängens IF 3 - IF Brommapojkarna 31 Kungsängens IP 32
2020-09-05 13:15 Kallhälls FF Blå - Bro IK Vit Bolindervallen 22
2020-09-05 16:30 IFK Viksjö 1 - Järfälla FF 2 Viksjövallen 3
2020-09-05 16:30 Bele Barkarby FF 3 - Spånga IS FK 9 Strömvallen 2
2020-09-06 09:45 Hässelby SK FF Rödblå - Bromstens IK 1 Hässelby IP 22
2020-09-06 10:30 Bollstanäs SK gul - Assyriska FF Babylon 1 Bollstanäs IP 22
2020-09-06 15:00 Vallentuna BK 4 - FC Järfälla 5 Hagaplan 2
2020-09-12 10:00 Järfälla FF 2 - Bollstanäs SK gul Tallbohovs IP 11
2020-09-12 10:15 Bromstens IK 1 - Kungsängens IF 3 Bromstens IP 22
2020-09-12 13:30 Assyriska FF Babylon 1 - Vallentuna BK 4 Spånga IP 5 Hall
2020-09-12 14:00 IF Brommapojkarna 31 - Bele Barkarby FF 3 Vällingby BP 11
2020-09-13 09:00 Spånga IS FK 9 - IFK Viksjö 1 Nälsta BP 11
2020-09-13 09:45 Hässelby SK FF Rödblå - Kallhälls FF Blå Hässelby IP 22
2020-09-13 12:45 FC Järfälla 5 - Bro IK Vit Järfällavallen 21
2020-09-19 09:00 IFK Viksjö 1 - IF Brommapojkarna 31 Viksjövallen 3
2020-09-19 09:00 Kungsängens IF 3 - Hässelby SK FF Rödblå Kungsängens IP 32
2020-09-19 11:15 Bro IK Vit - Assyriska FF Babylon 1 Bro IP 22
2020-09-19 13:15 Kallhälls FF Blå - FC Järfälla 5 Bolindervallen 22
2020-09-19 16:30 Bollstanäs SK gul - Spånga IS FK 9 Bollstanäs IP 22
2020-09-19 16:30 Bele Barkarby FF 3 - Bromstens IK 1 Strömvallen 2
2020-09-20 16:15 Vallentuna BK 4 - Järfälla FF 2 Hagaplan 2
2020-09-26 10:00 Järfälla FF 2 - Bro IK Vit Tallbohovs IP 11
2020-09-26 10:15 Kungsängens IF 3 - Kallhälls FF Blå Kungsängens IP 32
2020-09-26 10:15 Bromstens IK 1 - IFK Viksjö 1 Bromstens IP 22
2020-09-26 13:30 Assyriska FF Babylon 1 - FC Järfälla 5 Spånga IP 5 Hall
2020-09-26 14:00 IF Brommapojkarna 31 - Bollstanäs SK gul Vällingby BP 11
2020-09-26 16:45 Hässelby SK FF Rödblå - Bele Barkarby FF 3 Hässelby IP 22
2020-09-27 17:45 Spånga IS FK 9 - Vallentuna BK 4 Nälsta BP 11

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info