Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-36

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 9 Erika Haage 0708309995 Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 16 Jonas Lyman 0730513734 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Gröndals IK Gul Carl-Magnus Hake 0708576532 Vit/Blå/Svart
IF Brommapojkarna 13 Tobias Åkermark 0761167250 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 12 röd Carl-Fredrik Högstedt 0702009508 blåvit randig/blå/blå
IFK Lidingö FK 56 Erik Svennemar 0708990530 blåvit randig/blå/blå
Karlbergs BK Vit 1 Johan Finn Petrén 0707746348 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK Gul 1B Erik Daniel Andér 0705874330 Gul/Svart/Gul
Norrtulls SK Svart 2 Lars-Göran Nilsson 0704961230 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 2 Niclas Mesterton Grön/Vit/Grön
Sickla IF Röd 3 Stefan Engwall 0706180989 Röd/Blå/Blå
Vasalunds IF Frös 2 Peter In de Betou 087613851 Röda/Svarta/Röda
Värtans IK vit Magnus Kepinski Saari 0708526092 Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 20:00 Karlbergs BK Vit 1 - Norrtulls SK Svart 2 Kristinebergs IP 2
2020-04-18 08:30 Reymersholms IK 2 - IFK Lidingö FK 56 Tantolundens BP 11
2020-04-18 09:00 Norrtulls SK Gul 1B - IF Brommapojkarna 13 Bellevue BP 1
2020-04-18 16:00 Gröndals IK Gul - Sickla IF Röd 3 Gröndals BP 11
2020-04-18 16:15 AIK FF 9 - IFK Lidingö FK 12 röd Huvudstafältet 11
2020-04-19 18:45 Vasalunds IF Frös 2 - Värtans IK vit Huvudstafältet 12
2020-04-24 17:15 Värtans IK vit - Karlbergs BK Vit 1 Hjorthagens IP 2
2020-04-24 19:15 Norrtulls SK Svart 2 - Norrtulls SK Gul 1B Bellevue BP 1
2020-04-25 09:00 IFK Lidingö FK 12 röd - Vasalunds IF Frös 2 Bodal 1
2020-04-25 17:00 Sickla IF Röd 3 - Reymersholms IK 2 Sicklavallen 1
2020-04-26 09:00 IF Brommapojkarna 13 - Djurgårdens IF FF 16 Stora Mossens IP 3
2020-04-26 15:30 IFK Lidingö FK 56 - AIK FF 9 Killinge BP 1
Maj
2020-05-01 10:00 Djurgårdens IF FF 16 - Norrtulls SK Svart 2 Hjorthagens IP 2
2020-05-01 18:15 Karlbergs BK Vit 1 - IFK Lidingö FK 12 röd Kristinebergs IP 2
2020-05-02 16:00 Gröndals IK Gul - IF Brommapojkarna 13 Gröndals BP 11
2020-05-02 18:15 Sickla IF Röd 3 - IFK Lidingö FK 56 Sicklavallen 1
2020-05-03 18:45 Vasalunds IF Frös 2 - AIK FF 9 Huvudstafältet 12
2020-05-03 19:30 Norrtulls SK Gul 1B - Värtans IK vit Bellevue BP 1
2020-05-09 10:00 IF Brommapojkarna 13 - Reymersholms IK 2 Stora Mossens IP 11
2020-05-09 18:00 Värtans IK vit - Djurgårdens IF FF 16 Hjorthagens IP 2
2020-05-10 09:00 IFK Lidingö FK 12 röd - Norrtulls SK Gul 1B Bodal 1
2020-05-10 10:00 AIK FF 9 - Karlbergs BK Vit 1 Huvudstafältet 11
2020-05-10 11:45 IFK Lidingö FK 56 - Vasalunds IF Frös 2 Killinge BP 1
2020-05-10 14:30 Norrtulls SK Svart 2 - Gröndals IK Gul Gröndals BP 1
2020-05-16 17:15 Gröndals IK Gul - Värtans IK vit Gröndals BP 11
2020-05-16 17:30 Karlbergs BK Vit 1 - Vasalunds IF Frös 2 Kristinebergs IP 2
2020-05-17 08:45 Djurgårdens IF FF 16 - IFK Lidingö FK 12 röd Hjorthagens IP 2
2020-05-17 09:00 Sickla IF Röd 3 - IF Brommapojkarna 13 Sicklavallen 1
2020-05-17 10:15 Reymersholms IK 2 - Norrtulls SK Svart 2 Tantolundens BP 11
2020-05-17 19:30 Norrtulls SK Gul 1B - AIK FF 9 Bellevue BP 1
2020-05-30 08:00 Värtans IK vit - Reymersholms IK 2 Hjorthagens IP 2
2020-05-30 12:45 IFK Lidingö FK 12 röd - Gröndals IK Gul Bodal 1
2020-05-30 16:15 AIK FF 9 - Djurgårdens IF FF 16 Huvudstafältet 11
2020-05-31 10:00 Vasalunds IF Frös 2 - Norrtulls SK Gul 1B Huvudstafältet 12
2020-05-31 14:15 IFK Lidingö FK 56 - Karlbergs BK Vit 1 Killinge BP 1
2020-05-31 19:30 Norrtulls SK Svart 2 - Sickla IF Röd 3 Bellevue BP 1
Juni
2020-06-05 17:15 Djurgårdens IF FF 16 - Vasalunds IF Frös 2 Hjorthagens IP 2
2020-06-06 16:30 Norrtulls SK Gul 1B - Karlbergs BK Vit 1 Bellevue BP 1
2020-06-06 17:15 Gröndals IK Gul - AIK FF 9 Gröndals BP 11
2020-06-06 18:15 Sickla IF Röd 3 - Värtans IK vit Sicklavallen 1
2020-06-07 09:00 Reymersholms IK 2 - IFK Lidingö FK 12 röd Tantolundens BP 11
2020-06-07 17:45 IF Brommapojkarna 13 - IFK Lidingö FK 56 Stora Mossens IP 3
Augusti
2020-08-21 20:00 Karlbergs BK Vit 1 - Djurgårdens IF FF 16 Kristinebergs IP 2
2020-08-22 09:00 IFK Lidingö FK 12 röd - Sickla IF Röd 3 Bodal 1
2020-08-23 08:15 Norrtulls SK Svart 2 - IF Brommapojkarna 13 Bellevue BP 1
2020-08-23 10:00 AIK FF 9 - Reymersholms IK 2 Huvudstafältet 11
2020-08-23 18:45 Vasalunds IF Frös 2 - Gröndals IK Gul Huvudstafältet 12
2020-08-28 17:15 Djurgårdens IF FF 16 - Norrtulls SK Gul 1B Hjorthagens IP 2
2020-08-29 17:45 Norrtulls SK Svart 2 - IFK Lidingö FK 56 Bellevue BP 1
2020-08-29 18:15 Sickla IF Röd 3 - AIK FF 9 Sicklavallen 1
2020-08-30 09:00 Reymersholms IK 2 - Vasalunds IF Frös 2 Tantolundens BP 11
2020-08-30 09:00 IF Brommapojkarna 13 - Värtans IK vit Stora Mossens IP 3
2020-08-30 09:30 Gröndals IK Gul - Karlbergs BK Vit 1 Gröndals BP 11
September
2020-09-04 20:00 Karlbergs BK Vit 1 - Reymersholms IK 2 Kristinebergs IP 2
2020-09-05 14:00 IFK Lidingö FK 12 röd - IF Brommapojkarna 13 Stockby
2020-09-05 17:45 Norrtulls SK Gul 1B - Gröndals IK Gul Bellevue BP 1
2020-09-05 18:00 Värtans IK vit - Norrtulls SK Svart 2 Hjorthagens IP 2
2020-09-06 15:30 IFK Lidingö FK 56 - Djurgårdens IF FF 16 Killinge BP 1
2020-09-06 18:45 Vasalunds IF Frös 2 - Sickla IF Röd 3 Huvudstafältet 12
2020-09-12 08:00 Värtans IK vit - IFK Lidingö FK 56 Hjorthagens IP 2
2020-09-12 11:45 IFK Lidingö FK 56 - Norrtulls SK Gul 1B Killinge BP 1
2020-09-12 14:15 IF Brommapojkarna 13 - AIK FF 9 Stora Mossens IP 2
2020-09-12 16:30 Gröndals IK Gul - Djurgårdens IF FF 16 Gröndals BP 11
2020-09-13 09:00 Sickla IF Röd 3 - Karlbergs BK Vit 1 Sicklavallen 1
2020-09-13 10:15 Reymersholms IK 2 - Norrtulls SK Gul 1B Tantolundens BP 11
2020-09-13 15:45 Norrtulls SK Svart 2 - IFK Lidingö FK 12 röd Bellevue BP 1
2020-09-19 16:15 Vasalunds IF Frös 2 - IF Brommapojkarna 13 Huvudstafältet 12
2020-09-19 16:15 AIK FF 9 - Norrtulls SK Svart 2 Huvudstafältet 11
2020-09-19 18:00 Djurgårdens IF FF 16 - Reymersholms IK 2 Hjorthagens IP 2
2020-09-20 09:00 IFK Lidingö FK 12 röd - Värtans IK vit Bodal 1
2020-09-20 15:30 IFK Lidingö FK 56 - Gröndals IK Gul Killinge BP 1
2020-09-20 19:30 Norrtulls SK Gul 1B - Sickla IF Röd 3 Bellevue BP 1
2020-09-25 18:30 Värtans IK vit - AIK FF 9 Hjorthagens IP 2
2020-09-26 17:45 Norrtulls SK Svart 2 - Vasalunds IF Frös 2 Bellevue BP 1
2020-09-27 09:00 IFK Lidingö FK 12 röd - IFK Lidingö FK 56 Bodal 1
2020-09-27 10:15 Reymersholms IK 2 - Gröndals IK Gul Tantolundens BP 11
2020-09-27 10:15 Sickla IF Röd 3 - Djurgårdens IF FF 16 Sicklavallen 1
2020-09-27 17:45 IF Brommapojkarna 13 - Karlbergs BK Vit 1 Stora Mossens IP 3

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info