Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-42

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF 1 Benyamin Sauma 0765548220 Gul/Röd/Röd/Röd
Grödinge SK Grön Kristian Kreivi 0709951233 Grön//Svart//Svart/
Huddinge IF 2 Jan Magnus Hjelm 0707157656 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
Hägersten SK Gul Eric Entrena 0707589296 Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus P10 Röd1 Anette Hästö Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Vit Arda Celik 0738253540 Röd/Blå/Vit
Konyaspor Kultur och IF Vit William Shahoud +46737754059 randig grön/vita/grön/grön
Newroz FC Grön Beyar Mirza 0739775220 Grön/Grön/Grön
Rönninge Salem Fotboll 3 Christian Lindström Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 3 Anna Heimersson låvitt/blå/blå
Stockholm Södra FF 1 Rushdi Melki 0739719839 0739719839 vit/vit/vit
Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Stefan Jigell Grön/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Röd 1 Lena Åkerblom 0704247760 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 10:15 Huddinge IF 2 - Newroz FC Grön Källbrinks IP 2
2020-04-19 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Brunna IP 22
2020-04-19 10:15 IFK Stockholm FK Vit - Stockholm Södra FF 1 Vårbergs IP 22
2020-04-19 11:15 Segeltorps IF 3 - IFK Aspudden-Tellus P10 Röd1 Segeltorps IP 2
2020-04-19 13:15 Grödinge SK Grön - Rönninge Salem Fotboll 3 Broängsplan 11
2020-04-19 18:15 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Hägersten SK Gul Älvsjö IP 4
2020-04-25 09:30 Stockholm Södra FF 1 - Älvsjö AIK FF Röd 1 Kärsby IP 11
2020-04-25 13:45 Rönninge Salem Fotboll 3 - Segeltorps IF 3 Salemsvallen 2
2020-04-25 16:30 Hägersten SK Gul - Huddinge IF 2 Hägerstensåsens BP 2
2020-04-26 10:00 Konyaspor Kultur och IF Vit - IFK Stockholm FK Vit Alby BP 11
2020-04-26 14:00 Newroz FC Grön - Arameisk-Syrianska IF 1 Bredängs BP 11
2020-04-26 16:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Grödinge SK Grön Brantbrinks IP 22
Maj
2020-05-02 09:00 Huddinge IF 2 - Stockholm Södra FF 1 Källbrinks IP 2
2020-05-02 17:45 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Konyaspor Kultur och IF Vit Älvsjö IP 4
2020-05-03 09:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Hägersten SK Gul Brunna IP 22
2020-05-03 11:30 IFK Stockholm FK Vit - IFK Aspudden-Tellus P10 Röd1 Vårbergs IP 22
2020-05-03 11:30 Newroz FC Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Bredängs BP 11
2020-05-03 13:00 Segeltorps IF 3 - Grödinge SK Grön Segeltorps IP 2
2020-05-09 09:00 IFK Aspudden-Tellus P10 Röd1 - Älvsjö AIK FF Röd 1 Aspuddens IP 12
2020-05-09 09:30 Stockholm Södra FF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Kärsby IP 11
2020-05-09 13:45 Rönninge Salem Fotboll 3 - IFK Stockholm FK Vit Salemsvallen 2
2020-05-09 15:15 Hägersten SK Gul - Newroz FC Grön Hägerstensåsens BP 2
2020-05-10 10:00 Konyaspor Kultur och IF Vit - Huddinge IF 2 Alby BP 11
2020-05-10 16:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Segeltorps IF 3 Brantbrinks IP 22
2020-05-16 11:30 Huddinge IF 2 - IFK Aspudden-Tellus P10 Röd1 Källbrinks IP 2
2020-05-16 14:00 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Rönninge Salem Fotboll 3 Älvsjö IP 4
2020-05-16 15:15 Hägersten SK Gul - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Hägerstensåsens BP 2
2020-05-17 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Konyaspor Kultur och IF Vit Brunna IP 22
2020-05-17 10:15 IFK Stockholm FK Vit - Grödinge SK Grön Vårbergs IP 22
2020-05-17 14:00 Newroz FC Grön - Stockholm Södra FF 1 Bredängs BP 11
2020-05-30 09:00 IFK Aspudden-Tellus P10 Röd1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Aspuddens IP 12
2020-05-30 09:30 Stockholm Södra FF 1 - Hägersten SK Gul Kärsby IP 11
2020-05-30 13:45 Rönninge Salem Fotboll 3 - Huddinge IF 2 Salemsvallen 2
2020-05-31 10:00 Konyaspor Kultur och IF Vit - Newroz FC Grön Alby BP 11
2020-05-31 11:15 Segeltorps IF 3 - IFK Stockholm FK Vit Segeltorps IP 2
2020-05-31 12:00 Grödinge SK Grön - Älvsjö AIK FF Röd 1 Broängsplan 11
Juni
2020-06-06 12:45 Huddinge IF 2 - Grödinge SK Grön Källbrinks IP 2
2020-06-06 16:30 Hägersten SK Gul - Konyaspor Kultur och IF Vit Hägerstensåsens BP 2
2020-06-07 09:30 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Segeltorps IF 3 Älvsjö IP 4
2020-06-07 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 3 Brunna IP 22
2020-06-07 12:30 Stockholm Södra FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Kärsby IP 11
2020-06-07 14:00 Newroz FC Grön - IFK Aspudden-Tellus P10 Röd1 Bredängs BP 11
Augusti
2020-08-22 09:00 IFK Aspudden-Tellus P10 Röd1 - Hägersten SK Gul Aspuddens IP 12
2020-08-22 13:45 Rönninge Salem Fotboll 3 - Newroz FC Grön Salemsvallen 2
2020-08-23 10:00 Konyaspor Kultur och IF Vit - Stockholm Södra FF 1 Alby BP 11
2020-08-23 12:00 Grödinge SK Grön - Arameisk-Syrianska IF 1 Broängsplan 11
2020-08-23 13:45 Segeltorps IF 3 - Huddinge IF 2 Segeltorps IP 2
2020-08-23 16:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - IFK Stockholm FK Vit Brantbrinks IP 22
2020-08-29 09:30 Stockholm Södra FF 1 - IFK Aspudden-Tellus P10 Röd1 Kärsby IP 11
2020-08-29 14:00 Hägersten SK Gul - Rönninge Salem Fotboll 3 Hägerstensåsens BP 2
2020-08-29 17:45 Älvsjö AIK FF Röd 1 - IFK Stockholm FK Vit Älvsjö IP 4
2020-08-30 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Segeltorps IF 3 Brunna IP 22
2020-08-30 10:00 Konyaspor Kultur och IF Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Alby BP 11
2020-08-30 14:00 Newroz FC Grön - Grödinge SK Grön Bredängs BP 11
September
2020-09-05 09:00 IFK Aspudden-Tellus P10 Röd1 - Konyaspor Kultur och IF Vit Aspuddens IP 12
2020-09-05 13:45 Rönninge Salem Fotboll 3 - Stockholm Södra FF 1 Salemsvallen 2
2020-09-06 10:15 IFK Stockholm FK Vit - Huddinge IF 2 Vårbergs IP 22
2020-09-06 12:00 Grödinge SK Grön - Hägersten SK Gul Broängsplan 11
2020-09-06 12:30 Segeltorps IF 3 - Newroz FC Grön Segeltorps IP 2
2020-09-06 16:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Älvsjö AIK FF Röd 1 Brantbrinks IP 22
2020-09-12 09:00 IFK Aspudden-Tellus P10 Röd1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Aspuddens IP 12
2020-09-12 09:30 Stockholm Södra FF 1 - Grödinge SK Grön Kärsby IP 11
2020-09-12 14:00 Huddinge IF 2 - Älvsjö AIK FF Röd 1 Källbrinks IP 2
2020-09-12 16:30 Hägersten SK Gul - Segeltorps IF 3 Hägerstensåsens BP 2
2020-09-13 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - IFK Stockholm FK Vit Brunna IP 22
2020-09-13 10:00 Konyaspor Kultur och IF Vit - Rönninge Salem Fotboll 3 Alby BP 11
2020-09-19 09:00 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Älvsjö IP 4
2020-09-19 13:45 Rönninge Salem Fotboll 3 - IFK Aspudden-Tellus P10 Röd1 Salemsvallen 2
2020-09-20 10:15 IFK Stockholm FK Vit - Newroz FC Grön Vårbergs IP 22
2020-09-20 12:30 Segeltorps IF 3 - Stockholm Södra FF 1 Segeltorps IP 2
2020-09-20 15:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Huddinge IF 2 Brantbrinks IP 22
2020-09-20 17:00 Grödinge SK Grön - Konyaspor Kultur och IF Vit Broängsplan 12
2020-09-26 09:00 Hägersten SK Gul - IFK Stockholm FK Vit Hägerstensåsens BP 2
2020-09-26 12:45 IFK Aspudden-Tellus P10 Röd1 - Grödinge SK Grön Aspuddens IP 12
2020-09-26 13:45 Rönninge Salem Fotboll 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Salemsvallen 2
2020-09-27 10:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Huddinge IF 2 Brunna IP 22
2020-09-27 10:00 Konyaspor Kultur och IF Vit - Segeltorps IF 3 Alby BP 11
2020-09-27 14:00 Newroz FC Grön - Älvsjö AIK FF Röd 1 Bredängs BP 11

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info