Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-37

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 14 Andreas Blidell 0735091035 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 17 Malin Andersson 0704836573 Vinröd/Svart/Svarta
FoC Farsta FF Grön Helena Lundgren 0703682188 Röd/Svart/Svart
Gröndals IK Vit Carl-Magnus Hake 0708576532 Vit/Blå/Svart
Hägersten SK Grön Anders Toll 0708100530 Gul/svart/Gul
Högalids IF 1 Mattias Bergström 0703703831 Vit/Vit/Vit
IF Söderkamraterna 1 Maria Fahlén 086425543 0709988109 Röd/Svart/Röd
IFK Aspudden-Tellus P10 Blå1 Jonathan Francis Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 5 Erik Svennemar 0708990530 blåvit randig/blå/blå
IFK Lidingö FK 9 vit Magnus Högström 0729656878 blåvit randig/blå/blå
Ingarö IF 3 Melker Gyllner 0761060079 Svart/Svart/Svart
Reymersholms IK 9 Samme Friederiksen Grön/Vit/Grön
Sickla IF Vit 2 Henrik Reiz 0709906638 Röd/Blå/Blå
Årsta FF 3 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 17:30 Ingarö IF 3 - Gröndals IK Vit Ingarö IP 226
2020-04-17 18:15 Boo FF 14 - FoC Farsta FF Grön Orminge BP 1
2020-04-18 09:45 Reymersholms IK 9 - Årsta FF 3 Tantolundens BP 12
2020-04-18 12:30 Högalids IF 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Långholmens BP 12
2020-04-18 16:30 Hägersten SK Grön - Boo FF 17 Hägerstensåsens BP 2
2020-04-18 18:15 Sickla IF Vit 2 - IFK Aspudden-Tellus P10 Blå1 Sicklavallen 1
2020-04-19 14:15 IFK Lidingö FK 5 - IF Söderkamraterna 1 Killinge BP 1
2020-04-25 08:30 IFK Aspudden-Tellus P10 Blå1 - Reymersholms IK 9 Aspuddens IP 12
2020-04-25 09:00 Boo FF 17 - Högalids IF 1 Orminge BP 1
2020-04-25 13:30 IF Söderkamraterna 1 - Boo FF 14 Sofiaskolans BP 1
2020-04-25 17:30 Gröndals IK Vit - Hägersten SK Grön Gröndals BP 11
2020-04-26 09:00 FoC Farsta FF Grön - Sickla IF Vit 2 Farsta IP 12
2020-04-26 11:45 IFK Lidingö FK 9 vit - IFK Lidingö FK 5 Killinge BP 1
2020-04-26 18:30 Årsta FF 3 - Ingarö IF 3 Årstagårdens BP 115
Maj
2020-05-02 09:00 Hägersten SK Grön - Ingarö IF 3 Hägerstensåsens BP 2
2020-05-02 12:30 Högalids IF 1 - Gröndals IK Vit Långholmens BP 12
2020-05-02 12:45 IFK Aspudden-Tellus P10 Blå1 - Årsta FF 3 Aspuddens IP 12
2020-05-03 09:00 Reymersholms IK 9 - FoC Farsta FF Grön Tantolundens BP 12
2020-05-03 14:15 IFK Lidingö FK 5 - Boo FF 17 Killinge BP 1
2020-05-03 15:15 Sickla IF Vit 2 - IF Söderkamraterna 1 Sicklavallen 1
2020-05-03 18:30 Boo FF 14 - IFK Lidingö FK 9 vit Orminge BP 1
2020-05-08 18:15 Boo FF 17 - Boo FF 14 Orminge BP 1
2020-05-08 18:45 Ingarö IF 3 - Högalids IF 1 Ingarö IP 226
2020-05-09 13:30 IF Söderkamraterna 1 - Reymersholms IK 9 Sofiaskolans BP 1
2020-05-09 16:30 Gröndals IK Vit - IFK Lidingö FK 5 Gröndals BP 11
2020-05-10 09:00 FoC Farsta FF Grön - IFK Aspudden-Tellus P10 Blå1 Farsta IP 12
2020-05-10 15:30 IFK Lidingö FK 9 vit - Sickla IF Vit 2 Killinge BP 1
2020-05-10 18:20 Årsta FF 3 - Hägersten SK Grön Årstagårdens BP 115
2020-05-15 18:15 Boo FF 14 - Gröndals IK Vit Orminge BP 1
2020-05-16 11:15 Högalids IF 1 - Hägersten SK Grön Långholmens BP 12
2020-05-16 12:45 IFK Aspudden-Tellus P10 Blå1 - IF Söderkamraterna 1 Aspuddens IP 12
2020-05-16 17:00 Sickla IF Vit 2 - Boo FF 17 Sicklavallen 1
2020-05-17 09:00 Reymersholms IK 9 - IFK Lidingö FK 9 vit Tantolundens BP 12
2020-05-17 09:00 FoC Farsta FF Grön - Årsta FF 3 Farsta IP 12
2020-05-17 13:00 IFK Lidingö FK 5 - Ingarö IF 3 Killinge BP 1
2020-05-29 19:00 Boo FF 17 - Reymersholms IK 9 Orminge BP 1
2020-05-30 13:30 IF Söderkamraterna 1 - FoC Farsta FF Grön Sofiaskolans BP 1
2020-05-30 16:30 Hägersten SK Grön - IFK Lidingö FK 5 Hägerstensåsens BP 2
2020-05-30 16:30 Gröndals IK Vit - Sickla IF Vit 2 Gröndals BP 11
2020-05-31 12:30 Ingarö IF 3 - Boo FF 14 Ösby BP 11
2020-05-31 14:40 Årsta FF 3 - Högalids IF 1 Årstagårdens BP 115
2020-05-31 15:30 IFK Lidingö FK 9 vit - IFK Aspudden-Tellus P10 Blå1 Killinge BP 1
Juni
2020-06-05 19:30 Boo FF 14 - Hägersten SK Grön Orminge BP 1
2020-06-06 12:15 IF Söderkamraterna 1 - Årsta FF 3 Sofiaskolans BP 1
2020-06-06 12:45 IFK Aspudden-Tellus P10 Blå1 - Boo FF 17 Aspuddens IP 12
2020-06-07 09:00 Reymersholms IK 9 - Gröndals IK Vit Tantolundens BP 12
2020-06-07 09:00 Sickla IF Vit 2 - Ingarö IF 3 Sicklavallen 1
2020-06-07 09:00 FoC Farsta FF Grön - IFK Lidingö FK 9 vit Farsta IP 12
2020-06-07 15:30 IFK Lidingö FK 5 - Högalids IF 1 Killinge BP 1
Augusti
2020-08-21 17:30 Ingarö IF 3 - Reymersholms IK 9 Ingarö IP 226
2020-08-22 09:00 Hägersten SK Grön - Sickla IF Vit 2 Hägerstensåsens BP 2
2020-08-22 09:00 Boo FF 17 - FoC Farsta FF Grön Orminge BP 1
2020-08-22 12:30 Högalids IF 1 - Boo FF 14 Långholmens BP 12
2020-08-22 14:00 Gröndals IK Vit - IFK Aspudden-Tellus P10 Blå1 Gröndals BP 11
2020-08-23 11:45 IFK Lidingö FK 9 vit - IF Söderkamraterna 1 Killinge BP 1
2020-08-23 16:00 Årsta FF 3 - IFK Lidingö FK 5 Årstagårdens BP 115
2020-08-28 18:15 Boo FF 14 - IFK Lidingö FK 5 Orminge BP 1
2020-08-29 09:00 IFK Aspudden-Tellus P10 Blå1 - Ingarö IF 3 Aspuddens IP 12
2020-08-29 13:30 IF Söderkamraterna 1 - Boo FF 17 Sofiaskolans BP 1
2020-08-29 17:00 Sickla IF Vit 2 - Högalids IF 1 Sicklavallen 1
2020-08-30 09:00 Reymersholms IK 9 - Hägersten SK Grön Tantolundens BP 12
2020-08-30 10:15 FoC Farsta FF Grön - Gröndals IK Vit Farsta IP 12
2020-08-30 14:40 Årsta FF 3 - IFK Lidingö FK 9 vit Årstagårdens BP 115
September
2020-09-05 09:00 Hägersten SK Grön - IFK Aspudden-Tellus P10 Blå1 Hägerstensåsens BP 2
2020-09-05 10:15 Boo FF 17 - IFK Lidingö FK 9 vit Orminge BP 1
2020-09-05 12:30 Högalids IF 1 - Reymersholms IK 9 Långholmens BP 12
2020-09-05 14:45 Gröndals IK Vit - IF Söderkamraterna 1 Gröndals BP 11
2020-09-06 11:45 IFK Lidingö FK 5 - Sickla IF Vit 2 Killinge BP 1
2020-09-06 12:30 Ingarö IF 3 - FoC Farsta FF Grön Ingarö IP 226
2020-09-06 16:00 Årsta FF 3 - Boo FF 14 Årstagårdens BP 115
2020-09-12 09:00 Boo FF 17 - Årsta FF 3 Orminge BP 1
2020-09-12 12:45 IFK Aspudden-Tellus P10 Blå1 - Högalids IF 1 Aspuddens IP 12
2020-09-12 13:30 IF Söderkamraterna 1 - Ingarö IF 3 Sofiaskolans BP 1
2020-09-12 17:00 Sickla IF Vit 2 - Boo FF 14 Sicklavallen 1
2020-09-13 09:00 Reymersholms IK 9 - IFK Lidingö FK 5 Tantolundens BP 12
2020-09-13 14:15 IFK Lidingö FK 9 vit - Gröndals IK Vit Killinge BP 1
2020-09-13 16:30 FoC Farsta FF Grön - Hägersten SK Grön Farsta IP 12
2020-09-18 19:00 Boo FF 14 - Reymersholms IK 9 Orminge BP 1
2020-09-19 12:30 Högalids IF 1 - FoC Farsta FF Grön Långholmens BP 12
2020-09-19 15:15 Hägersten SK Grön - IF Söderkamraterna 1 Hägerstensåsens BP 2
2020-09-19 16:00 Gröndals IK Vit - Boo FF 17 Gröndals BP 11
2020-09-20 14:15 IFK Lidingö FK 5 - IFK Aspudden-Tellus P10 Blå1 Killinge BP 1
2020-09-20 16:00 Årsta FF 3 - Sickla IF Vit 2 Årstagårdens BP 115
2020-09-25 18:15 Boo FF 17 - Ingarö IF 3 Orminge BP 1
2020-09-26 09:00 IFK Aspudden-Tellus P10 Blå1 - Boo FF 14 Aspuddens IP 12
2020-09-26 13:30 IF Söderkamraterna 1 - Högalids IF 1 Sofiaskolans BP 1
2020-09-26 16:30 Gröndals IK Vit - Årsta FF 3 Gröndals BP 11
2020-09-27 09:00 FoC Farsta FF Grön - IFK Lidingö FK 5 Farsta IP 12
2020-09-27 10:15 Reymersholms IK 9 - Sickla IF Vit 2 Tantolundens BP 12
2020-09-27 14:15 IFK Lidingö FK 9 vit - Hägersten SK Grön Killinge BP 1
Oktober
2020-10-04 12:45 Ingarö IF 3 - IFK Lidingö FK 9 vit Ingarö IP 226

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info