Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-35

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 10 Linda Granqvist 0704242665 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 14 Martin Christensson 0709599006 Vinröd/Svart/Svarta
Djurö-Vindö IF 1 Elin Ljung 0708661040 Lila/vit/Svart/Svart
Enskede IK Blå Daniel Fogelsjöö 0706873087 Svarta/svarta/röda
Gustavsbergs IF FK Svart Dan Olsson 0729726020 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 31 mix Simon Betts Vit/Grön/Vit
Ingarö IF 2 Kristin Andersson 0709943053 Svart/Svart/Svart
Mörtnäs IF Vit Anders Carlberg 0706706817 Grön/vit/Svart/Grön
Reymersholms IK 2 Jenna Bergfeldt Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 3 Åsa Lindell Steen 0702366269 Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF 4 Niclas Svanborg 0707770500 Röd/Blå/Blå
Värmdö IF Svart Anna Maria Koci Spång 0723380228 Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK FF Röd 1 Edvard Harald Schéele vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 18:45 Ingarö IF 2 - Mörtnäs IF Vit Ingarö IP 226
2020-04-18 11:30 Hammarby IF FF 31 mix - Saltsjöbadens IF 3 Kärrtorps IP 31
2020-04-18 12:45 Värmdö IF Svart - Djurö-Vindö IF 1 Värmdövallen 225
2020-04-18 16:30 Enskede IK Blå - Boo FF 14 Enskede IP 4
2020-04-19 12:45 Sickla IF 4 - Älvsjö AIK FF Röd 1 Sicklavallen 1
2020-04-19 13:45 Boo FF 10 - Reymersholms IK 2 Boovallen 116
2020-04-25 11:00 Djurö-Vindö IF 1 - Boo FF 10 Djurö BP 1
2020-04-25 14:00 Mörtnäs IF Vit - Sickla IF 4 Mörtnäs BP 1
2020-04-25 14:00 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Gustavsbergs IF FK Svart Älvsjö IP 4
2020-04-25 14:45 Reymersholms IK 2 - Ingarö IF 2 Tantolundens BP 11
2020-04-26 09:30 Saltsjöbadens IF 3 - Värmdö IF Svart Saltsjöbadens IP 2
2020-04-26 11:15 Boo FF 14 - Hammarby IF FF 31 mix Boovallen 125
Maj
2020-05-02 10:00 Gustavsbergs IF FK Svart - Mörtnäs IF Vit Ösby BP 11
2020-05-02 12:45 Värmdö IF Svart - Boo FF 14 Värmdövallen 225
2020-05-02 12:45 Hammarby IF FF 31 mix - Enskede IK Blå Kärrtorps IP 31
2020-05-03 11:30 Sickla IF 4 - Reymersholms IK 2 Sicklavallen 1
2020-05-03 12:30 Ingarö IF 2 - Djurö-Vindö IF 1 Ingarö IP 226
2020-05-03 13:45 Boo FF 10 - Saltsjöbadens IF 3 Boovallen 116
2020-05-09 10:30 Djurö-Vindö IF 1 - Sickla IF 4 Djurö BP 1
2020-05-09 13:30 Reymersholms IK 2 - Gustavsbergs IF FK Svart Tantolundens BP 11
2020-05-09 14:00 Mörtnäs IF Vit - Älvsjö AIK FF Röd 1 Mörtnäs BP 1
2020-05-10 10:00 Boo FF 14 - Boo FF 10 Boovallen 125
2020-05-10 10:45 Saltsjöbadens IF 3 - Ingarö IF 2 Saltsjöbadens IP 2
2020-05-10 16:30 Enskede IK Blå - Värmdö IF Svart Enskede IP 4
2020-05-15 18:45 Ingarö IF 2 - Boo FF 14 Ingarö IP 226
2020-05-16 10:00 Gustavsbergs IF FK Svart - Djurö-Vindö IF 1 Ösby BP 11
2020-05-16 11:30 Värmdö IF Svart - Hammarby IF FF 31 mix Värmdövallen 225
2020-05-16 12:45 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Reymersholms IK 2 Älvsjö IP 4
2020-05-17 13:45 Boo FF 10 - Enskede IK Blå Boovallen 116
2020-05-17 14:00 Sickla IF 4 - Saltsjöbadens IF 3 Sicklavallen 1
2020-05-30 10:30 Djurö-Vindö IF 1 - Älvsjö AIK FF Röd 1 Sjösalavallen 11
2020-05-30 11:30 Hammarby IF FF 31 mix - Boo FF 10 Kärrtorps IP 31
2020-05-30 13:30 Reymersholms IK 2 - Mörtnäs IF Vit Tantolundens BP 11
2020-05-31 10:00 Boo FF 14 - Sickla IF 4 Boovallen 125
2020-05-31 10:45 Saltsjöbadens IF 3 - Gustavsbergs IF FK Svart Saltsjöbadens IP 2
2020-05-31 16:30 Enskede IK Blå - Ingarö IF 2 Enskede IP 4
Juni
2020-06-05 19:15 Ingarö IF 2 - Hammarby IF FF 31 mix Ösby BP 12
2020-06-06 11:15 Gustavsbergs IF FK Svart - Boo FF 14 Ösby BP 11
2020-06-06 11:30 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Saltsjöbadens IF 3 Långbro BP 1
2020-06-06 14:00 Mörtnäs IF Vit - Djurö-Vindö IF 1 Mörtnäs BP 1
2020-06-07 13:45 Boo FF 10 - Värmdö IF Svart Boovallen 116
2020-06-07 14:00 Sickla IF 4 - Enskede IK Blå Sicklavallen 1
Augusti
2020-08-22 11:30 Värmdö IF Svart - Ingarö IF 2 Värmdövallen 225
2020-08-22 11:30 Hammarby IF FF 31 mix - Sickla IF 4 Kärrtorps IP 31
2020-08-22 11:45 Djurö-Vindö IF 1 - Reymersholms IK 2 Sjösalavallen 11
2020-08-22 17:00 Saltsjöbadens IF 3 - Mörtnäs IF Vit Saltsjöbadens IP 2
2020-08-23 10:00 Boo FF 14 - Älvsjö AIK FF Röd 1 Boovallen 125
2020-08-23 16:30 Enskede IK Blå - Gustavsbergs IF FK Svart Enskede IP 4
2020-08-28 18:45 Ingarö IF 2 - Boo FF 10 Ingarö IP 226
2020-08-29 11:15 Gustavsbergs IF FK Svart - Hammarby IF FF 31 mix Ösby BP 11
2020-08-29 11:30 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Enskede IK Blå Älvsjö IP 4
2020-08-29 14:00 Mörtnäs IF Vit - Boo FF 14 Mörtnäs BP 1
2020-08-29 14:45 Reymersholms IK 2 - Saltsjöbadens IF 3 Tantolundens BP 11
2020-08-30 14:00 Sickla IF 4 - Värmdö IF Svart Sicklavallen 1
September
2020-09-05 11:30 Värmdö IF Svart - Gustavsbergs IF FK Svart Värmdövallen 225
2020-09-05 11:30 Hammarby IF FF 31 mix - Älvsjö AIK FF Röd 1 Gubbängens BP 11
2020-09-05 17:00 Saltsjöbadens IF 3 - Djurö-Vindö IF 1 Saltsjöbadens IP 2
2020-09-06 10:00 Boo FF 14 - Reymersholms IK 2 Boovallen 125
2020-09-06 13:45 Boo FF 10 - Sickla IF 4 Boovallen 116
2020-09-06 16:30 Enskede IK Blå - Mörtnäs IF Vit Enskede IP 4
2020-09-12 10:30 Djurö-Vindö IF 1 - Boo FF 14 Sjösalavallen 11
2020-09-12 11:15 Gustavsbergs IF FK Svart - Boo FF 10 Ösby BP 11
2020-09-12 14:00 Mörtnäs IF Vit - Hammarby IF FF 31 mix Mörtnäs BP 1
2020-09-12 14:00 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Värmdö IF Svart Älvsjö IP 4
2020-09-12 14:45 Reymersholms IK 2 - Enskede IK Blå Tantolundens BP 11
2020-09-13 15:15 Sickla IF 4 - Ingarö IF 2 Sicklavallen 1
2020-09-18 18:45 Ingarö IF 2 - Gustavsbergs IF FK Svart Ingarö IP 226
2020-09-19 11:30 Värmdö IF Svart - Mörtnäs IF Vit Värmdövallen 225
2020-09-19 12:45 Hammarby IF FF 31 mix - Reymersholms IK 2 Kärrtorps IP 31
2020-09-20 10:00 Boo FF 14 - Saltsjöbadens IF 3 Boovallen 125
2020-09-20 13:45 Boo FF 10 - Älvsjö AIK FF Röd 1 Boovallen 116
2020-09-20 16:30 Enskede IK Blå - Djurö-Vindö IF 1 Enskede IP 4
2020-09-26 11:15 Gustavsbergs IF FK Svart - Sickla IF 4 Ösby BP 11
2020-09-26 11:45 Djurö-Vindö IF 1 - Hammarby IF FF 31 mix Sjösalavallen 11
2020-09-26 14:00 Mörtnäs IF Vit - Boo FF 10 Mörtnäs BP 1
2020-09-26 14:45 Reymersholms IK 2 - Värmdö IF Svart Tantolundens BP 11
2020-09-26 15:15 Älvsjö AIK FF Röd 1 - Ingarö IF 2 Älvsjö IP 4
2020-09-27 10:45 Saltsjöbadens IF 3 - Enskede IK Blå Saltsjöbadens IP 2

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info