Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-33

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Danderyds SK FF 3 Carola Erixon Gyllenmyr 0725520530 0725520530 Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 16 Anders Markstedt 0705571793 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Högalids IF 1 Klas Eriksson Bjerstedt Vit/Vit/Vit
IF Brommapojkarna 26 Mikael Hammarström 0705665422 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Bergshamra Blå Samuel Stolt Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 9 vit Tony Remes 0721877433 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund Blå Håkan Ragnar Normark 0708899952 Vit/Blå/Vit
Karlbergs BK Gul 1 Erica Neiglick 0738342358 Röd/Vit/Röd
Mariebergs SK Anders Eriksson 0702169125 Röd/Blå/Röd
Norrtulls SK Gul 1 Thomas Dahl 0709801742 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 5 Anders Tärnell 0708529924 Grön/Vit/Grön
Värtans IK blå Åsa Melin Mandre 0734005374 Blå/Vit/Blå
Ängby IF Röd 2 Nina Palm 0706681926 0706681926 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 11:15 Högalids IF 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Långholmens BP 12
2020-04-19 13:15 Norrtulls SK Gul 1 - Reymersholms IK 5 Bellevue BP 1
2020-04-19 13:45 Värtans IK blå - IFK Bergshamra Blå Hjorthagens IP 2
2020-04-19 14:00 Karlbergs BK Gul 1 - IFK Stocksund Blå Kristinebergs IP 2
2020-04-19 14:00 IF Brommapojkarna 26 - Mariebergs SK Stora Mossens IP 3
2020-04-19 14:15 Danderyds SK FF 3 - Djurgårdens IF FF 16 Danderydsvallen 3
2020-04-25 12:15 Reymersholms IK 5 - Danderyds SK FF 3 Tantolundens BP 11
2020-04-25 13:15 IFK Bergshamra Blå - Högalids IF 1 Bergshamra IP 2
2020-04-26 10:00 Djurgårdens IF FF 16 - Ängby IF Röd 2 Hjorthagens IP 2
2020-04-26 10:15 IFK Lidingö FK 9 vit - IF Brommapojkarna 26 Bodal 1
2020-04-26 11:30 IFK Stocksund Blå - Norrtulls SK Gul 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-04-26 12:45 Mariebergs SK - Karlbergs BK Gul 1 Kristinebergs IP 2
Maj
2020-05-02 10:15 Ängby IF Röd 2 - Reymersholms IK 5 Ängby IP 2
2020-05-02 11:15 Högalids IF 1 - Värtans IK blå Långholmens BP 12
2020-05-03 14:00 Karlbergs BK Gul 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Kristinebergs IP 2
2020-05-03 14:00 IF Brommapojkarna 26 - IFK Bergshamra Blå Stora Mossens IP 3
2020-05-03 14:30 Norrtulls SK Gul 1 - Mariebergs SK Bellevue BP 1
2020-05-03 15:30 Danderyds SK FF 3 - IFK Stocksund Blå Danderydsvallen 3
2020-05-09 08:45 IFK Bergshamra Blå - Karlbergs BK Gul 1 Bergshamra IP 2
2020-05-09 09:45 Reymersholms IK 5 - Djurgårdens IF FF 16 Tantolundens BP 11
2020-05-10 10:15 IFK Lidingö FK 9 vit - Norrtulls SK Gul 1 Bodal 1
2020-05-10 12:30 Värtans IK blå - IF Brommapojkarna 26 Hjorthagens IP 2
2020-05-10 12:45 Mariebergs SK - Danderyds SK FF 3 Kristinebergs IP 2
2020-05-10 12:45 IFK Stocksund Blå - Ängby IF Röd 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-05-16 12:45 Ängby IF Röd 2 - Mariebergs SK Ängby IP 2
2020-05-16 16:45 Djurgårdens IF FF 16 - IFK Stocksund Blå Hjorthagens IP 2
2020-05-17 12:45 Karlbergs BK Gul 1 - Värtans IK blå Kristinebergs IP 2
2020-05-17 14:15 Danderyds SK FF 3 - IFK Lidingö FK 9 vit Danderydsvallen 3
2020-05-17 15:45 Norrtulls SK Gul 1 - IFK Bergshamra Blå Bellevue BP 1
2020-05-17 16:30 IF Brommapojkarna 26 - Högalids IF 1 Stora Mossens IP 3
2020-05-30 10:00 Högalids IF 1 - Karlbergs BK Gul 1 Långholmens BP 12
2020-05-30 13:15 IFK Bergshamra Blå - Danderyds SK FF 3 Bergshamra IP 2
2020-05-30 14:45 Reymersholms IK 5 - IFK Stocksund Blå Tantolundens BP 11
2020-05-31 12:30 Värtans IK blå - Norrtulls SK Gul 1 Hjorthagens IP 2
2020-05-31 12:45 Mariebergs SK - Djurgårdens IF FF 16 Kristinebergs IP 2
2020-05-31 16:45 IFK Lidingö FK 9 vit - Ängby IF Röd 2 Bodal 1
Juni
2020-06-06 13:30 Reymersholms IK 5 - Mariebergs SK Tantolundens BP 11
2020-06-07 10:00 Djurgårdens IF FF 16 - IFK Lidingö FK 9 vit Hjorthagens IP 2
2020-06-07 11:15 Ängby IF Röd 2 - IFK Bergshamra Blå Ängby IP 2
2020-06-07 12:45 Karlbergs BK Gul 1 - IF Brommapojkarna 26 Kristinebergs IP 2
2020-06-07 14:30 Norrtulls SK Gul 1 - Högalids IF 1 Bellevue BP 1
2020-06-07 15:30 Danderyds SK FF 3 - Värtans IK blå Danderydsvallen 3
Augusti
2020-08-22 11:15 Högalids IF 1 - Danderyds SK FF 3 Långholmens BP 12
2020-08-22 13:15 IFK Bergshamra Blå - Djurgårdens IF FF 16 Bergshamra IP 2
2020-08-23 11:15 Värtans IK blå - Ängby IF Röd 2 Hjorthagens IP 2
2020-08-23 12:45 IF Brommapojkarna 26 - Norrtulls SK Gul 1 Stora Mossens IP 3
2020-08-23 12:45 Mariebergs SK - IFK Stocksund Blå Kristinebergs IP 2
2020-08-23 16:45 IFK Lidingö FK 9 vit - Reymersholms IK 5 Bodal 1
2020-08-29 12:45 Ängby IF Röd 2 - Högalids IF 1 Ängby IP 2
2020-08-29 13:30 Reymersholms IK 5 - IFK Bergshamra Blå Tantolundens BP 11
2020-08-30 12:00 Norrtulls SK Gul 1 - Karlbergs BK Gul 1 Bellevue BP 1
2020-08-30 12:30 Djurgårdens IF FF 16 - Värtans IK blå Hjorthagens IP 2
2020-08-30 12:45 IFK Stocksund Blå - IFK Lidingö FK 9 vit Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-08-30 16:45 Danderyds SK FF 3 - IF Brommapojkarna 26 Danderydsvallen 3
September
2020-09-05 13:15 IFK Bergshamra Blå - IFK Stocksund Blå Bergshamra IP 2
2020-09-06 10:00 Värtans IK blå - Reymersholms IK 5 Hjorthagens IP 2
2020-09-06 12:45 Karlbergs BK Gul 1 - Danderyds SK FF 3 Kristinebergs IP 2
2020-09-06 14:30 Högalids IF 1 - Djurgårdens IF FF 16 Ekhagens BP 1
2020-09-06 15:30 IFK Lidingö FK 9 vit - Mariebergs SK Bodal 1
2020-09-06 19:00 IF Brommapojkarna 26 - Ängby IF Röd 2 Stora Mossens IP 3
2020-09-12 12:15 Reymersholms IK 5 - Högalids IF 1 Tantolundens BP 11
2020-09-13 11:15 Ängby IF Röd 2 - Karlbergs BK Gul 1 Ängby IP 2
2020-09-13 11:15 Djurgårdens IF FF 16 - IF Brommapojkarna 26 Hjorthagens IP 2
2020-09-13 12:45 Mariebergs SK - IFK Bergshamra Blå Kristinebergs IP 2
2020-09-13 12:45 IFK Stocksund Blå - Värtans IK blå Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-13 16:45 Danderyds SK FF 3 - Norrtulls SK Gul 1 Danderydsvallen 3
2020-09-19 11:15 Högalids IF 1 - IFK Stocksund Blå Långholmens BP 12
2020-09-19 12:00 IFK Bergshamra Blå - IFK Lidingö FK 9 vit Bergshamra IP 2
2020-09-20 12:30 Värtans IK blå - Mariebergs SK Hjorthagens IP 2
2020-09-20 12:45 IF Brommapojkarna 26 - Reymersholms IK 5 Stora Mossens IP 3
2020-09-20 14:00 Karlbergs BK Gul 1 - Djurgårdens IF FF 16 Kristinebergs IP 2
2020-09-20 15:45 Norrtulls SK Gul 1 - Ängby IF Röd 2 Bellevue BP 1
2020-09-26 13:30 Reymersholms IK 5 - Karlbergs BK Gul 1 Tantolundens BP 11
2020-09-26 15:30 Djurgårdens IF FF 16 - Norrtulls SK Gul 1 Hjorthagens IP 2
2020-09-27 10:15 IFK Lidingö FK 9 vit - Värtans IK blå Bodal 1
2020-09-27 11:15 Ängby IF Röd 2 - Danderyds SK FF 3 Ängby IP 2
2020-09-27 11:30 IFK Stocksund Blå - IF Brommapojkarna 26 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-27 12:45 Mariebergs SK - Högalids IF 1 Kristinebergs IP 2

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info