Hoppa till sidans innehåll

Matcher

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009-38

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grödinge SK Vit Joel Hofgren 0730513783 Grön//Svart//Svart/
Hanvikens SK Guld Pär-Ola Andersson Röd/Röd/Vita
Huddinge IF 1 Annelie Hollén 0736145431 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
Nynäshamns IF FK 3 Christoffer Nilsson Blå/Blå/Vit
Rågsveds IF Grön Ginno Rene Ontiveros Gonzales 0729309960 Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll Orange Daniel Carlberg 0705320171 Gul/Svart/Gul
Stuvsta IF 4 Lina Einarsson 0736239839 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 1 Anna Zeniou Garneij Röd/Röd/Svart
Tullinge BK Blå Ulf Lövgren +46702505775 Blå/Blå/Blå
Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Peter Duhlin Grön/Grön/Grön
Tyresö FF Str Gul Oscar Kumlin Gul/Röd/Röda
Vega FC 4 Ulrika Johansson Vit/svart/Svart
Älvsjö AIK FF Svart 1 Maarit Lindahl vit/blå/vita
Ösmo GIF FK 2 Therése Rohnström 0852020430 0738063075 Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 19:45 Huddinge IF 1 - Rågsveds IF Grön Källbrinks IP 2
2020-04-18 11:30 Ösmo GIF FK 2 - Vega FC 4 Ösmo IP 12
2020-04-18 12:00 Sörskogens IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Sörskogens BP 12
2020-04-18 12:00 Grödinge SK Vit - Hanvikens SK Guld Broängsplan 12
2020-04-18 12:30 Rönninge Salem Fotboll Orange - Tullinge BK Blå Salemsvallen 2
2020-04-18 12:45 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Stuvsta IF 4 Älvsjö IP 4
2020-04-18 13:30 Nynäshamns IF FK 3 - Tyresö FF Str Gul Kvarnängens IP 22
2020-04-25 09:00 Rågsveds IF Grön - Grödinge SK Vit Hagsätra IP 12
2020-04-25 11:15 Vega FC 4 - Huddinge IF 1 Vendelsömalmsskolan 12
2020-04-25 11:30 Stuvsta IF 4 - Rönninge Salem Fotboll Orange Stuvsta IP 11
2020-04-25 14:00 Hanvikens SK Guld - Sörskogens IF 1 Trollbäckens IP 3
2020-04-26 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Nynäshamns IF FK 3 Brantbrinks IP 21
2020-04-26 11:30 Tyresö FF Str Gul - Älvsjö AIK FF Svart 1 Tyresövallen 225
2020-04-26 13:00 Tullinge BK Blå - Ösmo GIF FK 2 Trädgårdsstadsskolans BP 1
Maj
2020-05-02 10:15 Nynäshamns IF FK 3 - Hanvikens SK Guld Kvarnängens IP 22
2020-05-02 11:30 Ösmo GIF FK 2 - Stuvsta IF 4 Ösmo IP 12
2020-05-02 11:30 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Älvsjö IP 4
2020-05-02 12:00 Grödinge SK Vit - Huddinge IF 1 Broängsplan 12
2020-05-02 12:30 Rönninge Salem Fotboll Orange - Tyresö FF Str Gul Salemsvallen 2
2020-05-02 13:30 Sörskogens IF 1 - Rågsveds IF Grön Sörskogens BP 12
2020-05-03 14:15 Tullinge BK Blå - Vega FC 4 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2020-05-09 09:00 Rågsveds IF Grön - Nynäshamns IF FK 3 Hagsätra IP 12
2020-05-09 10:00 Vega FC 4 - Grödinge SK Vit Vendelsömalmsskolan 12
2020-05-09 10:15 Stuvsta IF 4 - Tullinge BK Blå Stuvsta IP 11
2020-05-09 15:15 Huddinge IF 1 - Sörskogens IF 1 Källbrinks IP 2
2020-05-09 15:15 Hanvikens SK Guld - Älvsjö AIK FF Svart 1 Trollbäckens IP 3
2020-05-10 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Rönninge Salem Fotboll Orange Brantbrinks IP 21
2020-05-10 12:45 Tyresö FF Str Gul - Ösmo GIF FK 2 Tyresövallen 225
2020-05-15 17:30 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Rågsveds IF Grön Älvsjö IP 4
2020-05-16 08:30 Stuvsta IF 4 - Vega FC 4 Stuvsta IP 11
2020-05-16 10:15 Nynäshamns IF FK 3 - Huddinge IF 1 Kvarnängens IP 22
2020-05-16 11:15 Rönninge Salem Fotboll Orange - Hanvikens SK Guld Salemsvallen 2
2020-05-16 11:30 Ösmo GIF FK 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Ösmo IP 12
2020-05-16 13:15 Sörskogens IF 1 - Grödinge SK Vit Sörskogens BP 12
2020-05-17 14:15 Tullinge BK Blå - Tyresö FF Str Gul Trädgårdsstadsskolans BP 1
2020-05-30 09:00 Rågsveds IF Grön - Rönninge Salem Fotboll Orange Hagsätra IP 12
2020-05-30 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Tullinge BK Blå Brantbrinks IP 21
2020-05-30 10:00 Vega FC 4 - Sörskogens IF 1 Vendelsömalmsskolan 12
2020-05-31 10:15 Huddinge IF 1 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Källbrinks IP 2
2020-05-31 12:45 Tyresö FF Str Gul - Stuvsta IF 4 Strandskolan 11
2020-05-31 14:00 Hanvikens SK Guld - Ösmo GIF FK 2 Trollbäckens IP 3
2020-05-31 14:30 Grödinge SK Vit - Nynäshamns IF FK 3 Broängsplan 12
Juni
2020-06-06 10:15 Nynäshamns IF FK 3 - Sörskogens IF 1 Kvarnängens IP 22
2020-06-06 10:15 Stuvsta IF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Stuvsta IP 11
2020-06-06 11:30 Ösmo GIF FK 2 - Rågsveds IF Grön Ösmo IP 12
2020-06-06 12:30 Rönninge Salem Fotboll Orange - Huddinge IF 1 Salemsvallen 2
2020-06-06 12:45 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Grödinge SK Vit Långbro BP 1
2020-06-07 11:30 Tyresö FF Str Gul - Vega FC 4 Tyresövallen 225
2020-06-07 14:15 Tullinge BK Blå - Hanvikens SK Guld Trädgårdsstadsskolans BP 1
Augusti
2020-08-22 09:00 Rågsveds IF Grön - Tullinge BK Blå Hagsätra IP 12
2020-08-22 12:00 Sörskogens IF 1 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Sörskogens BP 12
2020-08-22 12:30 Vega FC 4 - Nynäshamns IF FK 3 Vendelsömalmsskolan 12
2020-08-22 15:15 Huddinge IF 1 - Ösmo GIF FK 2 Källbrinks IP 2
2020-08-23 14:30 Grödinge SK Vit - Rönninge Salem Fotboll Orange Broängsplan 12
2020-08-23 15:15 Hanvikens SK Guld - Stuvsta IF 4 Fornuddens BP 12
2020-08-23 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Tyresö FF Str Gul Brantbrinks IP 21
2020-08-29 10:15 Stuvsta IF 4 - Rågsveds IF Grön Stuvsta IP 11
2020-08-29 11:30 Ösmo GIF FK 2 - Grödinge SK Vit Ösmo IP 12
2020-08-29 12:30 Rönninge Salem Fotboll Orange - Sörskogens IF 1 Salemsvallen 2
2020-08-29 12:45 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Nynäshamns IF FK 3 Älvsjö IP 4
2020-08-30 11:30 Tyresö FF Str Gul - Hanvikens SK Guld Tyresövallen 225
2020-08-30 14:15 Tullinge BK Blå - Huddinge IF 1 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2020-08-30 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Vega FC 4 Brantbrinks IP 21
September
2020-09-05 09:00 Rågsveds IF Grön - Tyresö FF Str Gul Hagsätra IP 12
2020-09-05 11:30 Nynäshamns IF FK 3 - Rönninge Salem Fotboll Orange Kvarnängens IP 22
2020-09-05 12:00 Sörskogens IF 1 - Ösmo GIF FK 2 Sörskogens BP 12
2020-09-05 12:30 Vega FC 4 - Älvsjö AIK FF Svart 1 Vendelsömalmsskolan 12
2020-09-05 14:00 Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 4 Källbrinks IP 2
2020-09-05 14:15 Hanvikens SK Guld - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Trollbäckens IP 3
2020-09-06 14:30 Grödinge SK Vit - Tullinge BK Blå Broängsplan 12
2020-09-12 10:15 Ösmo GIF FK 2 - Nynäshamns IF FK 3 Ösmo IP 12
2020-09-12 10:15 Stuvsta IF 4 - Grödinge SK Vit Stuvsta IP 11
2020-09-12 12:30 Rönninge Salem Fotboll Orange - Älvsjö AIK FF Svart 1 Salemsvallen 2
2020-09-13 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Rågsveds IF Grön Brantbrinks IP 21
2020-09-13 10:15 Hanvikens SK Guld - Vega FC 4 Trollbäckens IP 3
2020-09-13 11:30 Tyresö FF Str Gul - Huddinge IF 1 Tyresövallen 225
2020-09-13 14:15 Tullinge BK Blå - Sörskogens IF 1 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2020-09-19 09:00 Rågsveds IF Grön - Hanvikens SK Guld Hagsätra IP 12
2020-09-19 11:15 Vega FC 4 - Rönninge Salem Fotboll Orange Vendelsömalmsskolan 12
2020-09-19 11:30 Nynäshamns IF FK 3 - Tullinge BK Blå Kvarnängens IP 22
2020-09-19 12:00 Sörskogens IF 1 - Stuvsta IF 4 Sörskogens BP 12
2020-09-19 14:00 Älvsjö AIK FF Svart 1 - Ösmo GIF FK 2 Älvsjö IP 4
2020-09-19 14:00 Huddinge IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Källbrinks IP 2
2020-09-20 14:30 Grödinge SK Vit - Tyresö FF Str Gul Broängsplan 12
2020-09-26 09:00 Rågsveds IF Grön - Vega FC 4 Hagsätra IP 12
2020-09-26 10:15 Ösmo GIF FK 2 - Rönninge Salem Fotboll Orange Ösmo IP 12
2020-09-26 12:45 Stuvsta IF 4 - Nynäshamns IF FK 3 Stuvsta IP 11
2020-09-27 10:15 Hanvikens SK Guld - Huddinge IF 1 Trollbäckens IP 3
2020-09-27 11:30 Tyresö FF Str Gul - Sörskogens IF 1 Tyresövallen 225
2020-09-27 14:15 Tullinge BK Blå - Älvsjö AIK FF Svart 1 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2020-09-27 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Grödinge SK Vit Brantbrinks IP 21

Postadress:
Hudiksvalls FF - Fotboll
Köpmanbergsvägen 1
82450 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702517314
E-post: This is a mailto link

Se all info