Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-19

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 7 Peter Olof Gaverstedt 0760020025 Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 14 Anna Colliander Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 3:Blå Anders Cleve 0737124567 Blå/Blå/Blå
Enebybergs IF 4 Henrik Byfeldt Lila/Vit eller lila/Lila
IF Brommapojkarna 16 Erik Carlsson Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 14 blå Ulrik Bonnevier blåvit randig/blå/blå
IFK Lidingö FK 5 Ola Lidehorn 0730687456 blåvit randig/blå/blå
Karlbergs BK Vit 1 Henke Hjelm 0738028778 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK Blå 2 Daniel Lindqvist 0707280218 Gul/Svart/Gul
Råsunda IS Vit Peter Lind 0730893376 Blå/Vit/Blå
Sollentuna FK 13 Torben Thörnberg 0739849225 Svart/vit/Svart/Svart
Sundbybergs IK Lila Kent Mobrin 0706168880 Grön/Vit/Grön
Ängby IF Grön 2 Mikael Wik Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Sollentuna FK 13 - IFK Lidingö FK 5 Helenelunds IP 125
2020-04-18 10:15 IFK Lidingö FK 14 blå - Djurgårdens IF FF 14 Högsätra BP 12
2020-04-18 15:15 IF Brommapojkarna 16 - Enebybergs IF 4 Ängby IP 2
2020-04-19 10:45 Norrtulls SK Blå 2 - Ängby IF Grön 2 Bellevue BP 1
2020-04-19 11:30 Karlbergs BK Vit 1 - Råsunda IS Vit Kristinebergs IP 2
2020-04-19 15:00 AIK FF 7 - Ekerö IK 3:Blå Huvudstafältet 12
2020-04-25 09:00 Ekerö IK 3:Blå - IFK Lidingö FK 14 blå Träkvistavallen 226
2020-04-25 13:00 Djurgårdens IF FF 14 - IF Brommapojkarna 16 Hjorthagens IP 2
2020-04-26 10:15 IFK Lidingö FK 5 - Karlbergs BK Vit 1 Högsätra BP 12
2020-04-26 11:15 Ängby IF Grön 2 - Sollentuna FK 13 Ängby IP 2
2020-04-26 14:00 Enebybergs IF 4 - Sundbybergs IK Lila Enebybergs IP 3
2020-04-26 15:15 Råsunda IS Vit - AIK FF 7 Skytteholms IP 4
Maj
2020-05-02 09:00 Sollentuna FK 13 - Norrtulls SK Blå 2 Helenelunds IP 125
2020-05-02 10:15 IFK Lidingö FK 14 blå - Råsunda IS Vit Högsätra BP 12
2020-05-03 11:15 Sundbybergs IK Lila - Djurgårdens IF FF 14 Örvallen 2
2020-05-03 11:30 Karlbergs BK Vit 1 - Ängby IF Grön 2 Kristinebergs IP 2
2020-05-03 12:30 IF Brommapojkarna 16 - Ekerö IK 3:Blå Ängby IP 2
2020-05-03 15:00 AIK FF 7 - IFK Lidingö FK 5 Huvudstafältet 12
2020-05-09 08:45 IFK Lidingö FK 5 - IFK Lidingö FK 14 blå Högsätra BP 12
2020-05-09 09:00 Ekerö IK 3:Blå - Sundbybergs IK Lila Träkvistavallen 226
2020-05-09 14:15 Djurgårdens IF FF 14 - Enebybergs IF 4 Hjorthagens IP 2
2020-05-10 10:45 Norrtulls SK Blå 2 - Karlbergs BK Vit 1 Bellevue BP 1
2020-05-10 12:30 Ängby IF Grön 2 - AIK FF 7 Ängby IP 2
2020-05-10 16:15 Råsunda IS Vit - IF Brommapojkarna 16 Huvudstafältet 12
2020-05-17 09:00 IFK Lidingö FK 14 blå - Ängby IF Grön 2 Högsätra BP 12
2020-05-17 10:00 Sundbybergs IK Lila - Råsunda IS Vit Örvallen 2
2020-05-17 11:30 Karlbergs BK Vit 1 - Sollentuna FK 13 Kristinebergs IP 2
2020-05-17 12:30 IF Brommapojkarna 16 - IFK Lidingö FK 5 Ängby IP 2
2020-05-17 12:30 AIK FF 7 - Norrtulls SK Blå 2 Huvudstafältet 12
2020-05-17 15:15 Enebybergs IF 4 - Ekerö IK 3:Blå Enebybergs IP 3
2020-05-30 09:00 Ekerö IK 3:Blå - Djurgårdens IF FF 14 Träkvistavallen 226
2020-05-30 16:30 Sollentuna FK 13 - AIK FF 7 Helenelunds IP 125
2020-05-31 09:00 IFK Lidingö FK 5 - Sundbybergs IK Lila Högsätra BP 12
2020-05-31 10:45 Norrtulls SK Blå 2 - IFK Lidingö FK 14 blå Bellevue BP 1
2020-05-31 13:45 Ängby IF Grön 2 - IF Brommapojkarna 16 Ängby IP 2
2020-05-31 16:15 Råsunda IS Vit - Enebybergs IF 4 Huvudstafältet 12
Juni
2020-06-06 16:45 Djurgårdens IF FF 14 - Råsunda IS Vit Hjorthagens IP 2
2020-06-07 10:15 IFK Lidingö FK 14 blå - Sollentuna FK 13 Högsätra BP 12
2020-06-07 11:15 Sundbybergs IK Lila - Ängby IF Grön 2 Örvallen 2
2020-06-07 12:30 IF Brommapojkarna 16 - Norrtulls SK Blå 2 Ängby IP 2
2020-06-07 12:30 AIK FF 7 - Karlbergs BK Vit 1 Huvudstafältet 12
2020-06-07 14:00 Enebybergs IF 4 - IFK Lidingö FK 5 Enebybergs IP 3
Augusti
2020-08-22 10:15 IFK Lidingö FK 5 - Djurgårdens IF FF 14 Högsätra BP 12
2020-08-22 16:30 Sollentuna FK 13 - IF Brommapojkarna 16 Helenelunds IP 125
2020-08-23 11:30 Karlbergs BK Vit 1 - IFK Lidingö FK 14 blå Kristinebergs IP 2
2020-08-23 12:00 Norrtulls SK Blå 2 - Sundbybergs IK Lila Bellevue BP 1
2020-08-23 12:30 Ängby IF Grön 2 - Enebybergs IF 4 Ängby IP 2
2020-08-23 13:45 Råsunda IS Vit - Ekerö IK 3:Blå Huvudstafältet 12
2020-08-29 11:30 Ekerö IK 3:Blå - IFK Lidingö FK 5 Träkvistavallen 226
2020-08-30 10:15 IFK Lidingö FK 14 blå - AIK FF 7 Högsätra BP 12
2020-08-30 11:15 Sundbybergs IK Lila - Sollentuna FK 13 Örvallen 2
2020-08-30 11:15 IF Brommapojkarna 16 - Karlbergs BK Vit 1 Ängby IP 2
2020-08-30 11:15 Djurgårdens IF FF 14 - Ängby IF Grön 2 Hjorthagens IP 2
2020-08-30 14:00 Enebybergs IF 4 - Norrtulls SK Blå 2 Enebybergs IP 3
September
2020-09-05 09:00 Sollentuna FK 13 - Enebybergs IF 4 Helenelunds IP 125
2020-09-05 14:00 Ängby IF Grön 2 - Ekerö IK 3:Blå Ängby IP 2
2020-09-06 09:00 IFK Lidingö FK 5 - Råsunda IS Vit Högsätra BP 12
2020-09-06 11:30 Karlbergs BK Vit 1 - Sundbybergs IK Lila Kristinebergs IP 2
2020-09-06 13:15 Norrtulls SK Blå 2 - Djurgårdens IF FF 14 Bellevue BP 1
2020-09-06 15:00 AIK FF 7 - IF Brommapojkarna 16 Huvudstafältet 12
2020-09-12 09:00 Ekerö IK 3:Blå - Norrtulls SK Blå 2 Träkvistavallen 226
2020-09-12 16:45 Djurgårdens IF FF 14 - Sollentuna FK 13 Hjorthagens IP 2
2020-09-13 10:00 Sundbybergs IK Lila - AIK FF 7 Örvallen 2
2020-09-13 12:30 IF Brommapojkarna 16 - IFK Lidingö FK 14 blå Ängby IP 2
2020-09-13 14:00 Enebybergs IF 4 - Karlbergs BK Vit 1 Enebybergs IP 3
2020-09-13 17:30 Råsunda IS Vit - Ängby IF Grön 2 Huvudstafältet 12
2020-09-19 10:15 IFK Lidingö FK 14 blå - Sundbybergs IK Lila Högsätra BP 12
2020-09-19 10:15 Ängby IF Grön 2 - IFK Lidingö FK 5 Ängby IP 2
2020-09-19 16:30 Sollentuna FK 13 - Ekerö IK 3:Blå Helenelunds IP 125
2020-09-20 11:30 Karlbergs BK Vit 1 - Djurgårdens IF FF 14 Kristinebergs IP 2
2020-09-20 13:15 Norrtulls SK Blå 2 - Råsunda IS Vit Bellevue BP 1
2020-09-20 15:00 AIK FF 7 - Enebybergs IF 4 Huvudstafältet 12
2020-09-26 11:30 Ekerö IK 3:Blå - Karlbergs BK Vit 1 Träkvistavallen 226
2020-09-26 13:00 Djurgårdens IF FF 14 - AIK FF 7 Hjorthagens IP 2
2020-09-27 10:15 IFK Lidingö FK 5 - Norrtulls SK Blå 2 Högsätra BP 12
2020-09-27 11:15 Sundbybergs IK Lila - IF Brommapojkarna 16 Örvallen 2
2020-09-27 14:00 Enebybergs IF 4 - IFK Lidingö FK 14 blå Enebybergs IP 3
2020-09-27 16:15 Råsunda IS Vit - Sollentuna FK 13 Huvudstafältet 12

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info