Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-34

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 3 Raymond Schrickel 0708745369 Vinröd/Svart/Svarta
Djurgårdens IF FF 9 Naomi Zemack 0705976492 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enskede IK Röd Niklas Landberg 0765264777 Svarta/svarta/röda
Essinge IK Svart Anders Kullberg Svart/Svart/Svart
Högalids IF 2 Klas Eriksson Bjerstedt Vit/Vit/Vit
IF Brommapojkarna 10 Patrik Mikkelborg Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 11 vit Erik Kotschack 0705761045 blåvit randig/blå/blå
Karlbergs BK Grön 1 Jonas Karlsson 0725746611 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK Röd 3 Nils Peter Sellin 0704996930 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 3 Johan Kinnman 0704314709 0704314709 Grön/Vit/Grön
Sickla IF 5 Niclas Svanborg 0707770500 Röd/Blå/Blå
Värtans IK vit Jeanette Wester 0734234707 Blå/Vit/Blå
Älvsjö AIK FF Blå 2 Kristoffer Mobäck 0761641700 vit/blå/vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:45 Reymersholms IK 3 - Värtans IK vit Tantolundens BP 11
2020-04-18 11:30 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Sickla IF 5 Älvsjö IP 4
2020-04-19 10:00 Boo FF 3 - Enskede IK Röd Boovallen 125
2020-04-19 15:15 Karlbergs BK Grön 1 - Norrtulls SK Röd 3 Kristinebergs IP 2
2020-04-19 15:30 IFK Lidingö FK 11 vit - Högalids IF 2 Bodal 1
2020-04-19 16:30 Djurgårdens IF FF 9 - IF Brommapojkarna 10 Hjorthagens IP 2
2020-04-25 11:15 Högalids IF 2 - Boo FF 3 Långholmens BP 12
2020-04-25 15:30 Värtans IK vit - Djurgårdens IF FF 9 Hjorthagens IP 2
2020-04-26 14:00 Sickla IF 5 - Karlbergs BK Grön 1 Sicklavallen 1
2020-04-26 14:30 Norrtulls SK Röd 3 - Reymersholms IK 3 Bellevue BP 1
2020-04-26 16:30 IF Brommapojkarna 10 - IFK Lidingö FK 11 vit Stora Mossens IP 2
2020-04-26 16:30 Enskede IK Röd - Essinge IK Svart Enskede IP 4
Maj
2020-05-03 09:00 Essinge IK Svart - Högalids IF 2 Essinge IP 11
2020-05-03 09:00 Reymersholms IK 3 - Sickla IF 5 Tantolundens BP 11
2020-05-03 11:15 Boo FF 3 - IF Brommapojkarna 10 Boovallen 125
2020-05-03 11:15 Djurgårdens IF FF 9 - Norrtulls SK Röd 3 Hjorthagens IP 2
2020-05-03 12:45 Karlbergs BK Grön 1 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Kristinebergs IP 2
2020-05-03 15:30 IFK Lidingö FK 11 vit - Värtans IK vit Bodal 1
2020-05-09 11:15 Högalids IF 2 - Enskede IK Röd Långholmens BP 12
2020-05-09 11:30 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Reymersholms IK 3 Älvsjö IP 4
2020-05-10 09:00 IF Brommapojkarna 10 - Essinge IK Svart Stora Mossens IP 2
2020-05-10 10:00 Värtans IK vit - Boo FF 3 Hjorthagens IP 2
2020-05-10 12:00 Norrtulls SK Röd 3 - IFK Lidingö FK 11 vit Bellevue BP 1
2020-05-10 12:45 Sickla IF 5 - Djurgårdens IF FF 9 Sicklavallen 1
2020-05-16 14:45 Reymersholms IK 3 - Karlbergs BK Grön 1 Tantolundens BP 11
2020-05-16 16:30 Enskede IK Röd - IF Brommapojkarna 10 Enskede IP 4
2020-05-17 09:00 Essinge IK Svart - Värtans IK vit Essinge IP 11
2020-05-17 10:00 Boo FF 3 - Norrtulls SK Röd 3 Boovallen 125
2020-05-17 11:15 Djurgårdens IF FF 9 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Hjorthagens IP 2
2020-05-17 16:45 IFK Lidingö FK 11 vit - Sickla IF 5 Bodal 1
2020-05-30 08:00 IF Brommapojkarna 10 - Högalids IF 2 Stora Mossens IP 2
2020-05-30 14:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - IFK Lidingö FK 11 vit Älvsjö IP 4
2020-05-31 11:15 Värtans IK vit - Enskede IK Röd Hjorthagens IP 2
2020-05-31 12:00 Norrtulls SK Röd 3 - Essinge IK Svart Bellevue BP 1
2020-05-31 14:00 Sickla IF 5 - Boo FF 3 Sicklavallen 1
2020-05-31 15:15 Karlbergs BK Grön 1 - Djurgårdens IF FF 9 Kristinebergs IP 2
Juni
2020-06-06 11:15 Högalids IF 2 - Värtans IK vit Långholmens BP 12
2020-06-06 16:30 Enskede IK Röd - Norrtulls SK Röd 3 Enskede IP 4
2020-06-07 09:00 Essinge IK Svart - Sickla IF 5 Essinge IP 11
2020-06-07 10:00 Boo FF 3 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Boovallen 125
2020-06-07 12:30 Djurgårdens IF FF 9 - Reymersholms IK 3 Hjorthagens IP 2
2020-06-07 16:45 IFK Lidingö FK 11 vit - Karlbergs BK Grön 1 Bodal 1
Augusti
2020-08-22 12:45 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Essinge IK Svart Älvsjö IP 4
2020-08-22 16:45 Värtans IK vit - IF Brommapojkarna 10 Hjorthagens IP 2
2020-08-23 09:00 Reymersholms IK 3 - IFK Lidingö FK 11 vit Tantolundens BP 11
2020-08-23 13:15 Norrtulls SK Röd 3 - Högalids IF 2 Bellevue BP 1
2020-08-23 14:00 Karlbergs BK Grön 1 - Boo FF 3 Kristinebergs IP 2
2020-08-23 14:00 Sickla IF 5 - Enskede IK Röd Sicklavallen 1
2020-08-29 11:15 Högalids IF 2 - Sickla IF 5 Långholmens BP 12
2020-08-30 09:00 Essinge IK Svart - Karlbergs BK Grön 1 Essinge IP 11
2020-08-30 10:00 Boo FF 3 - Reymersholms IK 3 Boovallen 125
2020-08-30 15:15 IF Brommapojkarna 10 - Norrtulls SK Röd 3 Stora Mossens IP 2
2020-08-30 16:30 Enskede IK Röd - Älvsjö AIK FF Blå 2 Enskede IP 4
2020-08-30 16:45 IFK Lidingö FK 11 vit - Djurgårdens IF FF 9 Bodal 1
September
2020-09-05 09:45 Reymersholms IK 3 - Essinge IK Svart Tantolundens BP 11
2020-09-05 14:00 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Högalids IF 2 Älvsjö IP 4
2020-09-06 11:15 Djurgårdens IF FF 9 - Boo FF 3 Hjorthagens IP 2
2020-09-06 14:00 Karlbergs BK Grön 1 - Enskede IK Röd Kristinebergs IP 2
2020-09-06 14:00 Sickla IF 5 - IF Brommapojkarna 10 Sicklavallen 1
2020-09-06 14:30 Norrtulls SK Röd 3 - Värtans IK vit Bellevue BP 1
2020-09-12 11:15 Högalids IF 2 - Karlbergs BK Grön 1 Långholmens BP 12
2020-09-13 09:00 Essinge IK Svart - Djurgårdens IF FF 9 Essinge IP 11
2020-09-13 10:00 Boo FF 3 - IFK Lidingö FK 11 vit Boovallen 125
2020-09-13 12:30 Värtans IK vit - Sickla IF 5 Hjorthagens IP 2
2020-09-13 15:15 IF Brommapojkarna 10 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Stora Mossens IP 2
2020-09-13 17:45 Enskede IK Röd - Reymersholms IK 3 Enskede IP 4
2020-09-19 12:45 Älvsjö AIK FF Blå 2 - Värtans IK vit Älvsjö IP 4
2020-09-19 14:45 Reymersholms IK 3 - Högalids IF 2 Tantolundens BP 11
2020-09-20 11:15 Djurgårdens IF FF 9 - Enskede IK Röd Hjorthagens IP 2
2020-09-20 12:45 Karlbergs BK Grön 1 - IF Brommapojkarna 10 Kristinebergs IP 2
2020-09-20 12:45 Sickla IF 5 - Norrtulls SK Röd 3 Sicklavallen 1
2020-09-20 15:30 IFK Lidingö FK 11 vit - Essinge IK Svart Bodal 1
2020-09-26 11:15 Högalids IF 2 - Djurgårdens IF FF 9 Långholmens BP 12
2020-09-27 09:00 Essinge IK Svart - Boo FF 3 Essinge IP 11
2020-09-27 10:00 Värtans IK vit - Karlbergs BK Grön 1 Hjorthagens IP 2
2020-09-27 12:00 Norrtulls SK Röd 3 - Älvsjö AIK FF Blå 2 Bellevue BP 1
2020-09-27 16:30 IF Brommapojkarna 10 - Reymersholms IK 3 Stora Mossens IP 2
2020-09-27 16:30 Enskede IK Röd - IFK Lidingö FK 11 vit Enskede IP 4

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info